Eurazio
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

gm1oprav_1.jpgObrobky uchopit, upnout nebo vystředit v kombinaci s dalšími manipulačními moduly je oblast použití těchto úchopných modulů. Standardně integrovaná kontrola úchopové síly stejně jako nastavení posuvu úchopových čelistí patří ke výjmečnostem této modelové řady. Konstantní úchopová síla zaručuje bezpeční úchop po celou dobu posuvu. Předností je 

Celý článek...

split_1.gifNěmecká firma Coperion Waeschle GmBH & Co.KG, Weingarten vyvinula nový, spolehlivý systém dopravy práškových směsí, nazvaný „FLUIDSPLIT“. Základní princip nového bypass–dopravního systému je stabilizace dopravního proudu za pomoci vhánění sekundárního (přídavného) vzduchu s nastavitelnou fluidizační funkcí.

Celý článek...

cl.JPGNěmecká firma Ingenieurbüro Tartlet, Lültzel-Haingrund dodává na trh pod obchodním označením CO 52 B 60 speciální dvousložkové dávkovací a směšovací zařízení. Toto je určené především pro racionální zpracování kapalných plastů, jejichž základ tvoří polyuretanové a epoxidové pryskyřice. Zařízení lze s výhodou použít pro rozprašování a polévání, lepení a zalévání tvarových součástí a vybraných přístrojových dílů, napěňování dutých prostorů a při vybraných izolačních pracích. Podle vybavení dávkovacích čerpadel může zařízení promíchávat a dávkovat dvě složky v rozsahu 0,1-2,5 l/min., v rozsahu 1:10.

Celý článek...

Inzerce

dopr.JPGTyp, tvar a rozměry dopravníku jsou navrhovány vždy podle charakteru přepravovaného materiálu, jeho velikosti a množství a s ohledem na umístění dopravníku. Firma ODES s.r.o. Jaroměř vyrábí a dodává dopravníky různých typů, které mohou být provedeny v rozměrech a úpravách vždy podle konkrétního požadavku zákazníka.

Celý článek...

hadice_1.jpgSpolečnost Gumotex, s.r.o., Strážnice zajišťuje prodej hadic typu FS 3310, které jsou určeny pro hydraulickou dopravu abrazivních materiálů. Tato hadice je konstruována pro extrémní namáhání, duše hadice je vyvinuta pro transport materiálů jako například sádra, popel, bauxit, korund, dolomit, rudy, živec, střepy, úlimky dřeva, průmyslový odpad, uhlí, kovový prach, dusičnany, sklářský písek, saze, sůl, granulovaný jíl, uran, wolfram, cement, štěrk, bahno, křída, beton atd.

Celý článek...

Robocaser.jpgRobocaser, tedy robot tvořící balíky, je novinkou nabízející zákazníkům univerzální řešení pro balení nejrůznějších pytlů, vaků, válců, ale i sypkého materiálu nebo jiných ohebných předmětů do vhodných obalů nebo na pevnou podložku. Podle konkrétních potřeb zákazníka může být stroj přizpůsoben pro několikanásobné balení nebo pro balení odlišných předmětů do jednoho balíku, například zabalení tubusu spolu s vakem. Dosahovaná rychlost balení je až 360 balíků za minutu.

Celý článek...

DEKRA_1.jpgV závěru roku 2005 uspořádala německá společnost Dekra Stuttgart ve spolupráci se společností VDI (Verein Deutscher Ingenieure) v Neumünsteru v pořadí již čtvrté odborné sympózium. Hlavním tématem sympózia bylo bezpečné ukládání zboží v nákladních vozech a jeho následná bezpečná a spolehlivá přeprava k zákazníkovi.

Celý článek...

rox_1.jpgVibrační elektromagnetické žlabové podavače v provedení MICRO M 100, které vyrábí společnost ROX s.r.o., Příbram, slouží k transportu, podávání a rozprostírání malých množství sypkých a kusových materiálů. Nejsou vhodné pro dopravu lepivých, vlhkých a jemných prachových materiálů, které mají sklon k tvorbě nálepů. Podavače jsou plynule regulovatelné v celém pracovním rozsahu a jsou ideální pro přesné dávkování menších množství materiálu např. balení malých dávek, dávkování přísad, laboratorní využití.

Celý článek...

upinani_2.jpgK řešení problémů při ruční manipulaci s kotoučovými náviny fólií s centrální dutinkou , jejich stohování ve svislé ose otáčení, byla navržena a zhotovena upínací a manipulační hlavice. Při malých hmotnostech kotoučů a stohovaných výškách lze ukládání provádět ručně. U větších, těžších kotoučů, nebo vyšší výšce stohování se ruční manipulace stává namáhavou a velmi nebezpečnou. Nový manipulační proces s použitím zvedacího zařízení a upínací a manipulační hlavice umožňuje snadné a bezpečné ukládání jednotlivých kotoučových návinů do vertikálního sloupce u dodavatele a následné rozebíráni u odběratele.

Celý článek...

dopravnik_1.jpgNavázáním spolupráce, firmy VeeM TRADING a německé společnosti FIPA GmbH, vstupuje na český a slovenský trh dodavatel, který již za 20 let svého působení dodal více než 7 milionů vakuových přísavek do celého světa. A nyní může svým zákazníkům nabídnout ca. 4 000 standardních typů vakuových přísavek ve více něž 20 000 variantách 18 různých materiálů. Kromě programu přísavek nabízí firma i nosiče, přípoje a veškeré příslušenství. Jako novinku ve svém sortimentu představuje vakuový dopravník, který pomocí vzduchu transportuje širokou škálu rozdílných materiálů jako např.: částice, prášek, vlákna, granuláty, obilí, cukr, mouku, tablety, kapsle, dražé, malé dílce, tekutiny a mnohé další.

Celý článek...

sea_1.jpgI když se v průmyslově vyspělých zemích používá k přepravě granulátů a práškových komponentů až 80 % velkoobjemových oktabenů, nebo big – bagů, v celosvětovém měřítku je stále zapotřebí k dopravě těchto materiálů klasické papírové nebo plastové pytle. Odborné odhady uvádějí, že se pro tyto účely ročně použije 14 miliard pytlů.

Celý článek...

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202526
  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..