Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Wago 01 elektromery keyvisuPři snaze o snížení nákladů a optimalizaci spotřeby je nezbytností rozsáhlé měření energie. Pro zjednodušení tohoto úkolu teď portfolio společnosti WAGO obsahuje nové elektroměry s certifikací MID, které jsou vybavené páčkovým připojovacím systémem Push-in CAGE CLAMP® a nabízejí několik špičkových předností.

Celý článek...

Turck 1Moderní automatizace a řízení vyžaduje flexibilitu, rychlou a snadnou záměnu zařízení, průběžné vyhodnocování dat s možností datové komunikace prostřednictvím širokého portfolia moderních sběrnic. Tyto požadavky je možné řešit modulární koncepcí strojů a decentralizovanou automatizací.

Celý článek...

Uzimex 1 Falcon1„Pokud to fungovat bude, bude to opravdu velké," těmito slovy sliboval zakladatel SpaceX Elon Musk v září 2011 pokus vytvořit opakovaně použitelnou raketu. Sám se tehdy netajil pochybnostmi. Nicméně my už dnes víme, že to funguje. A že je to opravdu velké. A že to bude ještě větší.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC TPSi TWINSpolečnost Fronius rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních tandemových svařovacích systémů TPS/i TWIN. Synchronizované svařování se dvěma samostatně ovládanými oblouky ještě nikdy nebylo tak snadné jako s novými systémy TPS/i TWIN a svařovacími procesy PMC TWIN a CMT TWIN. Oba přesvědčí stabilním průvarem a díky vysoké rychlosti a mimořádnému odtavnému výkonu šetří čas. Výzva při vysokovýkonném tandemovém svařování spočívá především v ovládání obou oblouků. Tato kontrola nad oběma oblouky umožňuje snadné svařování velkoobjemových dílů, více vrstev nebo dlouhých svarů při výrobě kontejnerů, vozidel a vagonů, a to v perfektní kvalitě. Systém TPS/i TWIN Push, který už je na trhu zavedený, dostává nyní pro takové výzvy posilu – systémy TWIN PushPull s procesem CMT TWIN. To znamená, že kromě oceli lze nyní tandemovými svařovacími systémy spojovat také hliník.

Celý článek...

AMPER-SMARTJedná se o řešení pro digitalizaci průmyslu, měst a budov. FLOWBOX je platforma pro autonomní správu a optimalizaci toků energií, zefektivnění provozu a snížení uhlíkové stopy. Dokáže aktivně a autonomně řídit, optimalizovat provozní technologie a je schopna zajistit flexibilitu poptávky pro energetickou síť. Jedná se o hardwarově nezávislý systém, který není vázán na konkrétního výrobce. Robustní hierarchická architektura využívá edge computing. Platformu lze použít jako nástroj pro certifikaci energetického managementu ISO50001, pro naplnění legislativních požadavků EU EPBD 2018/844 a vykazování emisí skleníkových plynů. Prezentaci řešení najdete v hale P, st. č. 3.11.

Celý článek...

conrad 1 002383436PI06CO2: jedno číslo a dvě písmena, která denně vstupují do života každého z nás. Lidé prchají před okolním světem, jen aby většinu svého času trávili uzavřeni v neprodyšných příbytcích. Pracují zde, odpočívají a také spí. Představa, že by měli draze zaplacené teplo jen tak vypustit oknem ven, dokáže pěkně rozpálit i je. Vždyť ani netuší, kdy správně větrat. Na jejich obranu však musíme dodat, že hned vedle teploty se již naučili měřit alespoň vlhkost. Dveře k lepšímu bydlení se konečně otevírají. Bude to ale stačit?

Celý článek...

Pneumax 1 SERIE-3000Jedním ze základních stavebních kamenů automatizovaných systémů jsou prvky pro distribuci stlačeného vzduchu, kterými jsou, z důvodu požadavku ovládání velkého množství spotřebičů, z pravidla ventilové terminály, jejichž hlavní výhodou je kompaktnost a variabilita. Protože se jedná o jedny z nejdůležitějších prvků pro průmyslovou automatizaci, nemohou ventilové terminály chybět ani v nabídce italské společnosti Pneumax SpA. V České republice a na Slovensku je reprezentantem této společnosti již déle než 15 let firma PNEUMAX Automation s.r.o. se sídlem v Opavě. Tato firma nabízí nejen kompletní sortiment mateřské firmy, ale i jiných italských výrobců např. firem Procom a Elettrotec.

Celý článek...

Lapp 01Předem sestavené propojovací kabely pro ethernet, známé jako patch kabely, jsou základní součástí síťové techniky. Na běžné typy LAN kabelů pro budovy nejsou z hlediska prostředí kladeny velké požadavky. Jinak je to ale v průmyslu, kde jsou tyto typy kabelů nuceny odolávat vlivům elektromagnetického rušení, požadavkům na odolnost prostředí a také požadavkům na splnění mezinárodních standardů. Nově představené patch kabely LAPP jsou v tomto směru univerzálnější a umožňují použití v oblasti síťové techniky budov i v průmyslu, převážně rozvaděčích. To umožňuje uživatelům snížit počet komponent a ušetřit náklady na logistiku.

Celý článek...

SCHUNK ADHESO Schoko 1SCHUNK bude k vidění v pavilonu V, na stánku 5.15.
Firma SCHUNK se po nucené dvouleté pauze opět zúčastní veletrhu AMPER na brněnském výstavišti. SCHUNK představí širokou škálu svých osvědčených, ale i nových produktů a spousta z nich bude součástí pohyblivých aplikací, kde budou k vidění přímo v akci. V robotických aplikacích je použitý jedinečný a osvědčený rychlovýměnný systém SCHUNK SWS, který disponuje patentovaným uzamykacím systémem. Je možné jej využít všude tam, kde jsou potřeba rychle, přesně a bezpečně měnit jednotlivé nástroje robotu. Bude k vidění nové chapadlo ADHESO.

Celý článek...

Murr 1 VarioX CZMurrelektronik rozšiřuje svoje produktové portfolio a představuje vám inovativní novinku - Vario-X. Jedná se o první automatizační platformu, která přináší senzory a akční členy do terénu bez rozváděčů a decentralizovaně. Navíc díky digitálnímu dvojčeti šetříte nejen náklady, ale i čas při plánování, instalaci, provozu a servisu.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

9

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..