Google překladač: English Deutsch

Váš domov ještě nezná ozvučení? Představte si, že by ranní vstávání bylo veselejší. Stejně, jako večerní grilovačka. Koupelna, kuchyně, terasa, pokoj i pracovna. To vše se dá zpříjemnit hudbou.
Ozvučení od českého Dexonu je nejenom chytré, s kvalitním zvukem, ale také snadné na instalaci. Vytvoříte si příjemnou atmosféru pro relax, ať už ležíte ve vaně, nebo na pohovce, nebo dynamická atmosféru pro domácí oslavu. Ozvučení bude skryté a snadně ovladatelné pro laiky i seniory.

Dexon domaci-ozvuceni

Moderním způsobem ozvučování pokoje, koupelny, kuchyně a pracovny je vestavění reproduktorů do podhledu. Na stropě, ale klidně i na stěně, tak vidíme pouze mřížky. Většina z podhledových repro Dexon je dokonce vlhku odolná, takže je můžete použít do koupelny nebo podhledu na terase. A pokud není možné vestavovat do stropu, Dexon má řešení i ve formě nástěnných reprosoustav, stejně jako kvalitní HiFi modely.
Prvním způsobem chytrého ozvučení je použití tzv. nástěnných přehrávačů. Poblíž vypínačů osvětlení zabudujete tyto „chytré krabičky." Mají v sobě přehrávač audia a videa, FM, nebo internetové rádio, slot pro paměťovou kartu, zesilovače, dotykový displej a hlavně spojení Bluetooth nebo i na internet přes WiFi. Napájejí se rovnou z 230 V. Nejkomfortnější model MRP 8200 umí ozvučit dokonce čtyři místnosti.
Nechcete, aby ozvučení bylo vidět, ale přesto fungovalo? Pak druhým způsobem ozvučení je to vestavné. To jediné, co je přiznáno, jsou reproduktory ve stropě. Ty interiér nijak nenarušují, protože vidíte pouze jejich mřížky. Ovládají se smartphonem. Zesilovač je přímo na reproduktoru a vysílání hudby se děje přes Bluetooth nebo WiFi v domě.
Více o ozvučení domova najdete na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..