Google překladač: English Deutsch

Divize Instrumentation Products Division Europe společnosti Parker Hannifin, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila, že do své řady kryogenních kulových ventilů Bestobell přidala pneumatický ventil. Ventil lze ovládat dálkově jediným příkazem spínače, což poskytuje mnohem větší rychlost a pohodlí než manuálně ovládaný typ.

Parker PAREU967A CNTDN25SWS

Tento pneumatický ventil doplňuje řadu kryogenních ventilů Parker Bestobell, která zahrnuje šoupátka, kulové ventily, zpětné ventily a také pojistné ventily. Je dodáván se stejnými funkcemi, specifikacemi a certifikacemi jako manuálně ovládané ventily a je k dispozici v následujících velikostech ventilů: DN25, DN40 a DN65. Má také různá koncová připojení, včetně tupého svaru, hrdlového svaru a přírubového svaru.

Kulové ventily se používají k regulaci tlaku a průtoku a také k uzavírání. Tento pneumaticky ovládaný kulový ventil je zvláště výhodný pro kryogenní přepravní návěsy, protože jeho pryžový pohon váží podstatně méně než lineární pohony z nerezové oceli. Ventil je vybaven delší a silnější pružinou, která zajišťuje robustní utěsnění při uzavření – což je základní bezpečnostní hledisko. Dálkové ovládání umožňuje nouzový provoz; ventil lze také integrovat do automatizovaného systému nebo instalovat na nepřístupných místech. K dispozici je ruční ovládání pro provedení nouzového vypuštění v případě ztráty tlaku vzduchu.

„Tento produkt jsme vyvinuli, protože operátoři kryogenních návěsů hledali lehčí verzi ovládaného ventilu," řekla Olga Krasilnikova, produktová manažerka kryogenních ventilů společnosti Parker Bestobell, evropská divize Instrumentation Products Division. „Neznamená to pouze to, že provozovatelé mohou bezpečně šetřit čas a úsilí při každém použití návěsu, ale také jeho nižší hmotnost přispěje k lepší spotřebě paliva. To je zásadní faktor pro úsporu nákladů napříč vozovým parkem a pro zlepšení udržitelnosti společnosti."

Další informace o uzavíracích ventilech Parker Bestobell naleznete na adrese:
https://ph.parker.com/cz/cs/cryogenic-globe-valves

O evropské divizi Instrumentation Products Division společnosti Parker
Evropská divize Instrumentation Products Division nabízí vysoce kvalitní přístrojové vybavení a systémy pro řízení procesů tlaku a teploty. Rozsah sahá od kompresních trubkových šroubení, kuželových i závitových šroubení, jehlových ventilů, kulových ventilů a kompaktních ventilů pro přepínání proudů až po modulární sestavy procesních a přístrojových ventilů. Všechny tyto položky jsou vyvíjeny a vyráběny s cílem zvýšit provozní dobu zákazníků, zachovat bezpečnost a zlepšit kontrolu výroby a kvality. Další informace najdete na webové stránce www.parker.com/ipd.

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti.

www.parker.comKalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news