Google překladač: English Deutsch

Specialista na lineární pohyb, společnost HepcoMotion, představuje svůj nový Heavy Duty Slide System HDS2. Nový Heavy Duty Slide System HDS2 společnosti HepcoMotion je „železným mužem“ lineárního pohybu se systémovou kapacitou až 68 kN. Byl navržen tak, aby představoval výjimečně odolný produkt, odpovídající vzrůstajícím požadavkům na zatížení a životnost. Proto je určen pro nové trhy manipulace s těžkými materiály - patří sem i mnohem větší systémy portálových jeřábů X-Z.

Celý článek...

V létě 2008 uvede firma Jungheinrich na trh dvě nové konstrukční řady elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím. Na veletrhu CeMAT byly tyto vozíky představeny s bočním přístupem k baterii, elektrickým řízením a novým konceptem obsluhy. Nejnovější generace třífázové techniky zajišťuje při konstantně nízké spotřebě velmi vysoký výkon překládky nových elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím Jungheinrich.

Celý článek...

Stacionární nakládací můstky jsou v dopravní logistice naprostou nezbytností pro rychlé nakládání a vykládání. Vyrovnávají výškový rozdíl mezi rampou a nákladním automobilem, který je potřeba naložit. A je zcela lhostejné, zda se jedná o níže položená vozidla nebo o vyšší vlečné vozy s kontejnerovými návěsy. Stabilní ocelové konstrukce jsou schopny splnit požadavky pro veškeré nakládací situace.

Celý článek...

V průběhu brněnských veletrhů Techagro, Silva Regina a Animal Vetex byly nejlepším exponátům uděleny ceny Grand Prix. Vystavovatelé přihlásili rekordních 68 exponátů z nichž 42 bylo do soutěže nominováno. Vesměs šlo o stroje, zařízení a výrobky, které svými parametry určují trendy v zemědělském a lesnickém oboru. Odborná komise udělila deset cen Grand Prix Techagro, jednu cenu Grand Prix Animal Vetex a tři ocenění Grand Prix Silva Regina. Mezi rozhodující kritéria patřila originalita konstrukčního řešení a ekologická hlediska.

Celý článek...

Toyota Material Handling Europe (TMHE) ukázala na veletrhu CeMAT 2008 svoji sílu. Připravila pro zákazníky zbrusu nové stroje, představila špičkové technologie a pod heslem "stronger together" (společně silnější) poprvé prezentovala odborné veřejnosti na jednom pódiu skladové vozíky BT a čelní vysokozdvižné vozíky a tahače Toyota.

Celý článek...

Pět modelů elektrických paletových vozíků BT Levio a osm modelů elektrických zakladačů BT Staxio bylo speciálně vyvinuto pro „pěší“ aplikace a doplnilo současné modelové řady BT Minimover, BT Orion a BT Ixion. Širší nabídku ručně vedených vozíků byste na trhu hledali marně. Klíčová slova pro BT Levio a BT Staxio jsou jednoduchost, bezpečnost a dlouhá životnost s minimem servisních zásahů. Dlouhodobé a pečlivé testy v reálném provozu tyto deklarované vlastnosti beze zbytku potvrdily. Vozíky tak nabízejí uživatelům přesně takové parametry a funkce, které ke své práci potřebují a které si v rozsáhlých průzkumech sami vyžádali.

Celý článek...

Firma Haacon, přední světový výrobce průmyslové zvedací techniky, přichází na trh s novými konstrukčními typovými řadami průmyslových lanových navijáků.

Celý článek...

Nejrychlejší upínání forem

Elektropermanentní magnetické systémy QUAD PRESS jsou určeny pro rychlou a jednoduchou výměnu forem u vstřikovacích lisů. Inovace magnetických desek umožňuje upínat jakoukoliv velikost vstřikovacích forem pouze výměnou forem, bez nutnosti demontáže vstřikovacího lisu.

Celý článek...

pro tyčový a profilový materiál

Společnost IMTRADEX, a.s., přední český výrobce pojízdných regálových systémů, konzolových regálů a víceúrovňových plošin, představil v minulém roce novinku v oblasti pojízdných regálů pro tyčový a profilový materiál. Jedná se o speciálně vyvinutý pojízdný regálový systém určený ke skladování tyčového a profilového materiálu v běžných i nadstandardních délkách.

Celý článek...

Společnost Jungheinrich uvede v létě letošního roku na trh nový tahač. Vozík EZS 570, který bude vyráběn v závodě pro výrobu atypických vozidel a malosériovou výrobu v dolnosaském Lüneburgu, spojuje díky osvědčené třífázové technice Jungheinrich velmi dobré výkonové parametry s vysokou energetickou účinností.

Celý článek...

Na veletrhu v Paříži INDUSTRIE 2008 se představí plazmová řezací pila společnosti Hypertherm - HyPerformance Plasma HPR260, s rychlostí o 38 % větší než tradiční pily.
Na veletrhu bude možné shlédnout živou demonstraci řezací linky Powermax® , která také využívá k řezání plazmu. Společnost Hypertherm bude představovat širokou škálu výhodných produktů, vhodných zvláště pak na poli řezání kovů, které ocení dodavatelé i odběratelé z podobně zaměřených průmyslů.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce