Google překladač: English Deutsch

Gel THERM-A-GAP™ Gel 20 odolává teplu a vibracím a zajišťuje maximální spolehlivost. Divize Chomerics Division společnosti Parker Hannifin Corporation, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představila svůj nový gel THERM-A-GAP™ GEL 20, jednosložkový materiál pro tepelné rozhraní s tepelnou vodivostí 2,4 W/m•K, který je ideální k použití v automobilovém průmyslu. Tento inovativní produkt je plně vytvrditelný a snadno dávkovatelný (není nutné žádné sekundární vytvrzování), čímž vyhovuje vysokým nárokům automobilového průmyslu na spolehlivost při tepelných cyklech a v prostředí s vysokými teplotami.

Parker PAREU960A GettyImage

Hutná pastovitá konzistence materiálu umožňuje kontrolované dávkování aplikovatelné v různých tloušťkách až do 4 mm, a díky tomu vyhovuje potřebám použití v automobilovém průmyslu, které zahrnují: elektronické řídicí jednotky (ECU); měniče, invertory a integrované nabíječky; řídicí moduly pokročilých asistenčních systémů pro řidiče (ADAS); a infotainment vozidel.

Stojí za zmínku, že gel THERM-A-GAP™ GEL 20 potřebuje k aplikaci při montáži jen malou kompresní sílu, a minimalizuje tak namáhání součástí, zejména pájených spojů a vodičů. Výsledkem je vynikající konzistence a stálost celého výrobku, což jsou zásadní faktory pro dlouhodobý úspěch na jakémkoli trhu.

Gel THERM-A-GAP™ GEL 20 se také vyznačuje nízkým vylučováním oleje a tím minimalizuje tvorbu mastných látek na povrchu chladiče nebo podkladu během používání. Tato vlastnost je důležitá, protože vylučování oleje, u srovnatelných produktů na trhu, může vést ke snížení elektrického výkonu v podobě nižšího povrchového odporu a změně prahového napětí. Kromě toho může dojít k adsorpci nebo ulpívání okolních nečistot a částic ve vyloučeném oleji, což může potenciálně ohrozit výkonnost a životnost celého výrobku.

Gel THERM-A-GAP™ GEL 20 také kompenzuje pohyb při vibracích a nabízí vynikající přilnavost, což jsou důležité výhody k použití v automobilovém průmyslu. Produkt je také vhodný pro řadu aplikací napříč odvětvími, jako jsou napájecí zdroje a polovodiče, paměťové a napájecí moduly, mikroprocesory a grafické procesory, ploché displeje a spotřební elektronika.

Nový gel pro tepelné rozhraní od divize Parker Chomerics je vhodný k použití při provozních teplotách od –55 do +200 °C, vyhovuje směrnici RoHS a je k dispozici ve formě stříkaček, zásobníků a nádob.

Více informací o gelu THERM-A-GAP™ GEL 20 naleznete na stránkách www.parker.com/chomerics.

O divizi Chomerics
Chomerics je divizí společnosti Parker Hannifin Corporation, která je součástí skupiny Engineered Materials Group. Je mezinárodním lídrem v rozvoji a aplikaci elektricky a tepelně vodivých materiálů v elektronice, dopravě a alternativních energetických systémech. Podrobnosti naleznete na stránce www.parker.com/chomerics

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.