Google překladač: English Deutsch

Taky si rádi hrajete? Co takhle ozvučit interiér za pomocí nástěnného přehrávače Dexon MRP 4205? Získáte nejen tablet, ale především chytrou mašinku se 4 zesilovači, která nabudí skryté reproduktory interiérového ozvučení. Doma nebo u vás v práci.
Základnová stanice přehrávače Dexon MRP 4205, jež je pevně instalována na stěnu a obsahuje napájení a zesilovače, je doplněna odnímatelným kovovým tabletem s potřebným rozhraním. Tablet může fungovat také autonomně (bez posílání audia do základnové stanice). Obojí je kovové, displej kapacitní 7".

Dexon 27950

Výstup je tady ve formě 2 stereofonních zesilovačů o výkonu 4×20 W, takže ozvučit můžete dvě stereo zóny (se stejnou hudbou) a v každé si nastavíte patřičnou hlasitost. Základem je systém Android a řada přehrávacích aplikací. Zdroje hudby i videa, jsou plně digitální s podporou síťové konektivity, internetu a datového úložiště – paměťové SD karty, USB a vnitřní paměti. A napojit můžeme i dalšího audio zařízení, např. datový projektor nebo televizor, a na výstup zase aktivní subwoofer nebo externí zesilovač.
Nabídka aplikací v systému multimediálního přehrávače je široká a především upravitelná uživatelem, který si může doinstalovat vlastní Android aplikace. Na základní ploše jsou k nalezení ikonky pro spuštění multimediálního přehrávače hudby, obrázků i videí, procházení internetu, poslechu vstupu nebo zařízení připojeného přes Bluetooth. Obsluha je intuitivní díky grafice.
Také můžeme procházet multimédia v síti a za pomocí dnes již běžných protokolů DLNA / UPnP a AirPlay nalezené soubory nebo streamy posílat na přehrávač k zobrazení a přehrání. Vestavěný je také budík a kalendář.
Na co všechno se dá MRP 4205 použít, a co dalšího umí, zjistěte na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..