Google překladač: English Deutsch

Mistr běhá po výrobě a pokřikuje? Zaměstnanci se nařízení dozvídají se zpožděním? Panuje u vás stres? Řešení je snadné. A není vůbec drahé. Ozvučení výroby i administrativy od českého Dexonu.

Dexon ipaudio

Hudební kulisou na míru vytvoříte příjemnou atmosféru na pracovišti. Produktivita práce se zvýší, protože hlášení budou provedena v pravý čas. Mikrofonem, mobilem, nebo automaticky. Zaměstnanci budou lépe informováni, bude méně stresu i méně problémů s náborem pracovních sil.
Ozvučení firemních prostor znamená mnoho prostorů, obvykle kanceláří a výroby a skladů a provádí se s několika zónami. Výhodou je spínání a regulování hlasitosti na zónách zvlášť, vyhlašování oznámení do jednotlivých zón a další komfort.
Tím nejmodernějším řešením ozvučení, je ozvučení digitální, po datech – v počítačové síti LAN, nebo dokonce po internetu. V centrále firmy instalujeme serverovou aplikaci, která bude celou technologii Dexon IP Audio řídit a automatizovat. Na jednotlivá oddělení, ale také i na jednotlivé pobočky, a to kdekoli na světě, rovnou instalujeme IP reproduktory, výkonové zesilovače, nebo rozhlasové ústředny a tyto připojíme do internetu.
Co se týče funkčnosti, můžeme vysílat hlášení, hudbu z playlistů, internetová rádia a to vše samozřejmě i plánovat. Také lze zachytávat běžný zvuk z počítače (jeho zvukové karty), to např. přehráváte-li Spotify nebo Youtube v prohlížeči. Samozřejmě nechybí management uživatelů a jejich rolí. A ze specialit tu máme přístroje pro automatizaci hlášení na základě průmyslové technologie a enkodéry či dekodéry audio a datových signálů.
Jak takové ozvučení firemních, administrativních a výrobních prostor provést, zjistěte na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..