Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Parker 1 PAREU914A Parker-US přechodem na elektrifikaci strojů přichází příležitost využít výhod modernizovaných hydraulických komponent. Pomocí nejnovějších počítačových simulací je možné například optimalizovat hydraulickou nádrž: úkol, který nejenže poskytuje více prostoru pro dodatečnou kapacitu baterie, ale také přináší řadu dalších výhod, mezi které patří nižší spotřeba paliva a nižší emise CO2 (např. u vznětových motorů), vyšší bezpečnost, nižší výrobní náklady, nižší náklady na údržbu, menší dopad na životní prostředí a nižší celkové náklady na vlastnictví.

Celý článek...

Zlaty-Amper 2023 cenaV rámci 29. ročníku veletrhu AMPER proběhne tradiční soutěž ZLATÝ AMPER, do které se mohou vystavující společnosti přihlásit. Odborná komise bude hodnotit přihlášené exponáty a ty nejpřínosnější z nich, získají prestižní ocenění a křišťálovou sošku ZLATÝ AMPER 2023.

Celý článek...

Hannover 1 HM22 Al 13 15777Seznam výzev pro průmysl je dlouhý: změna klimatu, nedostatek energií, narušené dodavatelské řetězce, nedostatek kvalifikovaných pracovníků. Řešení spočívá v důsledném používání technologií. Současně musí být správně nastaveny rámcové podmínky hospodářské politiky. Veletrh HANNOVER MESSE 2023 nabízí obojí: technologie pro síťově propojený a klimaticky neutrální průmysl i světové jeviště pro diskusi mezi průmyslem, politikou, vědou a společností.

Celý článek...

Mewa 1 0622 MEW Unter WasseČisticí utěrky Mewa jsou oficiálně od roku 2011 nejlepší na světě. Aby však zůstaly v top formě, musí být použity ty správné a na správném místě. Na co si musíte dát při výběru pozor? Technické názvy čisticích utěrek znějí slibně, ale co znamenají?

Celý článek...

Elesa 1 HygienicVývoj komponentů pro odvětví, jako je potravinářství nebo farmaceutický či chemický průmysl, je pro výrobce možná největší výzvou – zde jde totiž nejen o odolnost a funkci jednotlivých součástí, ale také o bezpečnost a zdravotní nezávadnost.

Celý článek...

Schrack infodny leták finalPřijďte se s námi setkat a poslechnout si zajímavé přednášky. V každém městě je pro Vás připraveno společné večerní posezení s obchodními zástupci firmy Schrack Technik. Součástí je i prohlídka našeho mobilního showroomu Tradelineru, který bude na všech zastávkách k dispozici.

Registrace je zdarma. Těšíme se na vás!

Celý článek...

ASCO-FR-64x 1Společnost Emerson uvedla na trh nové hliníkové filtrregulátory ASCO seie 641/642/643. Tento produkt je schopen zvládat náročná procesní prostředí díky své robustní hliníkové konstrukci se speciální odolnou práškovou barvou pro zvýšenou odolnost proti korozi.

Celý článek...

HIWIN 1 imageObrat za rok 2022 dosáhl 373 milionů korun, což představuje meziroční růst ve výši 4,7 %. Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, oznamuje, že v roce 2022 vytvořila obrat ve výši 373 milionu korun, což znamená meziroční růst o 4,7 %. Tržby za zboží a výrobky vlastní výroby se na celkovém obratu podílely 299 miliony korunami. Současně došlo i k požadovanému růstu zisku před zdaněním (+14,5 %).

Celý článek...

Parker PAREU960A GettyImageGel THERM-A-GAP™ Gel 20 odolává teplu a vibracím a zajišťuje maximální spolehlivost. Divize Chomerics Division společnosti Parker Hannifin Corporation, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představila svůj nový gel THERM-A-GAP™ GEL 20, jednosložkový materiál pro tepelné rozhraní s tepelnou vodivostí 2,4 W/m•K, který je ideální k použití v automobilovém průmyslu. Tento inovativní produkt je plně vytvrditelný a snadno dávkovatelný (není nutné žádné sekundární vytvrzování), čímž vyhovuje vysokým nárokům automobilového průmyslu na spolehlivost při tepelných cyklech a v prostředí s vysokými teplotami.

Celý článek...

wemac 1 LAS-800-v-řezu-MAditivní výroba nabízí oproti konvenčním výrobním postupům mnoho výhod. Technologie extrakce a filtrace však představuje zvláštní výzvu, zejména v oblasti 3D tisku kovů, SLM (Selective Laser Melting) nebo jak se nazývá podle nového názvosloví DLMS (Direct Laser Metal Sintering).

Celý článek...

Fronius 1 SE PPIC Fronius TSpolečnost Fronius Solar Energy vyvíjí od roku 1992 inovativní produkty a řešení pro hospodárnou a inteligentní výrobu, skladování, distribuci a spotřebu solární energie. Pro nadcházející roky jsme si také stanovili vysoké cíle. V popředí stojí udržitelný růst, vytváření hodnot v Evropě a neustálý další vývoj produktů a řešení.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..