Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Nejrychlejší upínání forem

Elektropermanentní magnetické systémy QUAD PRESS jsou určeny pro rychlou a jednoduchou výměnu forem u vstřikovacích lisů. Inovace magnetických desek umožňuje upínat jakoukoliv velikost vstřikovacích forem pouze výměnou forem, bez nutnosti demontáže vstřikovacího lisu.

Celý článek...

pro tyčový a profilový materiál

Společnost IMTRADEX, a.s., přední český výrobce pojízdných regálových systémů, konzolových regálů a víceúrovňových plošin, představil v minulém roce novinku v oblasti pojízdných regálů pro tyčový a profilový materiál. Jedná se o speciálně vyvinutý pojízdný regálový systém určený ke skladování tyčového a profilového materiálu v běžných i nadstandardních délkách.

Celý článek...

Společnost Jungheinrich uvede v létě letošního roku na trh nový tahač. Vozík EZS 570, který bude vyráběn v závodě pro výrobu atypických vozidel a malosériovou výrobu v dolnosaském Lüneburgu, spojuje díky osvědčené třífázové technice Jungheinrich velmi dobré výkonové parametry s vysokou energetickou účinností.

Celý článek...

Inzerce

Na veletrhu v Paříži INDUSTRIE 2008 se představí plazmová řezací pila společnosti Hypertherm - HyPerformance Plasma HPR260, s rychlostí o 38 % větší než tradiční pily.
Na veletrhu bude možné shlédnout živou demonstraci řezací linky Powermax® , která také využívá k řezání plazmu. Společnost Hypertherm bude představovat širokou škálu výhodných produktů, vhodných zvláště pak na poli řezání kovů, které ocení dodavatelé i odběratelé z podobně zaměřených průmyslů.

Celý článek...

NOVUM INDUSTRY představuje nový patentovaný produkt RAVAS-1: paletový vozík s váhou, který funguje na principu měření deformace podvozku paletového vozíku. Kdykoliv je náklad naložen na vidlice dochází k deformaci podvozku vozíku. Snímač umístěný pod indikátorem RAVAS-1 měří deformaci a převádí ji na hmotnost zvedaného nákladu. Údaj o hmotnosti je zobrazen na LCD displeji indikátoru.

Celý článek...

DFG_425s_E_0127.jpgV prosinci 2007 uvede Jungheinrich na trh nový hydrostaticky poháněný vysokozdvižný vozík se spalovacím motorem. Tento velmi tichý moderní stroj má při náročném použití podstatně nižší spotřebu než ostatní vozíky ve stejné třídě a je díky velmi nízkým emisím šetrný k životnímu prostředí. Navíc má četné novinky v oblasti bezpečnosti a ergonomie. Nový vozík Jungheinrich s hydrostatickým pohonem se začne vyrábět od prosince 2007 v závodě v Moosburgu. Vozík typu VFG 425-435 může přepravovat až 3 500 kg, stohovat až do výšky 7,50 m a disponuje hydrostatickým pohonem „made in Germany“: Srdcem nového vysokozdvižného vozíku je motor Volkswagen, který se používá jak v dieselové (DFG), tak i plynové verzi (TFG). Regulační čerpadla a motory kol jsou od firmy Bosch Rexroth, systémové řízení zajišťuje software vyvinutý firmou Jungheinrich.

Celý článek...

ERE_225_E_0004.jpgNa podzim 2007 uvádí Jungheinrich na trh nový nízkozdvižný vozík. Jedná se o elektrický nízkozdvižný ručně vedený vozík typu ERE 225 s pevnou plošinou na stání. Robustní vozík, sériově vybavený technologií střídavého proudu, byl vyvinut zejména pro rychlou a efektivní nakládku a vykládku nákladních automobilů a přepravu velkých břemen na dlouhé vzdálenosti. Vozík ERE 225 dosahuje maximální rychlosti až 12,5 km/h (s břemenem až 9,5 km/h) a může přepravovat břemena o hmotnosti 2 500 kg.

Celý článek...

Stainless-steel-screw-jacks.jpgSpolečnost Power Jacks nabízí kompletně nerezový šroubový zvedák určený pro aplikace lineárního pohybu s vysokými nároky na odolnost proti korozi, na hygienické podmínky provozu nebo na čisté prostředí. Společnost nabízí dvě řady nerezových šroubových zvedáků a to metrické šroubové zvedáky řady E a angloamerické (palcové) šroubové zvedáky řady M. Řada E obsahuje 6 základních modelů nabízejících kapacity v rozsahu od 10 kN do 300 kN. Řada M obsahuje 9 základních modelů nabízejících kapacity od 2 tun do 100 tun. Šnekový převod šroubového zvedáku obsahuje zakřivený kryt vyrobený z nerezové oceli a lze jej doplnit o utěsněný kryt převodů, který dokáže zabránit vniknutí vody a jiných nežádoucích látek. Případně lze použít standardní konstrukci převodu. Mazání převodu a zdvihacího šroubu lze také upravit podle výsledné aplikace. Lze tak například použít maziva potravinářská nebo maziva vhodná pro radioaktivní provozy.

Celý článek...

LHM200SC_packshot_400.jpgCo mají společného kabelky italského designéra, ledové bloky těžké půldruhé tuny a holandský sýr? To jsou jen některé z produktů, které ruční paletové vozíky BT pomáhaly přepravovat tento měsíc v pokračujícím projektu „Pracovní deníky BT Lifter“. Ten sleduje 40 vozíků BT Lifter umístěných po celé Evropě a informuje o jejich zkušenostech. Od svého založení v roce 1921 se Gucci stala jednou z nejslavnějších a nejdůležitějších módních luxusních značek v současném světě a je synonymem elegance, noblesy a kvality. Své produkty vyrábí v Itálii a distribuuje je do celého světa.

Celý článek...

3-Power-Jacks-paper-drying-.jpgSkotská společnost zabývající se lineárním pohybem Power Jacks vyvinula řešení určené pro polohování průmyslových strojů jak při jejich zvedání, tak při jejich spouštění dolů. Šroubový zvedák použitý pro polohování byl vybaven speciálním pružinovým omezovačem síly. Pokud potřebuje průmyslový stroj přesunout kryt nebo víko na určitý pevný doraz nebo na těsnící plochu, musí to učinit přesně, aby došlo ke kontaktu na všech dorazech nebo po celé těsnící ploše. Často používaným produktem v takové situaci je mechanický lineární pohon nebo šroubový zvedák. Tato zařízení jsou pro účely spouštění dolů obvykle nejvhodnější, protože protažený otvor v pístnici pohonného mechanizmu nebo vidlice na jejím konci umožní spuštění krytu do určité polohy a jeho spojení pod svou vlastní vahou díky tomu, že se kryt opírá o pohonný mechanizmus do té doby, než se zdvíhací čepy ocitnou uprostřed otvoru ve vidlici. Ke zvednutí či natlačení krytu do určité polohy však tuto metodu použít nelze.

Celý článek...

2-Hepco-GV3.jpgLineární vodící systém GV3 od HepcoMotion se používá v automatizovaných strojích na lepení izolačních desek k sádrokartonu. Tento lineární vodící systém zajišťuje hladký a přesný posuv i při vysokém vytížení v prašných okolních podmínkách. Když byl v minulosti pro podobné aplikace využíván lineární vodící systém HepcoMotion GV3, britská společnost Finishing Design Services (FDS) konstruující stroje pro zvláštní účely věřila v jeho spolehlivost při realizaci projektu vyžadujícího plně automatizovaný provoz. Zmíněný plně automatizovaný stroj slouží jako lepička izolačních desek na sádrokarton pomocí lepicího systému 2K.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce