Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Celý článek...
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Celý článek...
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Celý článek...
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Celý článek...
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Celý článek...
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Celý článek...

Trelleborg konferenceDne 9. prosince 2021 pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions svou, v pořadí již třetí, virtuální konferenci. Zúčastnit se můžete zcela zdarma a společně prozkoumáme klíčové trendy, které ovlivňují transformaci výrobních procesů. Jednotlivé diskuze budou zaměřeny na vliv a význam Průmyslu 4.5 a také na posun priorit směrem k udržitelnosti, zvýšení rychlosti uvedení výrobků na trh a odolnosti dodavatelských řetězců.

Celý článek...

Minirol 1Co kdybychom vám řekli, že i venkovní prvky sídla vaší společnosti mohou nést firemní barvy? Upoutejte své zákazníky už na dálku a vynikněte mezi konkurencí. Slaďte svá vrata podle firemního brand manuálu!

Celý článek...

TMTS hlavickaVůbec poprvé se na Tchaj-wanu budou konat dvě velké výstavy obráběcích strojů, „Taipei Int'l Machine Tool Show (TIMTOS)" a „Taiwan International Machine Tool Show (TMTS)" čas s názvem „TIMTOS x TMTS 2022" v Taipei, 21.–26. února 2022, vytváří pro toto odvětví synergii „1+1 větší než 2" a pravděpodobně posílí mezinárodní postavení tchajwanského průmyslu obráběcích strojů.

Celý článek...

Fenomen jindrisekCovid posunul digitální svět dopředu. Firmy, které dosud váhaly, jestli se jejich produkty a služby budou dobře prodávat online, musely svou strategii nuceně přehodnotit. Jenže online prostředí na to nebylo připravené. „Jako bychom všichni začali jezdit auty a neměli žádné dálnice. V takovém stavu je dnes digitální svět," říká matador české digitální scény a spoluzakladatel holdingu Digital First Marketing Group Tomáš Jindříšek.

Celý článek...

Fenomen 01 cl ilustrace DSCArmádní generál Petr Pavel, miliardář Martin Vohánka, podnikatelka s látkami Petra Plemlová, propagátorka umělé inteligence Sara Polak. Co má tato nesourodá sestava osobností českého byznysu společné? Nevšední příběh. Úspěch. Obdiv. A nově také FENOMÉN. Jak uspět v dnešní době mezi ostatními dravci, přijede ostatní inspirovat 20. ledna 2022 na byznys konferenci do Zlína. Konference FENOMÉN přivítá třetím rokem manažerské špičky z celé ČR. Čtyři stovky byznysmenů, třicítka řečníků, čtyři stage a devět hodin přednášek plných osobních zkušeností i praktických ukázek nejnovějších smart řešení. Takové je stručné představení v číslech. O čem se bude hovořit tentokrát? O flexibilitě a DNA úspěchu především.

Celý článek...

EG lg faviconZdraví a bezpečnost obsluhy různých typů zařízení na pracovištích, zejména tam kde mohou být zaměstnanci denně vystaveni nebezpečným podmínkám, jsou základní faktory, se kterými se musí konstruktéři a designéři vypořádat již od prvního stupně etapy vývoje. Vývojáři Elesa+Ganter se podobnými otázkami zabývají také a výsledný design našich produktů zaručuje vždy nejvyšší stupeň bezpečnosti a pohodlí. Jedno z řešených témat jsou vysoké provozní teploty a tedy díly, které dokáží minimalizovat a odolávat extrémním teplotám.

Celý článek...

Fenomen StehlikovaKdyž před dvěma lety otevřela na konferenci téma samoplánování ve výrobě, reakce okolí byly skeptické. Přece nemůžete nutit lidi, aby si sami plánovali směny! Doba jí dala za pravdu. Flexibilita dávno neznamená ve světě byznysu science fiction. Stala se nutností. Bojem o přežití.

Celý článek...

TSS KV e-Mobility 101121 V2Elektromobily získávají popularitu a předpokládá se, že do roku 2030 budou tvořit 40 % celkového počtu vozidel. To však závisí na existenci realizovatelných technologií, které umožní stejný dojezd vozidel na jedno nabití. Jednou ze specifických oblastí zaměření je zvýšení účinnosti elektricky poháněné hnací nápravy (e-nápravy).

Celý článek...

Star 1 ISS 12275 01527Pokračujeme v rozhovoru s představitelem mezinárodní skupiny STAR Group, překladatelské a softwarové agentury, s Ing. László Jankovicsem.

Celý článek...

Emerson Nové-290Společnost EMERSON oznamuje uvedení nové verze ventilů ASCO 290/390. Po 25 letech úspěchu jsme chtěli přehodnotit, přepracovat a rozšířit stávající řadu 290 ze tří hlavních důvodů:
• Rozšířit sortiment o nové funkce, nové ovládací prvky, nová připojení a zvýšit technické vlastnosti, aby bylo dosaženo jedné z nejlepších a nejkompletnějších nabídek na trhu.
• Vyvinout novou řadu ventilů s pohony z nerezové oceli 316L, která bude sloužit v nových aplikacích a bude nezbytná pro zlepšení pozice na trhu v potravinářském a nápojovém průmyslu a pro rozšíření portfolia výrobků ve farmaceutickém a chemickém průmyslu.
• Harmonizovat součásti tří předchozích generací ventilů, což umožní další zvýšení úrovňe služeb.

Celý článek...

Strana 3 z 241

3

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..