Google překladač: English Deutsch

Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, se zúčastní výstavy Hyvolution 2024 v Porte de Versailles v Paříži, kde představí svou širokou řadu řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku.

Parker PAREU1006A Hydrogen-hands HRES

Odborníci společnosti Parker předvedou na výstavě, která je hlavní akcí pro oblast vodíku v Evropě, jak nejnovější produkty zajišťují optimální kvalitu vodíku a spoje bez netěsností. Ukázky společnosti Parker se odehrají v hale 4 ve stánku P34 dne 30. ledna a 1. února.

Společnost Parker pracuje na vodíkových aplikacích již více než 50 let na více než 1 000 trzích po celém světě a její produkty určené pro H2 a kompatibilní s H2 jsou zásadní při řešení řady komplexních potřeb zákazníků, které souvisejí s výrobou, přepravou, skladováním, distribucí a využitím vodíku. Parker tím umožňuje rychlejší zavedení a širší přístup k čisté, obnovitelné energii.

Hyvolution

Stánek společnosti Parker představí některé poznatky z nejnovějšího vývoje týkajícího se technologií vodíkových palivových článků včetně iontoměničů, katodové filtrace vzduchu a membránové technologie. Odborníci společnosti vám vysvětlí vše ohledně našich produktů, jejich role ve vodíkových aplikacích a to, jak naplňují cíle zákazníků.

David Bordier, inženýr filtračních aplikací společnosti Parker, bude mít v úterý 30. ledna od 10:30 do 10:50 ve fóru 3 přednášku o řešeních čištění vodíku včetně purifikace vody v procesu výroby vodíku a požadavků na čistotu u palivových článků.

Kliknutím SEM navštivte stránku akce společnosti Parker, kde získáte další informace. Kliknutím SEM si zobrazte více informací o nabídce produktů společnosti Parker ve vodíkovém průmyslu.

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti.

www.parker.com