Google překladač: English Deutsch

Instalační ozvučení budov pro větší počet reproduktorů znamená zajistit dostatečný výkon pro jejich buzení. V domácím prostředí sice nežádáme vysoký výkon, ale potřebujeme zato stereo a nízké zkreslení. Pro všechny případy takovýchto ozvučení nabízí Dexon speciální koncové zesilovače.

Dexon jpm

Pro velká ozvučení, kde se požadované výkony mohou pohybovat až do 1 kW na budovu, se hodí zesilovače řady Dexon JPM 1xx4. Vynikají novou koncepcí vnitřní elektroniky, která je založena na modulu koncového stupně ve třídě D, spínaném zdroji a elektroniky pro tzv. korekci výkonnostního faktoru (účiníku) APFC. Tím zařízení získává na účinnosti, která zde dosahuje více jak 87 %. To se ihned projevuje na nízké výšce zesilovače a také na jeho hmotnosti. To oceníte při montáži do rozvaděčů, kdy oproti běžné koncepci s klasickými zesilovači ve třídě AB, uspoříte nejenom polovinu místa, ale i více jak třetinu elektrické energie. I když zesilovač neobsahuje převodní transformátor, je výstup stále plovoucí (galvanicky oddělený). Výstup se automaticky přizpůsobuje zatěžovací impedanci reproduktorové sítě.
Zesilovače vyrábíme i ve verzi Dexon JPM 1×x4IP. „IP" znamená, že je zabudována IP karta technologie Dexon IP Audio. Ta je založena na architektuře server – IP zesilovače. Umí toho opravdu hodně: mp3 playlisty, internetová rádia, časový plánovač, zachytávání zvukové karty, automatizace, centralizovanou správu médií i uživatelů, vzdálenou i lokální správu, provoz v LAN i WAN a mnoho dalšího.
Pro menší, např. domácí ozvučení, kde potřebujeme lokálně ozvučovat s malým počtem reproduktorů, ve stereofonním režimu a kde je záhodno, aby zesilovač nebyl vidět, použijeme zesilovače řady Dexon JPM 2xx2. Jsou to modely s konzolou, díky které zesilovač poskytuje variabilitu pro montáž do rozvaděčů, nábytku a na zeď. I tyto jsou provedeny v D třídě a tudíž disponují vysokou účinností (>85 %) a potažmo nízkým vyzařováním tepla. Novým technologickým krokem je celodigitální koncepce zesilovače s řídicím procesorem. Nastavení je tak možné dálkovým ovládačem nebo aplikací.
Detailní informace a způsoby použití koncových zesilovačů Dexon naleznete na této speciální stránce.

www.dexon.czKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..