Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představuje nové řešení integrovaných vložek Parker Legris Carstick+, které zajišťují okamžité spojení mezi tělesem a polymerními hadičkami. Řešení Carstick+, které doplňuje osvědčenou řadu produktů Parker Legris Carstick®, lze vložit do různých materiálů tělesa včetně amorfních neelastických polymerů.

Parker PAREU886A Carstick

V potravinářském a nápojovém průmyslu je řešení Carstick+ vhodné k použití s pitnou vodou, párou a kapalinami v různých aplikacích včetně kávovarů, automatů na vodu a přístrojů na úpravu vody. Nové řešení vložek je také navrženo pro manipulaci s chladicími kapalinami: průmyslovou nebo deionizovanou vodou, dielektrickými kapalinami nebo glykoly v souvislosti s aplikacemi tepelného řízení. Navíc díky úpravě konstrukce může být řešení Carstick+ použito na trzích průmyslu a automatizace pro stlačený vzduch a inertní plyn, stejně jako pro manipulaci s plynem a lékařskými kapalinami v průmyslu biologických věd.

Řešení Carstick+ bylo rozšířeno o hadičky s vnějším průměrem 4 mm a 6 mm. Zatímco verzi EPDM lze použít až do teploty 120 °C, verze FKM podporuje použití s teplotami až 140 °C. Mezi další výhody patří patentovaný vnější upínací kroužek systému Carstick+, který lze snadno vyjmout z tělesa, aniž by došlo k poškození dutiny. To znamená, že dutina je opakovaně použitelná a výrazně se snižuje množství odpadu.

K vložení řešení Carstick+ je vyžadována síla menší než 20 daN a nová vložka tak přináší mimo jiné i úspory energie. Jeho integrované těsnění a balení připravené k použití umožňují rychlou instalaci a ve srovnání se stávajícími produkty na trhu nabízí toto řešení dvakrát až třikrát rychlejší montáž. Pevné plastové tuby chrání řešení Carstick+ před poškozením a ztrátou součástí a zároveň usnadňují proces vkládání. Díky výběru integrovaných těsnicích kroužků EPDM a FKM má toto řešení také velmi kompaktní konstrukci, která nabízí úsporu místa.

Řešení Carstick+ splňuje směrnice RoHS a REACH a neobsahuje olovo. Verze EPDM vložky Carstick+ splňuje potravinářské certifikace včetně NSF, FDA a KTW.

Další informace naleznete ZDE.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news