Google překladač: English Deutsch

Parker 1 PAREU1002A Service Master Compact 01 HRESParker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, oznamuje uvedení systému Parker Service Master COMPACT. Jedná se o výkonné zařízení, které zajišťuje monitorování a diagnostiku v reálném čase pro mobilní zařízení a průmyslové hydraulické aplikace. Má robustním pouzdro s třídou ochrany IP65 a pryžovou ochrannou vrstvu odolnou proti oleji a je vhodné k použití v náročných prostředích, s nimiž se setkáváme v průmyslových odvětvích včetně stavebnictví, zemědělství, železnic a obrany.

Celý článek...

BR Scale AI-12b84ad4Nejnovější investice společnosti ABB urychlí rozvoj možností v oblasti softwarového inženýrství a aplikací založených na umělé inteligenci (AI), a to včetně strojového učení a vidění.
Akvizice bude sloužit jako nové R&D centrum s cílem urychlit rozvoj řešení založených na AI v rámci divize Průmyslové automatizace ABB (B&R) zaměřených na obory jako jsou logistika a výroba.

Celý článek...

skoda OCTAVIA COMBI 018-1440x960Všichni autorizovaní prodejci vozů Škoda v České republice dnes zahajují prodej akčního modelu Octavia Fresh. Tuzemští zájemci o nejprodávanější model českého trhu dostávají jedinečnou příležitost zakoupit skvěle vybavený automobil za velmi zajímavé ceny od 649 900 Kč včetně DPH. Časově omezená akční nabídka potrvá maximálně do 31. března a zahrnuje všechny dostupné pohonné jednotky v obou karosářských verzích.

Celý článek...

HM24-2405Již za necelé tři měsíce, v pondělí 22. dubna, otevře své brány mezinárodní veletrh pro zpracovatelský průmysl Hannover Messe. Na výstavišti je k dispozici pár posledních volných ploch. Máte‑li zájem představit vaše novinky mezinárodnímu publiku a využít k tomu finanční podporu MPO, tak je poslední šance k získání míst.

Celý článek...

AI ING 19043 238118Aby si udržely konkurenceschopnost, lépe porozuměly svým zákazníkům a zvýšily svoji efektivitu, usilují dnes podniky o rychlé zavedení umělé inteligence (AI). Ale i přes stále rostoucí nadšení z potenciálu AI se mnoho iniciativ nakonec jen těžko prosadí. Hlavním viníkem je absence platformy pro spolupráci podporované robustní infrastrukturou hybridního cloudu. Bez hybridního cloudu jako základu vaší strategie pro AI není možné dosáhnout úspěchu.

Celý článek...

largeKlíčovým prvkem při navrhování hygienických zpracovatelských linek je prevence kontaminace. Přesto se výrobci často potýkají s nejistotou při čištění potrubí, nádrží a dalších uzavřených prostor s těžko přístupnými stinnými místy. Nová výsuvná rotační mycí hlavice Alfa Laval je vysoce efektivní výsuvné čisticí zařízení, které poskytuje jistotu úplného vyčištění, čímž zvyšuje bezpečnost produktu a zároveň zkracuje odstávky a zvyšuje produktivitu.

Celý článek...

Vodik 1Strojírensko-inženýringová společnost 2JCP z Račič u Štětí se specializuje na cleantech technologie. Po úspěšné spolupráci se Siemens Energy na vodíkových elektrolyzérech teď vyvíjí se společností KEW Technology, podporovanou britskou vládou, modulární zařízení, které dokáže ze syntetického plynu z odpadu či biomasy separovat velmi čistý vodík, průmyslový vodík a CO2. Výroba prvního pilotního zařízení v Račicích začne ještě letos. 2JCP se tak stane průkopníkem technologie, která má velký potenciál dalšího průmyslového využití v zelených sektorech energetiky.

Celý článek...

Huisman Czech republic Svarovaci robot 2Huisman Czech Republic vylepšil svařovacího robota ve svém vývojovém a výrobním závodě ve Sviadnově. Nyní pomáhá vyrábět větší, těžší a tvarově náročnější ocelové komponenty, které bylo dříve možné svařit jedině ručně. Díky instalaci víceosého polohovadla se také rozšířily jeho možnosti v použití 3D tisku.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC Artis Bild 1Svařování TIG je skutečné umění a je považováno za královskou disciplínu spojovacích procesů. Nový Fronius Artis dělá všechnu čest svému názvu, který je odvozen od latinského „arte" a znamená umění. Kdykoli musí svarové spoje splňovat nejpřísnější normy jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska kvality, je po ruce praktický, lehký kompaktní přístroj s nekompromisně stabilním obloukem. Ve stejnosměrných výkonových třídách 170 A až 210 A zaujme Artis řadou funkcí, které byste jinak očekávali pouze u větších profesionálních přístrojů TIG.

Celý článek...

1691505251HeadlineNa jubilejní 30. ročník mezinárodního veletrhu AMPER 2024 je již přihlášeno 380 vystavovatelů. Odborná veřejnost se může těšit na tradiční české firmy i lídry světového formátu. Nosnými tématy veletrhu jsou inovace v oblasti automatizace a digitalizace průmyslu, řešení udržitelné energetiky a spolehlivých infrastrukturních zařízení a technologie pro chytré domy i města. Významnou část veletrhu tvoří prezentace firem z oblasti elektronických součástek a výrobních zařízení pro elektrotechniku.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news