Inzerce
Google překladač: English Deutsch
TESA
T+T 10/2008

Díky jedinečné konstrukci s dutou hřídelí je i při minimální stavební výšce kladkostroje brzda umístěna mezi břemenem a kluznou spojkou.Tím je dosaženo maximální bezpečnosti kladkostrojů a to i v případě opotřebené spojky. Brzda při jakékoliv poruše vždy spolehlivě zastaví břemeno!
Na bezpečnost kladkostrojů LIFTKET spoléhá desítky stadiónů a sportovních hal. Televizní panely na známých stadiónech a ve velmi navštěvovaných obchodních centrech visí bez dalšího zajištění převážně na kladkostrojích LIFTKET.
Nejčastějším použitím kladkostrojů LIFTKET jsou však všechna odvětví průmyslu, včetně malých dílen, kde je potřeba manipulovat s břemenem těžším než 50 kg.

Celý článek...

Systém administrativní podpory servisu významným způsobem zkracuje dobu nutnou ke zpracování servisní zakázky, šetří čas, snižuje papírování a zvyšuje celkovou kvalitu péče poskytovanou společností Toyota Material Handling CZ (dříve BT). Technologický postup se nedá zastavit. EASY se prostřednictvím PDA technika stává nejen komunikačním, ale i univerzálním diagnostickým a reportovacím nástrojem.

Celý článek...

Automatické podavače tyčového materiálu k CNC soustruhům a automatům jsou nepostradatelným zařízením pro zvýšení produktivity výrobního procesu. Důležitý je však výběr nejvhodnějšího a dle možností nejefektivnějšího zařízení.

Celý článek...

Inzerce
pro optimální manipulaci

Standard u Demagu znamená kvalitu, hospodárnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni. V každém jeřábu a v každém jeřábovém dílu se odráží zkušenosti získávané od roku 1819. Zvolte si nejlepší řešení. Jednonosníkové nebo dvounosníkové mostové jeřáby, visuté jeřáby, poloautomatický provoz nebo provoz v rámci integrovaného systému. Demag nabízí projekty šité přímo na míru svým zákazníkům. Filosofi í fi rmy je poskytovat jeřáby v prvotřídní kvalitě, pro Váš spolehlivý provoz, od konzultací až po uvedení do provozu.

Celý článek...

Specialista na lineární pohyb, společnost HepcoMotion, představuje svůj nový Heavy Duty Slide System HDS2. Nový Heavy Duty Slide System HDS2 společnosti HepcoMotion je „železným mužem“ lineárního pohybu se systémovou kapacitou až 68 kN. Byl navržen tak, aby představoval výjimečně odolný produkt, odpovídající vzrůstajícím požadavkům na zatížení a životnost. Proto je určen pro nové trhy manipulace s těžkými materiály - patří sem i mnohem větší systémy portálových jeřábů X-Z.

Celý článek...

V létě 2008 uvede firma Jungheinrich na trh dvě nové konstrukční řady elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím. Na veletrhu CeMAT byly tyto vozíky představeny s bočním přístupem k baterii, elektrickým řízením a novým konceptem obsluhy. Nejnovější generace třífázové techniky zajišťuje při konstantně nízké spotřebě velmi vysoký výkon překládky nových elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím Jungheinrich.

Celý článek...

Stacionární nakládací můstky jsou v dopravní logistice naprostou nezbytností pro rychlé nakládání a vykládání. Vyrovnávají výškový rozdíl mezi rampou a nákladním automobilem, který je potřeba naložit. A je zcela lhostejné, zda se jedná o níže položená vozidla nebo o vyšší vlečné vozy s kontejnerovými návěsy. Stabilní ocelové konstrukce jsou schopny splnit požadavky pro veškeré nakládací situace.

Celý článek...

V průběhu brněnských veletrhů Techagro, Silva Regina a Animal Vetex byly nejlepším exponátům uděleny ceny Grand Prix. Vystavovatelé přihlásili rekordních 68 exponátů z nichž 42 bylo do soutěže nominováno. Vesměs šlo o stroje, zařízení a výrobky, které svými parametry určují trendy v zemědělském a lesnickém oboru. Odborná komise udělila deset cen Grand Prix Techagro, jednu cenu Grand Prix Animal Vetex a tři ocenění Grand Prix Silva Regina. Mezi rozhodující kritéria patřila originalita konstrukčního řešení a ekologická hlediska.

Celý článek...

Toyota Material Handling Europe (TMHE) ukázala na veletrhu CeMAT 2008 svoji sílu. Připravila pro zákazníky zbrusu nové stroje, představila špičkové technologie a pod heslem "stronger together" (společně silnější) poprvé prezentovala odborné veřejnosti na jednom pódiu skladové vozíky BT a čelní vysokozdvižné vozíky a tahače Toyota.

Celý článek...

Pět modelů elektrických paletových vozíků BT Levio a osm modelů elektrických zakladačů BT Staxio bylo speciálně vyvinuto pro „pěší“ aplikace a doplnilo současné modelové řady BT Minimover, BT Orion a BT Ixion. Širší nabídku ručně vedených vozíků byste na trhu hledali marně. Klíčová slova pro BT Levio a BT Staxio jsou jednoduchost, bezpečnost a dlouhá životnost s minimem servisních zásahů. Dlouhodobé a pečlivé testy v reálném provozu tyto deklarované vlastnosti beze zbytku potvrdily. Vozíky tak nabízejí uživatelům přesně takové parametry a funkce, které ke své práci potřebují a které si v rozsáhlých průzkumech sami vyžádali.

Celý článek...

Firma Haacon, přední světový výrobce průmyslové zvedací techniky, přichází na trh s novými konstrukčními typovými řadami průmyslových lanových navijáků.

Celý článek...

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce