Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Castrol 1 onsite-header-110Obrábění kovů je jednou z klíčových operací v mnoha výrobních odvětvích. Zachování produktivity při současném snížení spotřeby energie a úspoře vody a odpadu představuje velkou výzvu. Společnost Castrol vyvinula integrovaná řešení pro obrábění kovů, která pomáhají podnikům právě v těchto ohledech.

Celý článek...

SCHUNK 1 iTENDO2 AnwendungFrézování, zahlubování nebo mikroobrábění – inteligentní upínač nástrojů iTENDO již prokázal své využití v řadě aplikací. Nyní přichází na trh jeho nástupce: iTENDO2 je kompaktnější, výkonnější a nabízí podstatně více možností využití. Díky svému menšímu provedení může nahradit standardní upínače nástrojů v poměru 1:1 a tím také vyhodnocovat sériové činnosti. Navíc zvýšeným počtem otáček najde své uplatnění v oblastech letecké techniky a mikroobrábění.

Celý článek...

DevCom 1 TS02-108-front-devVětšina dostupných zařízení na platformě Android se v rámci přizpůsobení musí spokojit pouze s možností instalace vlastního software a aplikací. Pokud zákazník požaduje další funkcionalitu, nezbývá mu obvykle nic jiného, než připojit další periferie, které nemusí být stoprocentně kompatibilní.

Celý článek...

ABF DSC4791-1920x1281Čtvrtý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON, který proběhne ve dnech 10. až 13. listopadu v PVA EXPO PRAHA, bude přehlídkou s nejbohatší účastí elektromobilů, hybridů a dalších ekologických vozidel a dopravních prostředků ve své historii. Letňanské výstaviště se zaplní horkými novinkami od nejvýznamnějších značek a nabídne i největší vozový park pro testování. Návštěvníci uvidí i vycházející hvězdu mladoboleslavské automobilky Škodu Vision 7S. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Celý článek...

TME 1 2000Přehled řešení pro ochranné systémy v průmyslu.
Koncové spínače                          
Bezpečnostní spínače s klíčem   
Bezpečnostní spínače závorové 
Bezpečnostní spínače lankové   
Bezpečnostní spínače pantové
Bezpečnostní relé
Nožní spínače
Mikrospínače

Celý článek...

Schneider 1Řada vypínačů a zásuvek Nová Unica přináší unikátní materiály, zajímavý design a moderní funkce. Společnost Schneider Electric uvedla na český trh řadu vypínačů a zásuvek Nová Unica. Představujeme vám podrobněji tři vybrané zajímavé vychytávky a funkce z této řady. Antibakteriální úprava, USB nabíječka a design vypínačů a zásuvek je to, co je praktické a potěší i náročné uživatele.

Celý článek...

Mewa 1Mewa se zaměřuje na udržitelnost a šetrné zacházení se zdroji. Na likvidaci odpadů existuje spousta zákonů a předpisů, které zejména pro malé nebo střední firmy představují neustále nové výzvy. Udržet si přitom přehled ale není vůbec snadné. Co se rozumí recyklací, upravuje směrnice EU o odpadech, na kterou dohlíží příslušné státní orgány. Při používání čisticích utěrek se proto malé a střední podniky v průmyslu nebo obchodu stále více snaží snižovat produkci odpadu a spoléhají na odbornost poskytovatelů textilních služeb jako je Mewa.

Celý článek...

Conrad CE56 2Profesionální měřicí přístroje, jež jsou přesné, a jejich použití je zcela bezpečné: Produktová platforma Conrad Sourcing nabízí přístroje pro široký záběr použití.
• Oblast použití: Široké spektrum přístrojů pro testování a diagnostiku, vhodných pro celou řadu aplikací.
• Vývoj: Nové výrobky od společností Megger, Fluke, Flir, Voltcraft a dalších.
• Know-how: Specifické zaměření na testování, měření a kontrolu.

Celý článek...

GHV 0Doslova žhavým tématem poslední doby je lokalizace a měření úniků energie v průmyslu, stavebnictví a komerční sféře. Jedním z již zavedených nástrojů je měření termokamerou. Díky technologickému pokroku posledních let už ale lokalizace těchto kritických míst není nákladnou záležitostí. Kvalitní termovizní zařízení je dnes dostupné i pro techniky, kteří je mají v brašně jen pro případ „co kdyby náhodou" a není pro ně hlavním pracovním náčiním. Takovými zařízeními jsou kamery čínského výrobce HIKMICRO.

Celý článek...

di-soric SB-RGB ExternTriggSpojit do jedné lišty osvětlení stroje, rozvaděče nebo jednotlivých segmentů celé technologie? Snadno a s ovládáním přes oblíbený a jednoduchý IO-Link! Možnost chytrého rozvodu po rozsáhlé technologii sběrnicí AS-interface. K tomu na kritické uzly technologie všestranný majáček a vše je přehledné a dobře viditelné i z dálky. Zvláště když linky doplníte flexibilními konstrukcemi z naší výroby z hliníkových profilů Maytec.

Celý článek...

Vilem Nedela 1 vedouci skupTřetina veškeré produkce elektronových mikroskopů pochází z Brna. A jejich vývoj, výroba a zejména výzkum má v jihomoravské metropoli více než sedmdesátiletou tradici. Zásluhu na tom, že Brno patří v oblasti elektronové mikroskopie k absolutní světové špičce, má i Ústav přístrojové techniky Akademie věd ČR v. v. i. (ÚPT). Zdejší vědecký tým Environmentální elektronové mikroskopie, vedený doc. Vilémem Nedělou, posouvá hranice poznání nanosvěta i díky unikátnímu environmentálnímu rastrovacímu elektronovému mikroskopu, jedinému svého druhu na světě, který byl upraven a dovybaven unikátními přístroji právě v laboratořích ÚPT.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

6

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..