Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Toyota Demo Days se stávají mezi uživateli manipulační techniky pojmem a zárukou dobře investovaného času. Zájem a bezprostřední reakce účastníků dokazují, že Toyota přichází na trh s chytrými technologiemi a službami, které přispívají k výraznému snižování nákladů na manipulaci, což je přesně to, co v současné době zákazníci vyhledávají a preferují.

Celý článek...

Vakuové hadicové manipulátory od fy Schmalz umožňují ergonomickou manipulaci s obaly a výrobky ve výrobním a distribučním toku materiálu. Na základě širokého výrobního programu vakuových hadicových manipulátorů, vakuových přísavek a příslušenství lze realizovat individuální a cenově výhodné řešení.

Celý článek...

Odpovědnost vlastníků a provozovatelů vázacích a zvedacích prostředků

Řetězové vazáky jakostní třídy 8 a výše podléhají minimálně jednou za tři roky kontrole buď tahovou zkouškou nebo magnetickou defektoskopií. Naše firma nabízí provádění těchto tříletých kontrol formou magnetické defektoskopie. Při projednávání našich nabídek jsme se několikrát setkali se skutečnostmi, se kterými bychom Vás chtěli seznámit.

Celý článek...

Inzerce

DURA Automotive Systems má pobočky v 16 zemích světa, jedna z nich se nachází v Blatné na Strakonicku. Vyrábějí se zde díly do automobilů, které jsou pak zpracovávány v automobilkách u nás i v zahraničí. Jedním z důležitých koleček v soukolí perfektně fungujícího podniku jsou spolehlivé jeřáby firmy Demag.

O zkušenostech s provozem lisovny vybavené jeřábem Demag se s námi podělil pan František Steinbauer, projektový inženýr DURA Automotive CZ, k.s. V Blatné pracuje jako vedoucí lisovny plechů, kam nastoupil před dvěma lety – tedy v době, kdy se lisovna otvírala. Předtím byl zaměstnancem firmy, která tuto technologii dodávala do DURA Automotive externě.
 

Celý článek...

hbitý pomocník pro zásobování ve městech

Každý ví, a zejména ti, kdo bydlí v blízkosti obchodů a prostor pro vykládku a nakládání zboží, jaký hluk dokáže nadělat obsluha manipulační techniky na nerovných površích, dlažbě, nebo obrubnících při manipulaci se zbožím. Abyste mohli klidně spát, uvedla firma STILL inovativní, velmi tichý vozík přímo určený pro zdolávání nástrah městské zástavby.

Celý článek...

Hamburský podnik Jungheinrich se představil veřejnosti na veletrhu LogiMAT 2010 ve Stuttgartu jako firma nabízející řešení pro vnitropodnikovou logistiku. V centru pozornosti expozice Jungheinrich na veletrhu byla témata navigace ve skladu a systém pro řízení skladu - Warehouse-Management-System „Jungheinrich WMS“. Jungheinrich představil na veletrhu LogiMAT poprvé živě modul skladové navigace. Jedná se o modul pro zvýšení efektivity ve skladu s úzkými uličkami, který byl uveden na trh v roce 2009.

Celý článek...

Pro správný výběr manipulačního zařízení nabízí Demag Cranes & Components čtyři softwarové nástroje. Všechny jsou zdarma a některé z nich ani nevyžadují instalaci do vašeho PC. Správná rozvaha na základě ověřených údajů vám ušetří čas i peníze.

Celý článek...

štíhlá výroba bez vysokozdvižných vozíků

Tahače CX-T nebo R 06 táhnou E-rámy a C-rámy „liftrunner“, které jednoduše a bezpečně naloží pojízdné nákladové jednotky (pojízdné vozíky) různých tvarů.
Se snadno ovladatelným systémem „liftrunner“ je možné pojízdné vozíky nasouvat do přívěsů v úrovni podlahy. Stavebnicový systém prvků souprav přívěsů přináší možnost individuálního přizpůsobení každé vnitropodnikové situaci. Přívěsy jsou navzájem kompatibilní, při připojování a odpojování pomáhají rychlospojky. Délka soupravy může být až pět E-rámů, popř. čtyři C-rámy.

Celý článek...

Dodavatelská divize společnosti FlexLink dosáhla podstatného zkrácení dodacích lhůt pro standardní moduly montážních linek XT, aby vyhovìla požadavkům zákazníků. Na základě rostoucí poptávky zákazníků po kratších dodacích lhůtách provedla dodavatelská divize společnosti FlexLink důkladný průzkum celého postupu výroby modulů montážních linek XT. Nejdůležitějšími faktory, které přispěly ke zkrácení dodacích lhůt, byly skladovací strategie a pružné zpracování objednávek a projektů společně se zdokonalením ruční montáže modulů.

Celý článek...

Tato akvizice bude dokončena v říjnu 2010 a společnosti FlexLink přináší další rozšíření působnosti na trhu i portfolia produktů, ve výsledku pak další přidanou hodnotu zákazníkům. FlexLink a Schüco Group se dohodly, že FlexLink převezme oddělení průmyslové automatizace od Schüco. Dohoda byla podepsána 5. července a k finálnímu převzetí dojde na začátku 4. čtvrtletí roku 2010. Získaná divize dodává komplexní systémy, montáž a komponenty pro strojírenství, ohrazovací a dopravníkové systémy na trhy západní a střední Evropy. Divize bude pokračovat ve své činnosti jako nezávislá část FlexLink Systems GmbH., sídlo zůstane v Borgholzhausenu v Německu.

Celý článek...

nejen pro plastikářský průmysl

V českých provozech a lisovnách plastů je veliký prostor pro zvyšování efektivity výroby a pro úspory nákladů všeho druhu. Přitom ekonomické návratnosti mohou být i v několika měsících! Kdo již nyní začne cíleně tyto problémy řešit, získá velkou výhodu před konkurencí a srovná krok se zahraničím. Rezervy v efektivitě práce najdeme v malých firmách i v nadnárodních koncernech.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242529 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce