Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

DEKRA_1.jpgV závěru roku 2005 uspořádala německá společnost Dekra Stuttgart ve spolupráci se společností VDI (Verein Deutscher Ingenieure) v Neumünsteru v pořadí již čtvrté odborné sympózium. Hlavním tématem sympózia bylo bezpečné ukládání zboží v nákladních vozech a jeho následná bezpečná a spolehlivá přeprava k zákazníkovi.

Celý článek...

Inzerce

rox_1.jpgVibrační elektromagnetické žlabové podavače v provedení MICRO M 100, které vyrábí společnost ROX s.r.o., Příbram, slouží k transportu, podávání a rozprostírání malých množství sypkých a kusových materiálů. Nejsou vhodné pro dopravu lepivých, vlhkých a jemných prachových materiálů, které mají sklon k tvorbě nálepů. Podavače jsou plynule regulovatelné v celém pracovním rozsahu a jsou ideální pro přesné dávkování menších množství materiálu např. balení malých dávek, dávkování přísad, laboratorní využití.

Celý článek...

upinani_2.jpgK řešení problémů při ruční manipulaci s kotoučovými náviny fólií s centrální dutinkou , jejich stohování ve svislé ose otáčení, byla navržena a zhotovena upínací a manipulační hlavice. Při malých hmotnostech kotoučů a stohovaných výškách lze ukládání provádět ručně. U větších, těžších kotoučů, nebo vyšší výšce stohování se ruční manipulace stává namáhavou a velmi nebezpečnou. Nový manipulační proces s použitím zvedacího zařízení a upínací a manipulační hlavice umožňuje snadné a bezpečné ukládání jednotlivých kotoučových návinů do vertikálního sloupce u dodavatele a následné rozebíráni u odběratele.

Celý článek...

Inzerce

dopravnik_1.jpgNavázáním spolupráce, firmy VeeM TRADING a německé společnosti FIPA GmbH, vstupuje na český a slovenský trh dodavatel, který již za 20 let svého působení dodal více než 7 milionů vakuových přísavek do celého světa. A nyní může svým zákazníkům nabídnout ca. 4 000 standardních typů vakuových přísavek ve více něž 20 000 variantách 18 různých materiálů. Kromě programu přísavek nabízí firma i nosiče, přípoje a veškeré příslušenství. Jako novinku ve svém sortimentu představuje vakuový dopravník, který pomocí vzduchu transportuje širokou škálu rozdílných materiálů jako např.: částice, prášek, vlákna, granuláty, obilí, cukr, mouku, tablety, kapsle, dražé, malé dílce, tekutiny a mnohé další.

Celý článek...

sea_1.jpgI když se v průmyslově vyspělých zemích používá k přepravě granulátů a práškových komponentů až 80 % velkoobjemových oktabenů, nebo big – bagů, v celosvětovém měřítku je stále zapotřebí k dopravě těchto materiálů klasické papírové nebo plastové pytle. Odborné odhady uvádějí, že se pro tyto účely ročně použije 14 miliard pytlů.

Celý článek...

Inzerce

ropa_1_1.jpgAnglická firma Dunlop Oil and Marine, Grimsby, patří do skupiny ContiTech a zabývá se výrobou speciálních hadic, které slouží k bezpečné dopravě surové ropy. Firma dunlop Oil and Marine, Grimsby byla založena v roce 1955 a za dobu své působnosti dodala zákazníkům speciální hadice pro dopravu olejů, plynu, vybagrovaného štěrku apod. V poslední době dodává peo dopravu ropy hadice o vnitřním průměru 500 mm. Které mají z bezpečnostních a ekologických důvodů dvojitou textilní kostru a plavou po vodě.

Celý článek...

vladyka_1.gifNěmecká firma ALTEC GmBH, Singen, výrobce nakládací techniky, zastoupená v České a Slovenské republice společností Vladyka s.r.o., Chrudim vyrábí třídílné mobilní přemostění - typ MBD. S tímto třídílným, mobilním přemostěním je možné vyrovnávat velký výškový rozdíl mezi rampou a nákldním autem, a to u všech pomocných nakládacích míst nebo nízkých ramp, které jsou velmi málo frekventované na to, aby tam bylo namontováno pevné přemostění.

Celý článek...

EDL_76_1_1.jpgSpolečnost Sklenář s.r.o. – transportní systémy Dluhoňovice, Žamberk – dodává na trh trubkový dopravník ERKO-DISCLIFT, typ EDL 76/EDL 114. Funkční charakteristiky tohoto dopravníku spolu s jeho plně uzavřenou konstrukcí jej předurčují jako ideální zařízení pro dopravu sypkých a granulovaných materiálů. Dopravník má spolehlivý provoz v pracovních polohách od vodorovného po svislou. Základní pohyblivou části je sestava lana, na němž jsou v pravidelných odstupech umístěny plastové disky.

Celý článek...

robot_delta_1.jpgMáte smysl pro jemnost a milujete ušlechtilé pochoutky? My také. Proto balí systémy robotů Delta společnosti Bosch sladké, lámavé čokolády obzvláště jemně. Že roboti mohou pouze pevně uchopit? Omyl. Pro citlivé zboží má Bosch v programu roboty Delta XR31 a XR22. Bleskově a přitom zcela jemně zabalí roboti více než 40.000 pralinek za hodinu. Pro přepravu ušlechtilých cukrovinek z běžícího pásu do krabiček na pralinky se musí i přes vysoké pracovní tempo respektovat jedno: ať už šampaňské lanýžky, mandlové hoblinky nebo nugátová srdíčka – pralinky jedou po pásu v nejrůznějších tvarech a příchutích. Každou z nich musí robot rozeznat a s milimetrovou přesností usadit na přesně správné místo v balení – mnohé ještě také do citlivého papírového obalu. A v žádné krabičce nesmí pralinky chybět. Jak to všechno robot zvládne – s jemným uchopením, bez chyb a vždy hygienicky?

Celý článek...

nakladac_1.jpgKdyž se řekne Quicke, asi téměř každý zemědělec řekne:“Á to jsou ty nakladače ze Švédska.“ Ano, jsou to „ty“ nakladače ze Švédska. A čím nás mohou po téměř 10ti letech používání v ČR překvapit? Největší výrobce nakladačů na světě – švédská firma ALÖ – (mimochodem v roce 2004 se v této firmě vyrobilo a dodalo uživatelům více než 25 000 nakladačů a 70 000 kusů různých typů pracovního nářadí) uvádí na trhy celého světa zcela nové modelové řady nakladačů. Pojďme si položit pár otázek a zkusme na ně odpovědět. Poté zjistíme co je nový QUICKE DIMENSION.

Celý článek...

detail_RX20_10_1.jpgSpolečnost Still dodavatel manipulační techiky a služeb představuje novinku ve svém sortimentu, elektrický vysokozdvižný vozík RX 20. Velkou předností tohoto vozíku je snadná výměna baterie z boku, která je v této formě u elektrických vysokozdvižných vozíků od 1,5 t jedinečná a přináší našim zákazníkům mnoho výhod. Protože již není potřebný jeřáb, výrazně se zvyšuje bezpečnost a snižuje se nebezpečí zranění a poškození. Současně se zvyšuje produktivita a flexibilita, neboť výměnu baterie lze nyní provést mnohem rychleji a nezávisle na jeřábu.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..