Google překladač: English Deutsch

Používáte skleněnou přepážku a zákazníci vám nerozumí? Šíření Covidu sice bráníte správně, ale vaši klienti jsou nervózní, protože obsluze nerozumí. A ani obsluha nerozumí klientům. Dělají chyby?

Dexon interkom

Řešení je snadné. A není vůbec drahé. Interkom od českého Dexonu. A jaké výhody vám použití interkomu přinese? Především přívětivější atmosféru. Obě strany si budou rozumět a budou více v klidu. Obsluha nebude dělat tolik chyb, protože vše bude jasné. Obsluha ani klient se nebudou muset neustále na něco dotazovat. Ochráníte se více před Covid-19, protože v přepážce už nemusí být žádné poslechové otvory. Obě strany tak budou lépe od sebe chráněny. A v neposlední řadě je tady možnost archivace, neboť celý hovor je možné zavést do nahrávacího zařízení.
Nejpohodlnějším řešením ozvučení přepážky je použití tzv. interkomu. Dexon nabízí typy WA 220RC a komfortnější WA 240RC. Interkom se skládá ze základny a externí jednotky. Každá tato část je vybavena reproduktorem a mikrofonem. Základna je určena pro obsluhu okénka. Ta může nastavit citlivosti obou mikrofonů a případně je dočasně umlčet. Stav umlčení a modulace je přehledně zobrazován pomocí led na čelní straně základny. Externí jednotka je fixní, pouze se nalepí na okénko v požadované výšce a nic se na ni nenastavuje.
Celý systém je vybaven elektronikou, která zamezuje vzniku zpětné vazby (pískání) a která provádí automatické umlčování a přepínání směru komunikace. Instalace je zjednodušena tak, že externí jednotka je jediná a navíc připojená jediným kabelem. Aby kabel vzhledově „nepřekážel”, je veden v nerezové trubičce.
Další vychytávky k ozvučení přepážky najdete na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..