Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra
Kingston_soutěž_skyscraper

Dexon 27911Hlášení v administrativní budově, v čekárně, ve škole nebo v obchodním centru se dá provést různými způsoby. Český výrobce Dexon nabízí jak jednoduché stolní mikrofony s minimem ovládání, tak i složitější s možností přehrání dříve nahraných hlášení. Vrcholem v jeho sortimentu je hlášení formou aplikace v telefonu nebo tabletu.
Jednoduchý mikrofon Dexon PA 570 je vybaven audio elektronikou s nízkou hladinou šumu, elektronicky aretovaným tlačítkem a automatickým gongem. Aktivita mikrofonu, je indikována svíticím kroužkem na jeho hlavici. Nic víc pro jednoduché aplikace není potřeba.

Naproti tomu, mikrofon Dexon PA 600 je stolním mikrofonem s vestavěným audio modulem. Splňuje tak požadavek na přehrávání hlášení z paměti. Mikrofon je vybaven elektretovou vložkou s výbornou srozumitelností a řídicí elektronikou. Kromě typického tlačítka pro provedení hlášení mikrofonem, jsou k dispozici i tlačítka pro spuštění nahraných hlášení. Ty se do mikrofonu nahrávají pomocí USB spojení, ve formě Mp3 souborů. K dispozici máme 4 GB vnitřní paměti, a tak hlášení mohou být dlouhá, nebo i ve formě hudby. Zajímavou funkcí je zadní linkový vstup. Ten použijeme k zavedení dalšího signálu, např. externí podkresové hudby. PA 600 je určitě praktickým pomocníkem. Nejenže je signálu výborně rozumět, ale pomáhá i v přehrávání opakujících se hlášení. Hodí se proto pro všechny druhy přepážek, recepcí, vrátnic i kanceláří.
Aplikace, pro smartphone nebo tablet, Dexon Audio Message Player je přehrávačem audio hlášení s bohatými možnostmi nastavení a nahrání vlastních hlášení. Pracovní plochu aplikace tvoří dlaždice. Každá dlaždice představuje dané hlášení, v jejímž nastavení nalezneme název, barvu, počet opakování, délku pauzy anebo možnost nahrání hlášení nebo spárování s již existující Mp3 nahrávkou. V globálním nastavení aplikace si uživatel vybere ze tří možných režimů provozu. Zajímavý je režim „Fronta", kdy jsou požadavky na hlášení řazeny do fronty. Dále zde třeba najdeme nastavení podoby pracovní plochy a gongu. První dlaždice vlevo nahoře je mikrofon pro online hlášení. Jeho chování vůči přehrávaným hláškám lze nastavit třemi způsoby. Aplikaci tak můžeme použít i jako Bluetooth mikrofon pro rozhlasové ústředny, aktivní reprosoustavy a další výrobky Dexon s Bluetooth konektivitou.
Podívejte se, jak vám mikrofony i aplikace mohou pomoci s hlášením na této speciální stránce.


Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Duben 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
25
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01