Google překladač: English Deutsch

Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, oznamuje uvedení nového tlakového snímače SensoControl® SCP04 pro vodíkové aplikace.

Parker 1 PAREU903A2 SCP04 H

Prostřednictvím tohoto nejnovějšího vývoje společnost Parker naplňuje svou strategii navrhovat produkty pro nové trhy a budoucí aplikace. Vodík se stále častěji používá ve všech druzích dopravních prostředků, od nákladních vozidel přes autobusy až po vlaky a námořní dopravu. Aby bylo možné vyrábět, přepravovat, tankovat a skladovat vodík, jsou zapotřebí nové produkty a řešení. Tlakový snímač SCP04 společnosti Parker je navržen tak, aby splňoval chemické a fyzikální požadavky v průběhu celého životního cyklu vodíku. Snímač je zde obzvláště flexibilní díky různým závitům, které odpovídají široké škále systémových konektorů.

Snímač SCP04 nabízí odolnost vůči vysokému tlaku a jako digitálně kalibrovaná piezorezistivní měřicí buňka detekuje tlak od 4 do 1 000 barů. Speciálně lepené spojení odolává nízkým teplotám, otřesům a vibracím, a díky tomu je obzvláště robustní a vhodné pro nejnáročnější prostředí.

Monolitická konstrukce odstraňuje potřebu vnitřních těsnění a eliminuje netěsnosti v důsledku únavy materiálu. Snímač SCP04 neobsahuje kapalinu pro přenos tlaku a žádné velké zóny pod tlakem. Je také vakuově těsný a neobsahuje elastomery. Procesní připojení byla navržena tak, aby neobsahovala těsnění a splňovala požadavky vodíkových aplikací.

Robustní konstrukce z nerez oceli 316L a nízká propustnost snímače SCP04 zajišťují širokou odolnost vůči médiím a zabraňují křehnutí kovu působením ionizovaného vodíku. Kromě toho snímač nabízí vysokou konektivitu díky vysoké kompatibilitě s různými dostupnými konektory a lze jej nakonfigurovat na různé výstupní signály.

Další informace naleznete na webových stránkách: https://ph.parker.com/cz/cs/pressure-transmitter-scp04

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.comKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..