Inzerce
Google překladač: English Deutsch

Martinská strojárenská firma KPK spol.s r.o. špecializovaná na projektovanie, konštrukciu, výrobu, montáž a servis žeriavov, zdvíhacích zariadení a skladových systémov, je etablovaná na domácom ,ale aj zahraničnom trhu od roku 1993.
Výrobky z martinského KPK sú neopakovateľné – na mieru zákazníka. Požiadavky zákazníka projektanti a konštruktéri spoločnosti stvárnia do výrobku s požadovanými úžitkovými vlastnosťami, k spokojnosti zákazníka.
Pre podnikanie v takomto rozsahu spoločnosť vlastní všetky potrebné oprávnenia a certifikáty na výrobu zdvíhacích a manipulačných zariadení podľa noriem Európskej únie a podľa predpisov na Slovensku a v Českej republike.
 

Celý článek...

Inzerce

O technologii RFID čipů již v tomto časopise vyšel dostatek informací, nemá smysl popisovat její základní technické atributy. Důležité však je, že se rozvíjí nebývalou měrou v oblasti manipulace s materiálem a zbožím. Firma Linde Material Handling ČR jako jeden z nejvýznamnějších dodavatelů manipulační techniky získala několik zkušeností s instalací RFID technologie na své vysokozdvižné vozíky a je proto schopna připravit projekt instalace na většinu manipulační techniky ze svého širokého sortimentu.

Celý článek...

Společnost MCE Slaný, s.r.o. se zaměřuje na výrobu mostních konstrukcí. Výroba a zejména manipulace s výjimečně rozměrnými a hmotnými dílci s sebou přináší problémy, s nimiž se většina běžných provozů nikdy nesetká. O zkušenostech z tohoto náročného prostředí s námi hovořil pan Ing. Aleš Masopust.

Celý článek...

Společnost STILL se studentům odborných středních a vysokých škol představuje v rámci exkurzí jako moderní světová společnost nabízející kompletní intralogistické služby. Nabízené exkurze jsou vhodné pro školy, které jsou svým zaměřením blízké oboru logistika nebo mají studenty, kteří tento obor na škole studují.
V rámci celé exkurze přibližují zaměstnanci společnosti studentům pracovní prostředí a zázemí společnosti STILL v České republice, představují různé druhy manipulační techniky a jsou připraveni odpovědět na všechny odborné dotazy studentů. V průběhu exkurze jsou pro studenty připraveny kvizové otázky, které jsou v případě správné odpovědi odměněny drobnými cenami. Jednou z nejdůležitějších a nejvíce oblíbených částí exkurze jsou praktické ukázky práce s manipulační technikou, studenti si mohou vyzkoušet „pohodlí a ergonomii“ manipulační techniky STILL.

Celý článek...

Výrobce kolejových vozidel ALSTOM optimalizuje interní přepravu materiálu v závodě v Salzgitteru – systémem MMS.i pro management materiálových toků inteligentně řídí vysokozdvižné vozíky STILL. Neustále rostoucí požadavky a rychlé změny v interní logistice firmy Alstom Transport vyžadují propracovanou koncepci řízení materiálových toků. Hamburský dodavatel intralogistických řešení a výrobce vysokozdvižných vozíků – STILL – získal od společnosti ALSTOM zakázku na dodávku inteligentního systému řízení materiálových toků pro řízení interní přepravy mezi výrobními halami na 123 ha velkém podnikovém areálu v Salzgitteru.

Celý článek...

zjednodušení, zrychlení a zpřesnění práce s výraznou eliminací chyb

Půlroční zkušenosti s podnikovým řešením CCV Řízený sklad na ERP systému Microsoft Dynamics mají ve společnosti Visimpex, která nabízí tisíce položek spojovacího materiálu s garancí kvality a standardizovaného balení pro obchodníky, řemeslníky, stavebnictví, specializované výroby i náročné výrobní segmenty. Její logistické centrum v Přerově o kapacitě 5000 skladových míst je tak vybaveno nejen moderní skladovou technikou, ale také špičkovým informačním systémem. Mezi nejzásadnější přínosy implementovaného řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems) patří zejména výrazné celkové zjednodušení skladových procesů a tedy i administrativní zátěže, zrychlení vychystání zboží o 20% a absolutní odstranění druhových chyb při vychystávání zboží a opomenutí způsobených zaměstnanci skladu včetně úplného odstranění škod způsobených nedodržením váhových limitů.

Celý článek...

Firma STILL ČR, jeden z předních poskytovatelů komplexních intralogistických služeb, se zařadila mezi držitele mezinárodních certifikátů ISO – systému řízení kvality a environmentu.
Od samého počátku činnosti se firma STILL v České republice řídí hlavní firemní zásadou: „Jsme zde pro naše zákazníky. Ti motivují naše myšlení a jednání“. A právě všem zákazníkům současným i potenciálním chce firma STILL dokázat, že tuto zásadu důsledně plní. Proto vrcholové vedení společnosti přijalo strategické rozhodnutí požádat certifikační orgán nezávislé mezinárodní organizace EURO CERT CZ, a.s. o provedení auditu systému řízení kvality a environmentu podle mezinárodních norem (Mezinárodní organizace pro normalizaci) ISO 9001 a 14001, který by prokázal schopnost trvale uspokojovat potřeby a zvyšovat spokojenost zákazníků a spolu s tím by dokázal, právě v zájmu našich zákazníků a celé veřejnosti, také naše úsilí o ochranu životního prostředí.

Celý článek...

TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

bt_3.jpgProdukty BT, jak skladové, tak čelní vysokozdvižné vozíky, patří dlouhodobě k nejvyspělejším technologiím dostupným na trhu. Ještě propracovanější, originálnější a přínosnější jsou však naše služby, které mnoha zákazníkům přinášejí velké výhody ve formě efektivního využití techniky a nízkých provozních nákladů. Společnost BT je součástí koncernu Toyota Material Handling Group, které již několik let patří s velkým náskokem pozice světové jedničky v oboru manipulace s materiálem. Příslovečný japonský smysl pro kvalitu a technickou dokonalost ve spojení se švédskou ergonomií a kvalitou použitých materiálů nám umožňuje nabízet skutečně prvotřídní techniku. O všech těchto skutečnostech se můžete dočíst na našich internetových stránkách, na které klademe velký důraz a trvale je rozvíjíme, doplňujeme a vylepšujeme. Považujeme web za nejjednodušší způsob, jak se s vámi můžeme podělit o své zkušenosti a jak vám můžeme zjednodušit a urychlit přístup k informacím, službám i produktům BT.

Celý článek...

Toyota Industries Corporation (TICO) oznámila, že jako první na světě uvede na trh nový hybridní vysokozdvižný vozík se spalovacím motorem. Prodej byl zahájen na japonském trhu v prosinci 2009.

Nové čelní vysokozdvižné vozíky o nosnosti 3,5 tuny s převratným systémem GENEO-HYBRID těží z předního postavení společnosti Toyota na poli hybridních technologií. Kombinací 2,5 litrového dieselového motoru, elektrického motoru a nikl-hydridové baterie se podařilo docílit padesátiprocentního snížení spotřeby paliva a emisí CO2 při souběžném zajištění vynikající provozní výkonnosti. Výsledkem je vysokozdvižný vozík, který nabízí jak ekologičtější provoz, tak i ekonomické úspory díky nižší spotřebě paliva.

Celý článek...

V Hněvotíně u Olomouce vznikly nové prostory, kde je nové zázemí pro prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Ve velkém vnitřním prostoru je možnost výběru z více než 100 předváděcích a použitých vozíků. Strategická poloha na dohled od dálnice přinesla řadu výhod v oblasti logistiky a dopravní dostupnosti.
Díky nové, plnohodnotné pobočce v centrální části Moravy ušetří zákazníci velkou část nákladů na dopravu. V areálu se navíc nachází i moderní servisní dílna, kde je možné opravit většinu závad, které není možné řešit přímo u zákazníka. Odpadají tak náklady na dopravu do velkého servisu v Praze.

Celý článek...

je možné zakládat mostovým jeřábem

Regál TELEKANT je nový výrobek, který pomáhá řešit otázky skladování materiálu tyčového charakteru ve strojírenských a zámečnických provozech. Skladování kovových profilů v jejich standardní délce 6 nebo 12 metrů je poměrně nesnadným úkolem, především kvůli obtížné manipulaci při skladování. Konzolový regál s výsuvnými rameny TELEKANT dovoluje bezpečně zakládat dlouhé profily jeřábem. Je pro tento způsob obsluhy navržen a určen.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..