ZAT
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

Dexton recnicke-systemyUž žádné složité tahání kabelů a nastavování. Prostě vybalit, zapnout a započít školení. Ozvučení s řečnickými systémy Dexon je rychlé a nevyžaduje žádné speciální znalosti. Ideální pro laiky.
Pro školitele, cvičitelky, konference, učitele, školení a prezentace, tedy všude tam, kde je potřeba reprodukovat hudbu a posílit řeč, Dexon nabízí ozvučovací „krabice", které se nazývají Řečnické systémy. Pozor, nepleťte si to s hračkami k vodě, které jsou jen na přehrávání hudby. Dexon nabízí „nadupané" modely WA 410RC a WA 450RC.


Důležité je, netrápit se složitým zapojováním ozvučení. Tady je vše elegantně v jednom zařízení. Řečnické systémy Dexon se hodí pro ozvučovací aplikace v různých prostředích, dají se snadno přenášet a jejich snadné zapojení nevyžaduje žádnou manipulaci s kabely nebo nastavování parametrů, ale jen připojení do elektrické sítě. Tuto variabilitu ocení zejména laická obsluha, která potřebuje ozvučovat na více místech, a přitom nemají technika, který by jim zajišťoval složité ozvučení.
Řečnické systémy Dexon jsou dodávány s ručním bezdrátovým mikrofonem a vysílačem za oděv spolu s náhlavním mikrofonem. V zařízení je také vestavěn zesilovač s reproduktorem. Ke komfortu přispívá i vestavěný modul přehrávače Mp3 z USB slotu nebo paměťové karty, který je zkombinován s FM rádiem a přijímačem Bluetooth, takže hudbu můžeme přehrávat také z externího tabletu nebo smartphonu. Zajímavá je také možnost napájení z vnitřního akumulátoru, který můžete dobíjet, to pro případ, kdy není k dispozici klasická 230V elektrická síť.
Podívejte se, jak snadné je ozvučení pomocí řečnických systému Dexon na této speciální stránce.


TME big square 03a

Kalendář akcí

<<  Březen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou