Google překladač: English Deutsch

Parker PAREU1012A2 Image 1 HRESParker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, se zúčastní výstavy Hydrogen + Fuel Cells EUROPE 2024 na výstavišti HANNOVER MESSE v Německu, kde představí svou širokou řadu řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku.

Celý článek...

Hannovermesse kopieVážení čtenáři, dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě mezinárodního veletrhu HANNOVER MESSE, na kterém představí v termínu od 22. do 26. dubna 2024 přes 4000 firem novinky a inovace z oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky. Česká republika je zastoupena 23 vystavovateli, jejich výčet včetně informace o umístění naleznete níže. Na přehledný katalog všech vystavovatelů a jejich produktů se již nyní můžete podívat na domovské stránce veletrhu v sekci Exhibitors & Products.

Celý článek...

TMTS bilaTMTS 2024 Taiwan International Machine Tool Show představí od 27. do 31. března zcela nový vzhled. Výstava představí nejnovější obráběcí stroje, automatizační zařízení, klíčové komponenty a inteligentní výrobní technologie a přiláká profesionály a podnikatele z globálního průmyslu obráběcích strojů a souvisejících aplikačních sektorů. Rádi bychom vás pozvali, abyste se k nám připojili a aby se tato akce vydařila!

Celý článek...

Kaletech 01 2024-01-12 robatech-scaledV oblasti strojírenství a výrobní techniky představuje optimalizace procesů klíč k zvýšení efektivity a snižování nákladů. Jedním z nezbytných prvků v rámci výrobních linek, zvláště při balení a kompletaci produktů, je aplikace lepidla. Společnost Robatech, dlouholetý inovátor v lepicích systémech, přináší na trh novou řadu technologie lepení s názvem EasyLine. Ta doplňuje tavnou jednotku Easy představenou v roce 2023 o novou vyhřívanou hadici a aplikační hlavu s výrazně nižšími pořizovacími náklady a vyšší dostupností pro široké spektrum aplikací v obalovém průmyslu.

Celý článek...

Raveo 00RAVEO s radostí oznamuje, že se stává partnerem globálního giganta v oblasti automatizace – společnosti YAMAHA. Toto partnerství obohacuje portfolio RAVEO o kompaktní lineární jednotky a inovativní SCARA roboty, které jsou synonymem pro preciznost a dlouhodobou spolehlivost.

Celý článek...

Elesa Vacuum group webPřemisťování předmětů a hotových produktů dnes ve výrobním procesu často zajišťují průmysloví roboti. Aby všechno probíhalo tak, jak má, je zapotřebí, aby měli šikovné „prstíky", které jemně, ale zároveň dostatečně pevně uchopí přemisťovaný díl. S takovým řešením v podobě vakuových přísavek nyní přišla na trh společnost Elesa+Ganter, přední výrobce normovaných dílů na světě. Její vakuové komponenty zajistí snadnou manipulaci předmětů různých tvarů, velikostí a povrchů, a to ve všech průmyslových odvětvích. Zautomatizujete tak nejen manipulační proces s plastovými obaly, štítky a samolepkami, ale také třeba čelními skly aut, naolejovými kovovými díly nebo čipy.

Celý článek...

index-theme-bg 01Největší výstava obráběcích a tvářecích strojů pořádaná Asociací výrobců obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství na Tchaj-wanu (Taiwan Machine Tool & Accessory Builders' Association, TMBA). TMTS 2024 - bude slavnostně zahájena 27. března. Na této pětidenní akci se představí přední inovace a technologie v oboru.

Celý článek...

CD 01Na lepší činnost palubní Wi-Fi sítě se mohou těšit cestující v dálkové dopravě a ve vybraných spojích Pražské integrované dopravy. České dráhy uzavřely s dceřinou společnosti ČD – Telematika smlouvu na výměnu nejstarších routerů za novou, výkonnější technologii. Ta bude provedena na 146 osobních vozech a ve všech jednotkách railjet.

Celý článek...

Rail 1Blíží se další ročník prestižního mezinárodního veletrhu Rail Business Days, který je nevyhnutelnou událostí pro všechny zainteresované v železničním průmyslu. Veletrh se koná ve dnech 11.–13. června 2024 v Trojhalí Karolina v Ostravě a pro letošní rok si zvolil jako partnerskou zemi Polsko. Za minulé dva roky navštívilo veletrh přes 18 000 lidí.

Celý článek...

Kinali 1V éře průmyslu 4.0, která přináší revoluční změny ve výrobních procesech a v propojení technologií, se Test-it-off jeví jako nepostradatelný pomocník pro automatizaci testování primárně – ale nikoliv výlučně – elektroniky.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news