Google překladač: English Deutsch

Gebrauchte EZvýšení kapacity na 8 000 vozíků ročně / repase použitých vozíků ve čtyřhvězdičkové kvalitě / výstavba obchodu s použitými vozíky na trzích budoucnosti. Od března 2013 rozšiřuje Jungheinrich výrazně svoje repasní centrum v Drážďanech. V rámci projektu „2018" zde má být za provozu zvýšena postupně kapacita na 8 000 vozíků ročně. V současné době lze v drážďanském centru repasovat za rok zhruba 4 500 vozíků. V roce 2012 byl přitom téměř dosažen kapacitní limit.

Repasní centrum společnosti Jungheinrich v Drážďanech bylo uvedeno do provozu 1. června 2006. Jeho výrobní kapacita se od té doby téměř ztrojnásobila. Plocha o výměře 19 000 metrů čtverečních, která je zde momentálně k dispozici, je pětkrát větší než v době založení závodu. „V březnu 2013 se začíná se spojováním stávajících hal, což povede k další dlouhodobé optimalizaci toku materiálu", vysvětluje Ronald Ohlrogge, vedoucí oddělení pronájmu použitých vozíků ve společnosti Jungheinrich. Skutečná výrobní plocha se tím zvýší z 8 500 na celkový počet 13 500 metrů čtverečních. „Jsme tím pádem schopni repasovat profesionálně cca 8 000 vozíků za rok", pochvaluje si Ronald Ohlrogge.

Jungheinrich JungSTARs - opravdové hvězdy špičkové kvality

Repase použitých vozíků probíhá v drážďanském centru na nejvyšší úrovni. Použité vozíky jsou průmyslově vylepšovány podle čtyřhvězdičkového principu společnosti Jungheinrich. Ten zahrnuje čtyři aspekty: bezpečnost, techniku, design a spolehlivost. Ronald Ohlrogge dodává: „Opticky vylepšené a podle nejnovějších bezpečnostních standardů repasované vozíky zaručují prvotřídní pracovní výsledky a spolehlivou ochranu před nečekanými výpadky. Našim čtyřhvězdičkovým vozíkům proto říkáme také Jungheinrich JungSTARs!"

Vozíky Jungheinrich jsou repasovány podle principu flexibilní sériové výroby. Ta se dělí na elektrické vozíky a vozíky se spalovacím motorem. Přijaté použité vozíky projdou vstupní technickou prohlídkou a potom jsou rozebrány na jednotlivé konstrukční části. Tyto části jsou poté opraveny. Části ovlivňující bezpečnost provozu vozíku jsou vyměněny. „Při repasi našich vozíků se přitom používají originální náhradní díly Jungheinrich", informuje Ronald Ohlrogge. Nakonec jsou vozíky lakovány, a to v kvalitě, na jakou jsme u společnosti Jungheinrich již tradičně zvyklí. „Rozeznat náš repasovaný vozík od nového, mají problém i odborníci."

Výstavba center použitých vozíků v Číně a Brazílii

Vozíky určené k repasi jsou do repasního centra Drážďanech přiváženy z celé Evropy. V Drážďanech jsou centrálně repasovány a potom přes přímý odbyt společnosti Jungheinrich opět prodávány do celé Evropy. V současné době probíhá výstavba lokálních center použitých vozíků Jungheinrich na čínském a brazilském trhu. „Tato centra jsou budována na místě podle úspěšné koncepce našeho drážďanského repasního centra", uzavírá Ronald Ohlrogge.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. Jako výrobní společnost a zároveň poskytovatel služeb v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství.

www.jungheinrich.cz

Gebrauchte E 0096

Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..