Google překladač: English Deutsch

BITO skladovací technika CZ s. r. o. je 100% dceřiná společnost předního německého výrobce statických a dynamických regálových systémů a širokého sortimentu přepravek a boxů. V závodech Meisenheim a Lauterecken vyrábí BITO na provozní ploše 130 000 m2 inovativní program výrobků, orientovaný na zákazníka, v nejvyšší kvalitě.

bito-01

BITO není pouze výrobcem, ale také partnerem pro plánování, realizaci a provádění kompletních projektů – od komplexních, náročných skladových zařízení z různých jednotlivých systémů až po automaticky obsluhovaná regálová zařízení s odstavnými místy pro zásobníky a podnosy.

Každá zakázka – počínaje poradenstvím, přes plánování projektu, výrobu, expedici, montáž, uvedení do provozu až po servis – je realizována s nejvyššími nároky na jakost a kvalitu.

To neplatí pouze pro standardní řešení, ale také pro systémová řešení, speciálně upravená podle požadavků zákazníků, pro nejrůznější průmyslová odvětví.

bito-02Stánek společnosti BITO na veletrhu Salima v Brně, květen 2012

BITO udržuje kontakt se svými zákazníky i potenciálními klienty také díky účastem na veletrzích. České zastoupení německé firmy mohli zájemci navštívit na mezinárodním potravinářském veletrhu SALIMA v Brně nebo na mezinárodním veletrhu FOR LOGISTIC, zaměřeného na oblasti logistiky, dopravy a skladování. Firma BITO předvedla svou atraktivní expozici splňující kritéria pro komunikaci se zákazníky. Nejen návštěvníci ocenili vkusný design expozice. Druhý den veletrhu získala firma BITO ocenění pro nejpůsobivější expozici a byla odměněna cenou TOP EXPO.

Ti, kteří se na veletrhy nemohli dostavit a prohlédnout si nejen vystavené a nabízené produkty skladovací techniky, ale také zhodnotit působivost expozice, mají šanci ještě v květnu.

Mezinárodní strojírenský veletrh se bude už po devatenácté konat ve dnech 22.–25.5. 2012 v areálu výstaviště Agrokomplex v Nitře.

Patří k nejvýznamnějším veletrhům svého druhu na Slovensku a stal se nedílnou součástí evropských kalendářů strojírenských veletrhů. Představuje dlouholeté stabilní zázemí pro úspěšnou komunikaci odborníků v daném odvětví. BITO jako dodavatel inovativního řešení skladování pro strojírenský průmysl samozřejmě nemůže chybět.

BITO vyrábí a dodává:

  • policové, archivní regály
  • paletové regály, vjezdové a pojezdové paletové regály
  • konzolové regály
  • spádové dynamické regály
  • plošiny a vícepatrová regálová zařízení
  • příslušenství k regálům
  • plastové přepravky a boxy

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news