Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Weidmüller
TESA

Robocaser.jpgRobocaser, tedy robot tvořící balíky, je novinkou nabízející zákazníkům univerzální řešení pro balení nejrůznějších pytlů, vaků, válců, ale i sypkého materiálu nebo jiných ohebných předmětů do vhodných obalů nebo na pevnou podložku. Podle konkrétních potřeb zákazníka může být stroj přizpůsoben pro několikanásobné balení nebo pro balení odlišných předmětů do jednoho balíku, například zabalení tubusu spolu s vakem. Dosahovaná rychlost balení je až 360 balíků za minutu.

Celý článek...

DEKRA_1.jpgV závěru roku 2005 uspořádala německá společnost Dekra Stuttgart ve spolupráci se společností VDI (Verein Deutscher Ingenieure) v Neumünsteru v pořadí již čtvrté odborné sympózium. Hlavním tématem sympózia bylo bezpečné ukládání zboží v nákladních vozech a jeho následná bezpečná a spolehlivá přeprava k zákazníkovi.

Celý článek...

rox_1.jpgVibrační elektromagnetické žlabové podavače v provedení MICRO M 100, které vyrábí společnost ROX s.r.o., Příbram, slouží k transportu, podávání a rozprostírání malých množství sypkých a kusových materiálů. Nejsou vhodné pro dopravu lepivých, vlhkých a jemných prachových materiálů, které mají sklon k tvorbě nálepů. Podavače jsou plynule regulovatelné v celém pracovním rozsahu a jsou ideální pro přesné dávkování menších množství materiálu např. balení malých dávek, dávkování přísad, laboratorní využití.

Celý článek...

Inzerce

upinani_2.jpgK řešení problémů při ruční manipulaci s kotoučovými náviny fólií s centrální dutinkou , jejich stohování ve svislé ose otáčení, byla navržena a zhotovena upínací a manipulační hlavice. Při malých hmotnostech kotoučů a stohovaných výškách lze ukládání provádět ručně. U větších, těžších kotoučů, nebo vyšší výšce stohování se ruční manipulace stává namáhavou a velmi nebezpečnou. Nový manipulační proces s použitím zvedacího zařízení a upínací a manipulační hlavice umožňuje snadné a bezpečné ukládání jednotlivých kotoučových návinů do vertikálního sloupce u dodavatele a následné rozebíráni u odběratele.

Celý článek...

dopravnik_1.jpgNavázáním spolupráce, firmy VeeM TRADING a německé společnosti FIPA GmbH, vstupuje na český a slovenský trh dodavatel, který již za 20 let svého působení dodal více než 7 milionů vakuových přísavek do celého světa. A nyní může svým zákazníkům nabídnout ca. 4 000 standardních typů vakuových přísavek ve více něž 20 000 variantách 18 různých materiálů. Kromě programu přísavek nabízí firma i nosiče, přípoje a veškeré příslušenství. Jako novinku ve svém sortimentu představuje vakuový dopravník, který pomocí vzduchu transportuje širokou škálu rozdílných materiálů jako např.: částice, prášek, vlákna, granuláty, obilí, cukr, mouku, tablety, kapsle, dražé, malé dílce, tekutiny a mnohé další.

Celý článek...

sea_1.jpgI když se v průmyslově vyspělých zemích používá k přepravě granulátů a práškových komponentů až 80 % velkoobjemových oktabenů, nebo big – bagů, v celosvětovém měřítku je stále zapotřebí k dopravě těchto materiálů klasické papírové nebo plastové pytle. Odborné odhady uvádějí, že se pro tyto účely ročně použije 14 miliard pytlů.

Celý článek...

ropa_1_1.jpgAnglická firma Dunlop Oil and Marine, Grimsby, patří do skupiny ContiTech a zabývá se výrobou speciálních hadic, které slouží k bezpečné dopravě surové ropy. Firma dunlop Oil and Marine, Grimsby byla založena v roce 1955 a za dobu své působnosti dodala zákazníkům speciální hadice pro dopravu olejů, plynu, vybagrovaného štěrku apod. V poslední době dodává peo dopravu ropy hadice o vnitřním průměru 500 mm. Které mají z bezpečnostních a ekologických důvodů dvojitou textilní kostru a plavou po vodě.

Celý článek...

vladyka_1.gifNěmecká firma ALTEC GmBH, Singen, výrobce nakládací techniky, zastoupená v České a Slovenské republice společností Vladyka s.r.o., Chrudim vyrábí třídílné mobilní přemostění - typ MBD. S tímto třídílným, mobilním přemostěním je možné vyrovnávat velký výškový rozdíl mezi rampou a nákldním autem, a to u všech pomocných nakládacích míst nebo nízkých ramp, které jsou velmi málo frekventované na to, aby tam bylo namontováno pevné přemostění.

Celý článek...

EDL_76_1_1.jpgSpolečnost Sklenář s.r.o. – transportní systémy Dluhoňovice, Žamberk – dodává na trh trubkový dopravník ERKO-DISCLIFT, typ EDL 76/EDL 114. Funkční charakteristiky tohoto dopravníku spolu s jeho plně uzavřenou konstrukcí jej předurčují jako ideální zařízení pro dopravu sypkých a granulovaných materiálů. Dopravník má spolehlivý provoz v pracovních polohách od vodorovného po svislou. Základní pohyblivou části je sestava lana, na němž jsou v pravidelných odstupech umístěny plastové disky.

Celý článek...

robot_delta_1.jpgMáte smysl pro jemnost a milujete ušlechtilé pochoutky? My také. Proto balí systémy robotů Delta společnosti Bosch sladké, lámavé čokolády obzvláště jemně. Že roboti mohou pouze pevně uchopit? Omyl. Pro citlivé zboží má Bosch v programu roboty Delta XR31 a XR22. Bleskově a přitom zcela jemně zabalí roboti více než 40.000 pralinek za hodinu. Pro přepravu ušlechtilých cukrovinek z běžícího pásu do krabiček na pralinky se musí i přes vysoké pracovní tempo respektovat jedno: ať už šampaňské lanýžky, mandlové hoblinky nebo nugátová srdíčka – pralinky jedou po pásu v nejrůznějších tvarech a příchutích. Každou z nich musí robot rozeznat a s milimetrovou přesností usadit na přesně správné místo v balení – mnohé ještě také do citlivého papírového obalu. A v žádné krabičce nesmí pralinky chybět. Jak to všechno robot zvládne – s jemným uchopením, bez chyb a vždy hygienicky?

Celý článek...

nakladac_1.jpgKdyž se řekne Quicke, asi téměř každý zemědělec řekne:“Á to jsou ty nakladače ze Švédska.“ Ano, jsou to „ty“ nakladače ze Švédska. A čím nás mohou po téměř 10ti letech používání v ČR překvapit? Největší výrobce nakladačů na světě – švédská firma ALÖ – (mimochodem v roce 2004 se v této firmě vyrobilo a dodalo uživatelům více než 25 000 nakladačů a 70 000 kusů různých typů pracovního nářadí) uvádí na trhy celého světa zcela nové modelové řady nakladačů. Pojďme si položit pár otázek a zkusme na ně odpovědět. Poté zjistíme co je nový QUICKE DIMENSION.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Březen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce