Google překladač: English Deutsch

Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, oznamuje uvedení systému Parker Service Master COMPACT. Jedná se o výkonné zařízení, které zajišťuje monitorování a diagnostiku v reálném čase pro mobilní zařízení a průmyslové hydraulické aplikace. Má robustním pouzdro s třídou ochrany IP65 a pryžovou ochrannou vrstvu odolnou proti oleji a je vhodné k použití v náročných prostředích, s nimiž se setkáváme v průmyslových odvětvích včetně stavebnictví, zemědělství, železnic a obrany.

Parker 1 PAREU1002A Service Master Compact 01 HRES

Parker Service Master COMPACT se svou 4,3palcovou dotykovou obrazovkou a dotykovou klávesnicí umožňuje snadnou obsluhu a analýzu měření na pracovišti. Parametry, jako je tlak, teplota a průtok, se zobrazují v reálném čase a data lze zaznamenat po stisknutí tlačítka nebo spouštět pomocí definovaných signálů. To umožňuje uživatelům, kteří pracují na údržbě systému, snadno identifikovat problémy dříve, než dojde k potenciálním prostojům nebo vzniku škod, a tím také snížit náklady na údržbu.

Zařízení se dodává ve třech různých verzích, které nabízejí větší flexibilitu pro širokou škálu měřicích aplikací. Tyto konfigurace zahrnují verzi až pro šest snímačů Parker CAN, verzi až pro 6 snímačů Parker CAN a dva pomocné analogové snímače a verzi až pro čtyři analogové snímače Parker a dva pomocné snímače. Všechny snímače Parker podporují automatické rozpoznání snímačů. Dodávaný analytický software SensoWin 7 usnadňuje nahrávání naměřených dat pro účely dokumentování.

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům představit systém Parker Service Master COMPACT," řekla Jutta Etzkorn, manažerka na pozici Product Manager společnosti Parker Hannifin SensoControl. „Toto zařízení kombinuje osvědčené koncepty s novou technologií a inovativními nápady. Díky kompaktnímu designu, uživatelsky přívětivému rozhraní a flexibilní správě paměti je zařízení Parker Service Master COMPACT nezbytným nástrojem pro profesionály v oblasti údržby, kteří chtějí optimalizovat výkonnost a spolehlivost důležitých zařízení."

Systém Parker Service Master COMPACT vyráběný v Německu má krátké dodací lhůty a zabezpečený dodavatelský řetězec. Nyní je možné jej zakoupit prostřednictvím globální distribuční sítě společnosti Parker.

Další informace o systému Parker Service Master COMPACT naleznete na následující webové stránce: https://ph.parker.com/cz/cs/product-list/the-parker-service-master-compact

www.parker.comKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..