Google překladač: English Deutsch

Na veletrhu Hannover Messe 2015 (hala 9, stánek G 06) představí společnost steute pohled do (blízké) budoucnosti pod heslem integrovaný svět – „The Integrated World" a ve shodě s mottem letošního veletrhu: integrovaný průmysl – připojte se k síti. Společnost steute představí příklady, jak mohou spínače přispět k tomu, aby byla výroba pružnější a dynamičtější, a také způsoby, jak budou moci být v budoucnu integrovány do komunikační sítě, v níž se sdílejí data celého podniku.

steute

Nezbytný základ už byl inženýry společnosti steute vyvinut. Spínače a bezdrátové přijímače mohou být doplněny o funkce pro práci v komunikační síti. Inteligentní routery zde vytvářejí hardwarové a softwarové rozhraní pro zákaznicky specifické informační systémy, např. systém ERP (Enterprise Resource Planning) nebo systém pro správu skladových zásob. To dává více volnosti při vykonávání funkcí a poskytování informací.

Rozhraní mezi bezdrátovými spínači a zákaznickým informačním systémem může mít
z hlediska topologie sítě i komunikačních protokolů (TCP/IP, WiFi atd.) různé podoby. Softwarová platforma je od základu flexibilní, a varianty, které byly na počátku vybrány, závisí jen na přáních a potřebách uživatelů, s nimiž steute realizovala první projekty.

Z pohledu produktů budou novinky prezentované v Hannoveru divizí „Wireless" zahrnovat soběstačný bezdrátový spínač, který se pyšní velkou spolehlivostí přenosu díky funkci „Listen before Talk" (LBT).

Další novinkou, která bude mít na veletrhu premiéru, je řada spínačů RF 13: jsou to nejkompaktnější průmyslové bezdrátové spínače s funkcí „energy harvesting", tj.
s elektrodynamickým generátorem, které jsou dostupné na trhu.

Naše divize „Extreme" představí novou řadu spínačů vyvinutých speciálně pro použité
v extrémních pracovních podmínkách a v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Na veletrhu Hannover Messe se představí také divize „Meditec", která vyvíjí vysoce kvalitní uživatelská rozhraní pro lékařské přístroje používané v operačních sálech a jež momentálně pracuje na nových typech (bezdrátových) přenosů signálů.

Společnost steute se představí nejen v hale 9, ale také jako účastník společného stánku technického klastru „Inteligentní technické systémy – it's OWL" v hale 16, stánek A 04. V tomto klastru, který pracuje na implementaci nových, flexibilnějších výrobních strategií (klíčové slovo Industrie 4.0) je společnost steute zapojena do dvou průřezových projektů: „Interakce mezi člověkem a strojem" a Inteligentní sítě".

www.rem-technik.skKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..