Google překladač: English Deutsch

Tato akvizice bude dokončena v říjnu 2010 a společnosti FlexLink přináší další rozšíření působnosti na trhu i portfolia produktů, ve výsledku pak další přidanou hodnotu zákazníkům. FlexLink a Schüco Group se dohodly, že FlexLink převezme oddělení průmyslové automatizace od Schüco. Dohoda byla podepsána 5. července a k finálnímu převzetí dojde na začátku 4. čtvrtletí roku 2010. Získaná divize dodává komplexní systémy, montáž a komponenty pro strojírenství, ohrazovací a dopravníkové systémy na trhy západní a střední Evropy. Divize bude pokračovat ve své činnosti jako nezávislá část FlexLink Systems GmbH., sídlo zůstane v Borgholzhausenu v Německu.

Celý článek...

nejen pro plastikářský průmysl

V českých provozech a lisovnách plastů je veliký prostor pro zvyšování efektivity výroby a pro úspory nákladů všeho druhu. Přitom ekonomické návratnosti mohou být i v několika měsících! Kdo již nyní začne cíleně tyto problémy řešit, získá velkou výhodu před konkurencí a srovná krok se zahraničím. Rezervy v efektivitě práce najdeme v malých firmách i v nadnárodních koncernech.

Celý článek...

…standardní jeřáby DEMAG

Demag jeřáby udávají směr – zaměřeno na výkon a hospodárnost. Standard společnosti Demag představuje kvalitu, hospodárnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni. Jednotlivé jeřáby a komponenty odráží zkušenosti z oboru již od roku 1819.

Jednonosníkové mostové jeřáby se skříňovým nosníkem
Jednonosníkové mostové jeřáby EKKE Vám nabízejí technologii Demag s výhodným poměrem ceny a výkonu. Charakteristická je maximální stabilita při minimální vlastní hmotnosti, což má vliv na malé zatížení jeřábové dráhy. S ohledem na danou halu může být zvolena cenově výhodnější konstrukce. Perfektní geometrie jeřábu přispívá k dosažení vynikajících jízdních vlastností.
 

Celý článek...

Martinská strojárenská firma KPK spol.s r.o. špecializovaná na projektovanie, konštrukciu, výrobu, montáž a servis žeriavov, zdvíhacích zariadení a skladových systémov, je etablovaná na domácom ,ale aj zahraničnom trhu od roku 1993.
Výrobky z martinského KPK sú neopakovateľné – na mieru zákazníka. Požiadavky zákazníka projektanti a konštruktéri spoločnosti stvárnia do výrobku s požadovanými úžitkovými vlastnosťami, k spokojnosti zákazníka.
Pre podnikanie v takomto rozsahu spoločnosť vlastní všetky potrebné oprávnenia a certifikáty na výrobu zdvíhacích a manipulačných zariadení podľa noriem Európskej únie a podľa predpisov na Slovensku a v Českej republike.
 

Celý článek...

O technologii RFID čipů již v tomto časopise vyšel dostatek informací, nemá smysl popisovat její základní technické atributy. Důležité však je, že se rozvíjí nebývalou měrou v oblasti manipulace s materiálem a zbožím. Firma Linde Material Handling ČR jako jeden z nejvýznamnějších dodavatelů manipulační techniky získala několik zkušeností s instalací RFID technologie na své vysokozdvižné vozíky a je proto schopna připravit projekt instalace na většinu manipulační techniky ze svého širokého sortimentu.

Celý článek...

Společnost MCE Slaný, s.r.o. se zaměřuje na výrobu mostních konstrukcí. Výroba a zejména manipulace s výjimečně rozměrnými a hmotnými dílci s sebou přináší problémy, s nimiž se většina běžných provozů nikdy nesetká. O zkušenostech z tohoto náročného prostředí s námi hovořil pan Ing. Aleš Masopust.

Celý článek...

Společnost STILL se studentům odborných středních a vysokých škol představuje v rámci exkurzí jako moderní světová společnost nabízející kompletní intralogistické služby. Nabízené exkurze jsou vhodné pro školy, které jsou svým zaměřením blízké oboru logistika nebo mají studenty, kteří tento obor na škole studují.
V rámci celé exkurze přibližují zaměstnanci společnosti studentům pracovní prostředí a zázemí společnosti STILL v České republice, představují různé druhy manipulační techniky a jsou připraveni odpovědět na všechny odborné dotazy studentů. V průběhu exkurze jsou pro studenty připraveny kvizové otázky, které jsou v případě správné odpovědi odměněny drobnými cenami. Jednou z nejdůležitějších a nejvíce oblíbených částí exkurze jsou praktické ukázky práce s manipulační technikou, studenti si mohou vyzkoušet „pohodlí a ergonomii“ manipulační techniky STILL.

Celý článek...

Výrobce kolejových vozidel ALSTOM optimalizuje interní přepravu materiálu v závodě v Salzgitteru – systémem MMS.i pro management materiálových toků inteligentně řídí vysokozdvižné vozíky STILL. Neustále rostoucí požadavky a rychlé změny v interní logistice firmy Alstom Transport vyžadují propracovanou koncepci řízení materiálových toků. Hamburský dodavatel intralogistických řešení a výrobce vysokozdvižných vozíků – STILL – získal od společnosti ALSTOM zakázku na dodávku inteligentního systému řízení materiálových toků pro řízení interní přepravy mezi výrobními halami na 123 ha velkém podnikovém areálu v Salzgitteru.

Celý článek...

zjednodušení, zrychlení a zpřesnění práce s výraznou eliminací chyb

Půlroční zkušenosti s podnikovým řešením CCV Řízený sklad na ERP systému Microsoft Dynamics mají ve společnosti Visimpex, která nabízí tisíce položek spojovacího materiálu s garancí kvality a standardizovaného balení pro obchodníky, řemeslníky, stavebnictví, specializované výroby i náročné výrobní segmenty. Její logistické centrum v Přerově o kapacitě 5000 skladových míst je tak vybaveno nejen moderní skladovou technikou, ale také špičkovým informačním systémem. Mezi nejzásadnější přínosy implementovaného řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems) patří zejména výrazné celkové zjednodušení skladových procesů a tedy i administrativní zátěže, zrychlení vychystání zboží o 20% a absolutní odstranění druhových chyb při vychystávání zboží a opomenutí způsobených zaměstnanci skladu včetně úplného odstranění škod způsobených nedodržením váhových limitů.

Celý článek...

Firma STILL ČR, jeden z předních poskytovatelů komplexních intralogistických služeb, se zařadila mezi držitele mezinárodních certifikátů ISO – systému řízení kvality a environmentu.
Od samého počátku činnosti se firma STILL v České republice řídí hlavní firemní zásadou: „Jsme zde pro naše zákazníky. Ti motivují naše myšlení a jednání“. A právě všem zákazníkům současným i potenciálním chce firma STILL dokázat, že tuto zásadu důsledně plní. Proto vrcholové vedení společnosti přijalo strategické rozhodnutí požádat certifikační orgán nezávislé mezinárodní organizace EURO CERT CZ, a.s. o provedení auditu systému řízení kvality a environmentu podle mezinárodních norem (Mezinárodní organizace pro normalizaci) ISO 9001 a 14001, který by prokázal schopnost trvale uspokojovat potřeby a zvyšovat spokojenost zákazníků a spolu s tím by dokázal, právě v zájmu našich zákazníků a celé veřejnosti, také naše úsilí o ochranu životního prostředí.

Celý článek...

TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

bt_3.jpgProdukty BT, jak skladové, tak čelní vysokozdvižné vozíky, patří dlouhodobě k nejvyspělejším technologiím dostupným na trhu. Ještě propracovanější, originálnější a přínosnější jsou však naše služby, které mnoha zákazníkům přinášejí velké výhody ve formě efektivního využití techniky a nízkých provozních nákladů. Společnost BT je součástí koncernu Toyota Material Handling Group, které již několik let patří s velkým náskokem pozice světové jedničky v oboru manipulace s materiálem. Příslovečný japonský smysl pro kvalitu a technickou dokonalost ve spojení se švédskou ergonomií a kvalitou použitých materiálů nám umožňuje nabízet skutečně prvotřídní techniku. O všech těchto skutečnostech se můžete dočíst na našich internetových stránkách, na které klademe velký důraz a trvale je rozvíjíme, doplňujeme a vylepšujeme. Považujeme web za nejjednodušší způsob, jak se s vámi můžeme podělit o své zkušenosti a jak vám můžeme zjednodušit a urychlit přístup k informacím, službám i produktům BT.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce