Google překladač: English Deutsch

Vy ještě máte restauraci bez ozvučení? Tak to je pěkná nuda. Je u vás mrtvo. Zákazníci si myslí, že už budete zavírat. Stráví tam méně času a utratí méně peněz.
Je dokázáno, že příjemná zvuková kulisa vede ke větší a delší konzumaci. Vytvoříte-li českým ozvučením od Dexonu příjemnou atmosféru, zákazníci se budou u vás dobře cítit a budou se vracet. Lépe si vás zapamatují a budete se odlišovat od konkurence.

Dexon restaurace-ustredna

Základním je rozhlasová ústředna. Ale ne ledajaká. Dexon JPA 1xx6 umí směšovat a budit 3 zóny (např. restauraci, zahrádku, zázemí) tímž signálem. Sofistikovanějším je maticová rozhlasová ústředna JPA 6240. Ta také směšuje a přehrává, ale do každé zóny (k dispozici 6) putuje jiná hudba. Takže např. pohoda v restauraci a něco živějšího na zahrádce. To, co je pro vychytané ústředny Dexon typické, je připojení na LAN, WiFi a Bluetooth. Provozovatel získává nebývalý komfort v podobě streamování a přehrávání internetových rádií, podcastů, a služeb typu Spotify, Tune-In, I-Heart Radio, Napster, Deezer a dalších.
Vývoj jde stále kupředu. Tím nejmodernějším řešením, je IP Audio po počítačové síti a internetu. Ústředny JPA 1xx6IP lze ovládat přes počítač, přehrávat internetová rádia, hlásit a volat do nich, plánovat reklamy, znělky a spuštění, mít ovládací aplikace a další vychytávky.
Časem se Mp3 soubory nebo internetová rádia prostě oposlouchají. A nezapomeňte na autorské poplatky. Oba problémy řeší služba streamování hudby a reklam Dexon InStore Radio. Jde o nekonečný hudební podkres, jež je tvořen „dál a dál" automatem, takže se neoposlouchá, a autorské poplatky jsou levnější.
Více o ozvučení restaurace najdete na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..