Google překladač: English Deutsch

Devět nových modelů vyspělých nízkoúrovňových vychystávacích vozíků BT Optio L-série s vysokými nosnostmi 1 200 až 2 500 kg a velkými výškami zdvihu je určeno pro intenzivní vychystávání z první a druhé úrovně v těch nejnáročnějších provozech. Moderní ergonomické řešení nových modelů je důkazem pochopení klíčové role operátora v procesu vychystávání.

toyota-01

Úspora času a dosažení vyššího počtu přepravených palet nebo roltejnerů během manipulačního cyklu jsou klíčovými faktory v mnoha distribučních systémech pracujících pod velkým tlakem zákazníků. Široká nabídka nových ergonomických modelů umožňuje výběr ideálního vozíku pro jakýkoli provoz s frekventovaným i příležitostným vychystáváním a je nutným předpokladem pro dosažení vyšší úrovně produktivity.

Ergonomie na nejvyšší úrovni

Nová řada BT Optio L navíc zajišťuje obsluze nejlepší možné pracovní prostředí. Nízký nástupní schůdek bere zřetel na časté nastupování a vystupování z vozíku. Systém ovládání E-man s unikátní řídicí mini ojí nabízí řízení s posilovačem, které lze snadno ovládat pouze jednou rukou. Volitelným vybavením je možnost přesunout celou jednotku řídicí oje na jednu stranu vozíku a usnadnit ovládání za chůze. Vyosená pozice řídicí oje zjednodušuje couvání.

Všechny modely jsou vybaveny citlivou zdvižnou plošinou se zdvižnou řídící ojí, takže je lze pohodlně ovládat bez nutnosti plošinu před dalším pojezdem spouštět, což urychluje opakující se vychystávání z druhé úrovně. Efektivní zvládnutí administrativy patří při vychystávání k důležitým úkolům. Volitelná lišta E-bar umožňuje u všech modelů snadnou montáž PC a dalšího IT příslušenství. Obsluha má k dispozici také různé přihrádky, odkládací plochy a integrovaný držák balicí fólie.

Všechny modely BT Optio L-série jsou vystavěny na vyspělém integrovaném systému pohonu BT Powerdrive, který přináší dokonale jednoduché ovládání, skvělý výkon a efektivitu. Robustní a spolehlivá technologie AC pohonu řady BT Optio L zajišťuje vysoký výkon a minimální nároky na údržbu. Hladká a elektronicky kontrolovaná akcelerace i brždění podstatně redukuje opotřebení hnacího kola, jedné z nejvíce namáhaných částí vychystávacího vozíku.

toyota-02

Mnoho vylepšení s důrazem na detail

Při úlohách s velkým počtem neustále se opakujících úkonů, jakým je bezesporu také vychystávání, hraje důležitou roli každý detail. Každé drobné vylepšení může znamenat velký přínos pro produktivitu manipulačních cyklů a pro konečné snížení provozních nákladů. Nové modely BT Optio L-série přinášejí vylepšení celou řadu:

  • automatická redukce rychlosti při zatáčení
  • hladký a plynulý zdvih plošiny Sensi-lift
  • nízký nástupní schůdek
  • zdokonalený ‘step-up’ design pro vychystávání z druhé vrstvy
  • tlumení vibrací
  • pohodlnější zádová i loketní opěrka

Nejmodernější vychystávací vozíky na trhu

Klíčovým modelem nové řady je vozík BT Optio OSE250 s maximální nosností 2 500 kg a délkou vidlic až 3 375 mm pro manipulaci se třemi paletami najednou (nebo s pěti roltejnery, je-li vybaven tažným zařízením místo vidlic).

Model OSE120 nabízí nosnost až 1 200 kg a zdvih do pohodlné ergonomické polohy ve výšce pasu obsluhy. Stejnou ergonomii, ale vyšší nosnost i delší vidlice přináší vozík OSE200X určený pro těžší provozy. Řada obsahuje i modely pro vychystávání z druhé úrovně nebo průchozí modely s volným přístupem na nosič nákladu.

Unikátní vozík pro vychystávání i zakládání zboží

Dobrým příkladem variabilnosti a flexibility modelů nové řady je vozík BT OSE120CB. Může pracovat jako standardní vychystávací vozík pro nejnižší úroveň vychystávání. Navíc je vybaven stožárem a podvozkem ve stylu čelních vysokozdvižných vozíků, takže během vychystávacího procesu může zakládat i vybírat celopaletové náklady z výšky až 4 m.

BT Optio nové řady L tvoří spolu s modely BT Optio řady M a řady H, které jsme představili letos v květnu na veletrhu CeMAT Hannover, kompletní nabídku výkonných vychystávacích vozíků pro všechny úrovně vychystávání. Řada M umožňuje vychystávání až do výšky 6,3 m, řada H až do výšky 12 m, což je nejvyšší úroveň na trhu.

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..