Google překladač: English Deutsch

Výrobek THERM-A-GAP GEL 40NS poskytuje ideální kombinaci fyzikálních a tepelných vlastností, která nemá v tomto odvětví obdoby, a to vše díky použití jedinečného systému pojiv bez obsahu silikonu. Divize Chomerics Division společnosti Parker Hannifin Corporation, mezinárodního lídra v technologiích a systémech pro řízení pohybu, představila THERM-A-GAP™ GEL 40NS, další produkt v průmyslovém odvětví tepelně vodivých gelů bez obsahu silikonu. Tento jednosložkový komponent s nízkým objemem uvolňovaného plynu má speciální složení, které splňuje přísné požadavky aplikací citlivých na silikon, jako jsou optická zařízení, kamerové moduly, výkonné snímače a zařízení pro ukládání dat.

Parker PAREU942 HRES

Uživatelé produktu THERM-A-GAP™ GEL 40NS jehož tepelná vodivost je 4,0 W/mK, jej shledají tepelně spolehlivým materiálem. Navíc jeho aplikace vyžaduje skutečně minimální sílu: snadno se nanáší a minimalizuje tak namáhání součástí, pájených spojů a vodičů. Plně vytvrditelný a snadno dávkovatelný produkt nevyžaduje žádné míchání a uchovává si tak tradiční výhody řady termálních gelů Parker Chomerics. To umožňuje bezproblémové začlenění do velkoobjemových automatizovaných montážních aplikací, stejně jako v případě oprav mimo tyto pracoviště.

Produkt THERM-A-GAP™ GEL 40NS umožňuje vyrovnat nerovnosti povrchu, nevytváří vzduchové mezery a kompenzuje výrobní tolerance u komponentů generujících teplo. Produkt poskytuje velmi nízkou tepelnou impedanci v místech spojů o tloušťce pouhých 0,15 mm (0,006").

„Spotřební elektronika, automobilový a telekomunikační průmysl celé roky čekaly na vysoce výkonný a spolehlivý produkt bez obsahu silikonu, který zapadá do portfolia jednorázových a nákladově efektivních materiálů pro řešení problémů tepelného rozhraní," tvrdí Ben Nudelman, manažer globálního trhu, divize Chomerics Division. „Jsme nadšeni, že můžeme uvést na trh produkt, který konečně splňuje tyto požadavky a nabízí kombinaci fyzikálních a tepelných vlastností, která v dnešním průmyslovém odvětví nemá obdoby."

Produkt THERM-A-GAP™ GEL 40NS, který nevyžaduje žádné sekundární vytvrzení, je ideálním řešením pro aplikace, kde se musí snížit rizika spojená se vzlínáním nebo kontaminací silikonového oleje, nebo pro produkty vyráběné v zařízeních bez možnosti přítomnosti silikonu.

„Globální ekosystém nadále vyžaduje přísné materiálové kontroly montáže a výroby elektronických součástí," vysvětluje Nudelman. „To spolu s pokroky v oblasti optického přenosu dat, technologií elektrických vozidel (EV) a nejmodernějších snímačů vede k téměř neomezenému využití našeho nejnovějšího tepelného materiálu."

Skladové zásoby gelu THERM-A-GAP™ GEL 40NS jsou k dispozici v celé Evropě ve standardních velikostech balení – od 10ml stříkaček po 3,8litrové nádoby.

Další informace o novém produktu THERM-A-GAP získáte na stránkách www.parker.com/chomerics.

O divizi Chomerics
Chomerics je divizí společnosti Parker Hannifin Corporation, která je součástí skupiny Engineered Materials Group. Je mezinárodním lídrem v rozvoji a aplikaci elektricky a tepelně vodivých materiálů v elektronice, dopravě a alternativních energetických systémech. Podrobnosti naleznete na stránce www.parker.com/chomerics

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin