Google překladač: English Deutsch

Značka kvality použitých vozíků Toyota a BT „Prověřený stroj“ představuje víc než běžnou záruku. Je to vyjádření poctivého přístupu společnosti Toyota Material Handling k vozíkům po celou dobu jejich životnosti. S použitým vozíkem Toyota nebo BT máte jistotu, že dostáváte produkt špičkové kvality a v takové specifikaci, kterou potřebujete. Služby v rámci tohoto programu jsou nyní bohatší o garanci vrácení peněz.

04-toyota-01

Je řada situací, kdy může nákup použitého vysokozdvižného vozíku představovat nejlepší volbu pro vaše podnikání, například když potřebujete vozík jen příležitostně a použitá technika tak může představovat ekonomicky výhodnou variantu. I provozovatelé rozsáhlých flotil ocení výhody použitých vozíků, například při doplnění kmenové flotily. Zejména jsou-li podpořeny možností postupného splácení s garantovanou finální cenou bez navýšení a několika podpůrnými programy, které z nákupu použitého vozíku Toyota nebo BT činí jednoduchou a bezrizikovou operaci.

Záruka správného výběru

U společnosti Toyota Material Handling si můžete vybrat ze široké škály nabízené podpory takové řešení, které nejlépe vyhoví vašim individuálním požadavkům i vašemu naturelu. Novinka ve formě záruky vrácení peněz pro vás znamená ještě větší jistotu naprosto otevřeného jednání i jistotu, že si vyberete správný vozík pro vaši práci.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ – doplňuje již zavedené flexibilní podpůrné programy. I když nejste odborník na manipulační techniku, máte krytá záda díky možnosti vrátit do 30 dnů již zakoupený vozík, a to i bez udání důvodu. Vy vrátíte vozík, Toyota Material Handling vám vrátí peníze. Vy uhradíte pouze dopravu a zvýhodněné nájemné za dobu používání vozíku. Jednoduché, rychlé a seriózní.

EXCHANGE PLAN – program výměny vozíků nabízí vysokou ochranu vašich investic – možnost výměny již dodaného vozíku. Tato nabídka znamená, že můžete skutečně nakupovat s důvěrou, a pokud se ukáže, že zakoupený vozík neodpovídá přesně vašim představám, pak máte jistotu, že jej můžete do 30 dnů bez jakýchkoli komplikací vyměnit za jiný použitý vozík.

TRY BEFORE YOU BUY PLAN – program „vyzkoušej, než koupíš“ vám umožní vozík otestovat ještě před uzavřením dlouhodobého závazku. A to přímo ve vašem vlastním provozu a za velmi výhodný nájemní poplatek. Na konci zkušebního období můžete vozík bez jakýchkoli komplikací vrátit nebo si můžete vozík ponechat. Pokud stroj vrátíte, zaplatíte jen předem dohodnutý zvýhodněný pronájem a dopravné. Pokud si stroj ponecháte, odečte vám Toyota Material Handling poplatek za pronájem z kupní ceny stroje.

Nakupujte s jistotou kvalitu bez kompromisů

Každý použitý vozík BT nebo Toyota prochází individuálním přípravným programem založeným na důvěrné znalosti vozíku. Je tak nejen garantována jeho kvalita, bezpečnost a výkonnost, ale také cenová výhodnost.

  • jde výhradně o stroje TOYOTA a BT
  • jde o stroje s doložitelnou servisní historií
  • stroje byly pravidelně servisovány certifikovaným servisem
  • k servisu byly použity výhradně originální náhradní díly
  • stroje prošly technickou kontrolou podle platné legislativy
  • jejich klíčové komponenty byly detailně zkontrolovány

 

Můžete si být jisti kvalitou použitých prověřených strojů Toyota & BT a nemusíte si dělat starosti s komplikovaným klasifikačním systémem, který hodnotí vozíky podle různých úrovní kvality. Značka „Prověřený stroj“ u společnosti Toyota Material Handling říká vše. Vozíky značky Toyota i BT vydrží bez nutnosti výměny většiny komponentů dlouhá léta. Kvalitní provedení, vyškolení servisní technici či pečlivá preventivní péče totiž znamenají spolehlivost a dlouhou životnost.