Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Castrol 1 onsite-header-110Obrábění kovů je jednou z klíčových operací v mnoha výrobních odvětvích. Zachování produktivity při současném snížení spotřeby energie a úspoře vody a odpadu představuje velkou výzvu. Společnost Castrol vyvinula integrovaná řešení pro obrábění kovů, která pomáhají podnikům právě v těchto ohledech.

Celý článek...

Micro 1 scanCONTROL LLT30xxProfilové skenery scanCONTROL z portfolia společnosti Micro-Epsilon patří k nejprodávanějším přístrojům své kategorie v České republice, a to díky univerzálnosti, kompaktnosti, a rovněž i dobrému poměru výkonu k ceně.

Celý článek...

Dexon domaci-ozvuceniVáš domov ještě nezná ozvučení? Představte si, že by ranní vstávání bylo veselejší. Stejně, jako večerní grilovačka. Koupelna, kuchyně, terasa, pokoj i pracovna. To vše se dá zpříjemnit hudbou.
Ozvučení od českého Dexonu je nejenom chytré, s kvalitním zvukem, ale také snadné na instalaci. Vytvoříte si příjemnou atmosféru pro relax, ať už ležíte ve vaně, nebo na pohovce, nebo dynamická atmosféru pro domácí oslavu. Ozvučení bude skryté a snadně ovladatelné pro laiky i seniory.

Celý článek...

Timtos 1 Group-photo-at-theTaipei International Machine Tool Show 2023, známá také jako TIMTOS, dnes začíná. Fyzická mega show potrvá šest dní do 11. března. Více než 1 000 vystavovatelů z 18 zemí/regionů hostí téměř 6 200 stánků v hale 1 a 2 výstaviště Taipei Nangang a hale 1 TWTC. S větším rozsahem než v roce 2022 je TIMTOS 2023 nejen ikonická událost pro globální průmysl obráběcích strojů, ale také největší obchodní výstava, která byla kdy zaznamenána poté, co Tchaj-wan od vypuknutí nákazy zrušil všechny kontroly na hranicích.

Celý článek...

HENNLICH 2023 03 02 Novy-reChytrý systém profilovaných spojovacích příček zajišťuje rychlé a snadné přizpůsobení energetického řetězu E4Q průměru hadice.

Celý článek...

Veskom Sestava-sušiče komprGardner Denver GDMT sušičky jsou první sušičky s technologií dosahující –20 °C tlakový rosný bod. Spotřeba elektrické energie je při tom o 70 procent nižší.

Celý článek...

iPRO ci-PRO Co. Ltd., světový lídr v oblasti profesionálních bezpečnostních řešení pro dohled a veřejnou bezpečnost, dále rozšíří své řady vícesenzorových kamer o šest nových modelů s duálními senzory. Díky podpoře až 2× 4K senzorů nabízí řada i-PRO S nejvyšší rozlišení ve své třídě. Kamery se dvěma snímači řady S obsahují také nejvýkonnější čip Edge AI s předinstalovanými bezplatnými aplikacemi. V různých kombinacích lze používat až čtyři různé analytické aplikace založené na AI.

Celý článek...

Philips 1a• Bezdrátové hraní • Herní sluchátka • Náhlavní provedení • Široké rozhraní připojení
• Na jedno nabití až 45 hodin poslechu
Jednoznačné nápisy na obalu příjemně vypadajicího balení jasně říkají, že krabice ukrývá svéráznou novinku z dílny Philips. Sluchátka s ostrými rysy a atraktivním designem jsou nejenom pohledově příjemná, ale navíc i excelentně „sedí" na hlavě. Na první pocit trošku těžší sluchátka jsou díky měkkému oblouku, který se plně přizpůsobí hlavě, zcela kompaktní a hráč gamesky či posluchač muziky se může plně věnovat zvuku.

Celý článek...

trelleborg 01 a1Společnost Trelleborg komentuje nedávno dokončenou akvizici americké společnosti Minnesota Rubber & Plastics. Tato firma se sídlem nedaleko Minneapolis je předním výrobcem polymerových a termoplastických komponentů a dodavatelem systémů pro technicky náročné aplikace pro několik rychle se rozvíjejících průmyslových odvětví, jako jsou zdravotnická zařízení, vodní hospodářství nebo potravinářský a nápojový průmysl.

Celý článek...

TME 1 2000x1200Prvky pneumatických systémů v katalogu TME se těší neutuchající popularitě. Jednou z nejvíce zastoupených značek v této oblasti je firma Pneumat, výrobce vysoce kvalitních výrobků určených pro provoz v automatizačních systémech poháněných stlačeným vzduchem. Již jsme měli možnost popsat několik produktových skupin tohoto dodavatele – a nyní bychom rádi představili patrně nejdůležitější část jeho portfolia: pneumatické válce a komponenty pro instalaci stlačeného vzduchu.

Celý článek...

Fenomen 1Tři miliony. Počet lidí ve starobním důchodu v ČR překročí toto číslo už před rokem 2050. Za osmdesát let budou v Evropě na každého důchodce vydělávat méně než dva lidé. „Flexibilita je nevyhnutelná," reaguje Jana Stehlíková, která už několik let bojuje za to, aby se flexibilní práce ve firmách stala standardem.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

2

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..