Google překladač: English Deutsch

Je ve vašem hotelu, penzionu nebo restauraci ticho? Tak to je pěkná nuda. Je u vás mrtvo. Prostředí není pro zákazníky přívětivé. Necítí se jako doma. Stráví tam méně času a utratí méně peněz.

Dexton hotel

Ozvučení od českého Dexonu vám přinese vyšší tržby. Je dokázáno, že příjemná zvuková kulisa vede k příjemnějším pocitům a k delším pobytům. Zákazníci se budou u vás dobře cítit a budou se vracet. Budou mít větší zážitky díky dynamické atmosféře na společenských akcích, oslavách, svatbách, i jenom tak, v restauraci. Budete napřed oproti konkurenci a zákazníci si vás lépe zapamatují.
Ozvučení restaurace či kavárny je tím prvním co vás k ozvučení asi napadne. Jako zdroj hudby slouží rozhlasová ústředna řady Dexon JPA 1xx6. Je komfortní, ale také robustní. Jako první Dexon do rozhlasových ústředen vestavěl připojení na LAN i WiFi, čímž ústředna získala komfort streamování a přehrávání internetových rádií a podcastů, a v neposlední řadě komfort mnoha streamovacích služeb typu Spotify, Tune-In, I-Heart Radio, Napster, Deezer a dalších.
Jako samotné reproduktory doporučujeme reprosoustavy Dexon SP 412, či větší SP 512, Jejich kvalitní a příjemný zvuk je právě pro restaurace a kavárny velmi vhodný. Tam, kde jsou stropy řešeny jako podhled, se nabízejí HiFi podhledové reproduktory Dexon RPT 122, nebo RPT 110, které zajistí naprostou „anonymitu zvuku" a přitom jeho vysokou kvalitu, rovnoměrné vykrytí a soulad s interiérem. Aby zvuk byl příjemný, použijeme subwoofer SUB 1200A. Je to posilující specialista na basy. Ozvučení je pak „příjemně teplé" a hosté se zde cítí lépe.
Co všechno v hotelu nebo penzionu ozvučit, naleznete na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..