Inzerce
Google překladač: English Deutsch
T+T 1-2/2009

Nový module „Skladová navigace RFID“ rozšířil Jungheinrich AG použití transponderové technologie pro aktuální generaci kombinovaných vysokozdvižných vozíků o přídavný modul.

Vozík EKX byl prvním vozíkem určeným do úzkých prostorů, který využil techniku RFID (radiofrekvenční identifikace) na široké bázi k ovládání vozíků, to znamená pro podlahové ovládání a komunikaci s evidencí skladu.
Mezitím se již dostalo do provozu více než 1 000 těchto vozíků a lze konstatovat, že tato technologie se úspěšně etablovala.

Celý článek...

Inzerce
RX 20 s nosností 1,5–2,0 tuny

Proč patří RX 20 ke špičce? Kromě jiných předností má super řešení výměny baterie z boku vozíku, která je v této formě u elektrických vysokozdvižných vozíků od 1,5 t jedinečná, přináší zákazníkům mnoho výhod. Protože již není potřebný jeřáb, výrazně se zvyšuje bezpečnost a snižuje se nebezpečí zranění a poškození. Současně se zvyšuje produktivita a flexibilita, neboť výměnu baterie lze nyní provést mnohem rychleji a nezávisle na jeřábu.

Celý článek...

…úspory energie a ergonomie

U nové studie vozíku „Concept ‘08“ se jedná o nízkozdvižný vozík se spolujízdou řidiče s kompletně novým konceptem akumulace energie a pohonu. Lithium-iontové akumulátory v kombinaci s přímým pohonem zajišťují do budoucna vyšší energetickou úspornost, než vykazuje v současnosti u firmy Jungheinrich sériově používaná třífázová technologie. Dr. Klaus-Dieter Rosenbach, člen představenstva firmy Jungheinrich AG, zodpovědný za rezort technologie: „Největším přínosem k ochraně životního prostředí je nespotřebovaná energie!“

Celý článek...

T+T 10/2008

Pro rychlé a bezpečné přemísťování testovaných automobilů v halách bez škodlivých emisí u firmy GM Powertrain vyvinula firma Jungheinrich na bázi nízkozdvižného vozíku transportní vozík pro osobní automobily.
Firma General Motors Powertrain – Germany GmbH sídlí v Rüsselsheimu. Zde je kromě výroby převodovek umístěn také vývoj motorů a převodovek. Jejich důkladné testování je hlavním úkolem pracovníků firmy. Denně je provozováno značné množství vozidel s nejrůznějšími variantami motorů a převodovek na silnici a na zkušebních stendech. Přitom jsou často podrobovány rozsáhlým přestavbám a kontrolám, prováděným v dílnách v Rüsselsheimu na zvedacích plošinách v různých budovách.

Celý článek...

T+T 10/2008

Díky jedinečné konstrukci s dutou hřídelí je i při minimální stavební výšce kladkostroje brzda umístěna mezi břemenem a kluznou spojkou.Tím je dosaženo maximální bezpečnosti kladkostrojů a to i v případě opotřebené spojky. Brzda při jakékoliv poruše vždy spolehlivě zastaví břemeno!
Na bezpečnost kladkostrojů LIFTKET spoléhá desítky stadiónů a sportovních hal. Televizní panely na známých stadiónech a ve velmi navštěvovaných obchodních centrech visí bez dalšího zajištění převážně na kladkostrojích LIFTKET.
Nejčastějším použitím kladkostrojů LIFTKET jsou však všechna odvětví průmyslu, včetně malých dílen, kde je potřeba manipulovat s břemenem těžším než 50 kg.

Celý článek...

Systém administrativní podpory servisu významným způsobem zkracuje dobu nutnou ke zpracování servisní zakázky, šetří čas, snižuje papírování a zvyšuje celkovou kvalitu péče poskytovanou společností Toyota Material Handling CZ (dříve BT). Technologický postup se nedá zastavit. EASY se prostřednictvím PDA technika stává nejen komunikačním, ale i univerzálním diagnostickým a reportovacím nástrojem.

Celý článek...

Automatické podavače tyčového materiálu k CNC soustruhům a automatům jsou nepostradatelným zařízením pro zvýšení produktivity výrobního procesu. Důležitý je však výběr nejvhodnějšího a dle možností nejefektivnějšího zařízení.

Celý článek...

pro optimální manipulaci

Standard u Demagu znamená kvalitu, hospodárnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni. V každém jeřábu a v každém jeřábovém dílu se odráží zkušenosti získávané od roku 1819. Zvolte si nejlepší řešení. Jednonosníkové nebo dvounosníkové mostové jeřáby, visuté jeřáby, poloautomatický provoz nebo provoz v rámci integrovaného systému. Demag nabízí projekty šité přímo na míru svým zákazníkům. Filosofi í fi rmy je poskytovat jeřáby v prvotřídní kvalitě, pro Váš spolehlivý provoz, od konzultací až po uvedení do provozu.

Celý článek...

Specialista na lineární pohyb, společnost HepcoMotion, představuje svůj nový Heavy Duty Slide System HDS2. Nový Heavy Duty Slide System HDS2 společnosti HepcoMotion je „železným mužem“ lineárního pohybu se systémovou kapacitou až 68 kN. Byl navržen tak, aby představoval výjimečně odolný produkt, odpovídající vzrůstajícím požadavkům na zatížení a životnost. Proto je určen pro nové trhy manipulace s těžkými materiály - patří sem i mnohem větší systémy portálových jeřábů X-Z.

Celý článek...

V létě 2008 uvede firma Jungheinrich na trh dvě nové konstrukční řady elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím. Na veletrhu CeMAT byly tyto vozíky představeny s bočním přístupem k baterii, elektrickým řízením a novým konceptem obsluhy. Nejnovější generace třífázové techniky zajišťuje při konstantně nízké spotřebě velmi vysoký výkon překládky nových elektrických vysokozdvižných vozíků s protizávažím Jungheinrich.

Celý článek...

Stacionární nakládací můstky jsou v dopravní logistice naprostou nezbytností pro rychlé nakládání a vykládání. Vyrovnávají výškový rozdíl mezi rampou a nákladním automobilem, který je potřeba naložit. A je zcela lhostejné, zda se jedná o níže položená vozidla nebo o vyšší vlečné vozy s kontejnerovými návěsy. Stabilní ocelové konstrukce jsou schopny splnit požadavky pro veškeré nakládací situace.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..