Google překladač: English Deutsch

Divize Chomerics Division společnosti Parker, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představuje stínicí materiál CHO-SEAL 6750 na bázi fluorosilikonu s nejnižší tvrdostí v dané řadě vodivých elastomerů. Tento měkčí materiál umožňuje výjimečné utěsnění a stínění vůči okolnímu prostředí s relativně nízkou kompresní silou. Lze jej také použít vedle mnoha dalších materiálů bez rizika plastické deformace, což zákazníkům poskytuje větší svobodu při navrhování.

Parker CHO SEAL 6750 O-Rings

Materiál CHO-SEAL 6750 je nákladově efektivní, nikl-grafitem plněný fluorosilikonový stínicí materiál proti elektromagnetickému rušení (EMI), který nabízí odolnost vůči vysokým teplotám (nepřetržité používání až do 200 °C) a působivou chemickou odolnost. Mechanické a fyzikální vlastnosti fluorosilikonového (FVMQ) pojiva mu umožňují odolat drsným kapalinám a chemikáliím, mezi které patří chladicí kapaliny pro obrábění, hydraulické kapaliny, minerální oleje a různá paliva.

Jakožto elektricky vodivý fluorosilikonový elastomer poskytuje tento nový materiál konzistentní stínění EMI v celém širokém frekvenčním spektru. Těsnění CHO-SEAL 6750, které využívá způsob testování CHO-TP08 od divize Parker Chomerics, poskytuje dobré stínění EMI v širokém frekvenčním spektru: 55 dB při 200 kHz (pole H); 129 dB při 100 MHz (pole E); 100 dB při 500 MHz (pole E); 115 dB při 2 GHz (rovinná vlna) a 117 dB při 10 GHz (rovinná vlna).

Díky nízké tvrdosti Shore A 53 ± 5 je materiál CHO-SEAL 6750 ideální pro aplikace se stíněním EMI, jako jsou kryty vojenské elektroniky, moduly pro letecký a kosmický průmysl, konektorová rozhraní, telekomunikační zařízení a průmyslové produkty. Tento materiál nabízí významný přínos pro jakékoliv elektronické zařízení, které vyžaduje flexibilitu návrhu bez obětování ochrany proti elektromagnetickému rušení (EMI) a utěsnění vůči okolnímu prostředí. Nový materiál v souladu se směrnicí RoHS zajišťuje ochranu citlivé elektroniky proti vnikání prachu, vlhkosti atd.

Materiál CHO-SEAL 6750 je k dispozici v různých formátech lisovaných do forem, na plech a na vysekávání/řezání vodním paprskem (neabrazivním vodním paprskem). Lisované formáty zahrnují O-kroužky, D-kroužky a speciální tvary. V případě potřeby lze plechy dodat s elektricky vodivým akrylátovým lepidlem citlivým na tlak (PSA), které usnadní montážní proces.

Další informace o těsnění CHO-SEAL 6750 naleznete na následující ZDE

O divizi Chomerics
Chomerics je divizí společnosti Parker Hannifin Corporation, která je součástí skupiny Engineered Materials Group. Je mezinárodním lídrem v rozvoji a využití elektricky a tepelně vodivých materiálů v elektronice, dopravě a alternativních energetických systémech. Detaily naleznete na stránce www.parker.com/chomerics

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.comKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..