Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

rockwool obr1ROCKWOOL dosáhl v posledním účetním období na nejlepší hospodářské výsledky za posledních pět let. Bohumínský výrobce izolací z kamenné vlny měl tržby ve výši téměř 1,5 mld. Kč a výsledek hospodaření nad 100 mil. Kč. V posledních pěti letech investoval do ekologizace, modernizace a rozšíření bohumínského závodu přes miliardu korun. V letošním roce realizuje další investici do rozšíření výroby. Světový lídr v oblasti produktů z kamenné vlny ROCKWOOL zahájil výrobu v Bohumíně v roce 1998. Bohumínské izolace jsou například součástí nejvyšší budovy v Česku.


V roce 2017 ROCKWOOL, a.s. vykázal nejvyšší tržby v historii – 1 455 mld. Kč. Za posledních 20 let ROCKWOOL vyrobil v České republice přibližně 19 458 km izolačních pouzder. Pro představu je to téměř polovina obvodu planety Země. Kromě izolačních pouzder výrobní portfolio tvoří také izolační desky a pásy z kamenné vlny. Během dvou dekád jich v Bohumíně vyrobili asi 136 000 000 m2 v různých tloušťkách.
ROCKWOOL investoval v Bohumíně během posledních pěti let více než miliardu korun. Investice přispěly k modernizaci výroby a k rozšíření výrobních kapacit technických izolací, k pořízení nových technologií na snížení hodnot emisí a ke snížení energetické náročnosti výrobního procesu, k revitalizaci areálu nebo k vybudování nových skladovacích ploch.
Skupina ROCKWOOL působí na českém trhu již od roku 1993. Izolace z kamenné vlny se začaly v Bohumíně vyrábět v roce 1998. Od roku 1998 má ROCKWOOL obchodní zastoupení také na slovenském trhu. Dnes bohumínský závod vyrábí pokročilé stavební a technické izolace a tento závod se tak stal evropským centrem technických izolací celé skupiny ROCKWOOL. V současné době zde pracuje přibližně 250 zaměstnanců.
Bohumínský ROCKWOOL dodal izolace například pro stavbu současné nejvyšší budovy v České republice. Brněnská administrativní budova AZ Tower měří 111 metrů. Produkty z kamenné vlny byly použity také na 148metrovou elektrárnu Ledvice, což je v současné době nejvyšší průmyslová budova u nás.

www.rockwool.cz

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..