Google překladač: English Deutsch

Ozvučte je a zvyšte návštěvnost. Používáte „amatérské" ozvučení? Tak to je špatně. Že není rozumět? Doprovodný zvuk hudby je nekvalitní, „zahuhlaný" a s ozvěnami?

2023 04a ozvuceni-sportovis

Nekvalitní ozvučení jistě nepomáhá k lepším sportovním výkonům. Naopak, pokud se ozvučení instaluje kvalitně a správně, nejenom že zvýší návštěvnost sportoviště, ale je i dokázáno, že dynamická zvuková kulisa sportovce i diváky přivádí zpět. Pokud diváci rozumí a dynamická atmosféra je podpoří ve fandění, sportovci dosahují lepších výsledků. Sportovní areál získá na identitě.
Ozvučení sportovních areálů klade nároky na klimatickou odolnost, ale také na srozumitelnost ozvučení. Musí být rozumět moderátorovi a hudba musí znít kvalitně a líbivě, aby diváci více fandili. A to jak na tribuně, tak i na hrací ploše. Ideální reprosoustavou je Dexon SL 1002. Splňuje nároky na příjemnou reprodukci hudby, na srozumitelnou řeč, a to vše za dodržení velkého výkonového dosahu a široce směrového vykrytí akustickým signálem. Protože se předpokládá trvalá instalace nejenom v rozlehlých interiérech, ale především v exteriérech, a to i nezastřešených, reprosoustava má vysoký stupeň krytí IP 66, takže déšť a sníh ji nevadí. Její sestrou je menší SC 60AH, která se hodí na menší vzdálenosti a chceme-li ušetřit.
Jako buzení se používají koncové zesilovače Dexon řady JPM, rozhlasové ústředny s různou výbavou řady JPA doplněné o bezdrátové mikrofony Dexon MBD s dosahem až 230 m. Vychytávkou je mixážní konzola JWP 460, která se umísťuje k moderátorovi nebo k hrací ploše. Umožňuje vzdálený vstup do ozvučení.
Další doporučení pro ozvučení sportovních aktivit naleznete na této speciální stránce.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..