Google překladač: English Deutsch

Divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker Hannifin, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila uvedení nové hnací jednotky pro armovací systémy (85CE-PDP). Nová jednotka se připojuje k široké řadě přenosných hnacích jednotek pro armovací systémy od společnosti Parker, aby tak zvýšila produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic a poskytla zákazníkům flexibilnější možnosti.

85CE-high-res

Nová hnací jednotka pro armovací systémy 85CE-PDP společnosti Parker nabízí efektivní a flexibilní způsob armování hadice kdekoliv nezávisle na napájení a přívodu vzduchu. Díky tomu bude armování hadic mnohem produktivnější, protože hadice bude možné lisovat elektricky a nikoliv ručně.

Jednotku 85CE-PDP lze použít s jakýmkoliv komerčně dostupným akumulátorovým šroubovákem. Díky tomu je její využití flexibilní, a to zejména v zemědělství, lesnictví, stavebnictví a mobilních hydraulických aplikacích. Lze ji použít kdekoliv bez nutnosti použití speciálních hnacích jednotek, jiných napájecích zdrojů nebo přívodu vzduchu. Společně se stávajícími armovacími systémy společnosti Parker, poskytují Karrykrimp 1 a 2 ještě flexibilnější a produktivnější možnosti armování armatur hadic.

Hnací jednotka pro armovací systémy 85CE-PDP nabízí průtok až 2,2 (0,68) l/min a jmenovitý tlak 70 MPa (700 bar). Tlak lze měřit pomocí integrovaného tlakového testovacího bodu. Má přednastavený přetlakový ventil na tlak 700 barů, který je ručně nastavitelný, a šestihrannou hnací hřídel SW 13 mm. Jednotku 85CE-PDP lze provozovat v teplotním rozsahu od +10 °C do +35 °C. Jednotka má objem oleje 2,5 l a hmotnost 9 kg, což znamená, že ji lze snadno přenášet pomocí integrovaného ramenního popruhu.

„Díky našemu rozšířenému portfoliu hnacích jednotek pro armovací systémy dokáže divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker splnit všechny požadavky na armování. Spolu s modely Karrykrimp 1 a 2 zahrnuje naše nabídka nástroje pro maximalizaci produktivity a flexibilní lisování hadic všude tam, kde je to potřeba", řekl Thomas Troeller, produktový manažer armatur, divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker.

Hnací jednotka pro armovací systémy je kompatibilní se soustavou hadic na tlak 700 barů o velikosti –4 včetně spojky s vnějším závitem a držadel vyráběných společností Parker.

Tato nová nabídka dává zákazníkům na výběr. Pro maximální přenositelnost a flexibilitu nabízí společnost Parker dvě ruční čerpadla Karrykrimp 1 a 2, zatímco nové čerpadlo 85CE-PDP ovládané akumulátorovým šroubovákem zvýší produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic. Další dostupné verze zahrnují elektrické čerpadlo, elektrickou hnací jednotku a vzduchové/hydraulické čerpadlo.

www.parker.comKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..