Google překladač: English Deutsch

Ať už jde o průmyslový, zábavní, nebo soukromý objekt, pro jeho zabezpečení používáte kamery. Vidíte, co se děje. Jste ale pasivní a nedokážete ihned zasáhnout.

Dexon bezpecnost

K vyřešení incidentu musíte vyslat na místo ostrahu, nebo zavolat policii. To je příliš pomalá reakce. A třeba se jedná o malichernost, např. děti koupající se v obecní kašně, nebo opakující se vandalismus. Výjezd ostrahy stojí peníze i čas. Zbytečně.
Řešení je ovšem snadné: Účinný digitální reproduktor u dohlíženého objektu. Samotná instalace je jednoduchá. V místě dohlíženého objektu instalujeme IP reproduktor Dexon CSP 220IP nebo SC 50AIP, který je připojen na internet. Na „druhé straně" použijeme aplikaci v telefonu, nebo digitální mikrofon PA 701. Reproduktor a aplikace mezi sebou komunikují digitálně a šifrovaně. Technologii není možné zneužít třetí stranou.
Takhle to nakonec funguje: Uživatel, policista, nebo velitel ostrahy vidí prostřednictvím kamery nekalou činnost vandala (zloděje). Potřebuje ihned zasáhnout a tak koná rychle - hlášením přes mikrofon, nebo aplikací v telefonu. Důrazně vandala upozorní. Účinné upozornění reproduktorem nikdo nečeká. Zloděj se vyleká a nestačí napáchat škodu. Ve výsledku ubude opakujících se incidentů. Drobné záležitosti tak vyřešíte rychle na dálku a hlídka se může věnovat důležitějším věcem.
Jak takové bezpečnostní ozvučení provést, zjistěte na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..