Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Castrol 1 onsite-header-110Obrábění kovů je jednou z klíčových operací v mnoha výrobních odvětvích. Zachování produktivity při současném snížení spotřeby energie a úspoře vody a odpadu představuje velkou výzvu. Společnost Castrol vyvinula integrovaná řešení pro obrábění kovů, která pomáhají podnikům právě v těchto ohledech.

Celý článek...

Elesa 1 M.2000 Elesa+Ganter si zakládá na kvalitní produkci normovaných dílů, které nejen umí dostát těch nejvyšších norem, ale svým designem také zaujmou na první pohled a dokážou tak zvýšit prestiž vašich strojů a zařízení. Nejnovějším přírůstkem do kategorie dílů, které bezezbytku splňují všechny tyto parametry je bezpečnostní signalizační madlo M.2000-SWM.

Celý článek...

Mitutoyo 1Současná doba se vlivem mnoha nepředvídatelných událostí stává čím dál tím více složitější. Jednou z mnoha oblastí, která je nyní silně zasažena velkou nejistotou, je i průmysl. Jen těžko se nyní srovnávat s nastavením vhodné kalkulace prodejních cen, když se nedovedou vyčíslit přesněji výrobní a ostatní provozní náklady, které bývají zpravidla hlavním vodítkem pro stanovení finální ceny. Ta však na druhou stranu musí být vždy konkurenceschopná, aby se neztratil zájem trhu. A k tomuto samozřejmě paří neodmyslitelně i zajištění kvality, neboť jen kvalitní výrobek lze trvale na trhu udržet a je jedno, zda jde o finální výrobek či polotovar.

Celý článek...

eSIGN 8Signalizační sloupek KombiSIGN vytvořil celosvětový průmyslový standard, který firma WEMA rozvinula do podoby nového provedení eSIGN, který je budoucností signalizační technologie. Toto provedení díky elektronické modularitě nastavuje nové etalony, týkající se viditelnosti, individuality a efektivnosti.

Celý článek...

Turck 2Co mají společného spolehlivé dodací lhůty, bezchybná a agilní výroba? Všechny vyžadují bezproblémovou transparentnost procesů. Zastaralé procesy, složité struktury a vysoký tlak na náklady představují pro společnosti ve výrobním průmyslu a logistice stejnou výzvu: rychlé rozhodování podle informací v reálném čase je stále důležitější pro udržení konkurenceschopnosti.

Celý článek...

KINALI 1Cílem kontroly kvality je eliminace rizika uvedení vadných kusů na trh. Standardně ji zajišťují kontroloři kvality, u kterých je ale nutné počítat s jistou mírou neobjektivity. Kontrola celé produkce je navíc finančně náročná, protože vyžaduje zapojení mnoha osob. Nový směr inspekce kvality v duchu automatizace a Průmyslu 4.0 představuje společnost KINALI. Vyvinula ucelené řešení Test-it-off, v němž roli kontrolorů přebírají kolaborativní roboti AUBO.

Celý článek...

HENNLICH 2022 10 13 Vice-poAby bylo možné na malém prostoru přepravit a následně uložit co největší množství kabelu, hledají se stále lepší a lepší logistická řešení. Díky novému chainflex CASE S je nedostatek místa ve skladu minulostí. Kabelový box je doplňkem k většímu CASE M a také umožňuje snadné odvíjení kabelů přímo z krabice – dokonce i na cestách. S menším CASE S je nyní skladování a přeprava ještě jednodušší, protože zákazníci ušetří 50 procent úložného prostoru při zachování 100 % výhod.

Celý článek...

Trelleborg HMF-Flat-SealsSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh HMF FlatSeal™, novou řadu plochých těsnicích materiálů určených pro účinné statické utěsnění jak v aplikacích s nízkými, tak i vysokými teplotami. Specializované materiály je možné použít s agresivními chemikáliemi a jinými náročnými médii v leteckém, automobilovém, ropném a plynárenském, potravinářském a nápojovém či chemickém a farmaceutickém průmyslu.

Celý článek...

HIWIN 1 MSV 2022 cut2Společnost HIWIN s.r.o. na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představila řadu novinek z kategorie polohovacích systémů, včetně otočných stolů s torzními motory TMRT, harmonických převodovek řady HIWIN Datorker a také servo drivery a servo motory nové generace E1. Nové expozici dominovala plně funkční horizontální pojezdová dráha HIWIN LT-T s robotem Fanuc. Automatizaci pracoviště zajistila partnerská firma Bellinghaus s.r.o.

Celý článek...

Aventics AF2-11-2-2Inteligentní snímač průtoku vzduchu AVENTICS řady AF2 je nyní nabízen ve verzích s vyšším průtokem a jako samostatné zařízení pro monitorování spotřeby vzduchu v pneumatických potrubních systémech, což umožňuje opravdu rychlou akci v případě zjištění netěsností. Rozšířené velikosti průtokoměrů řady AF2 umožňují uživatelům rozšířit monitorování stlačeného vzduchu i mimo stroje tak, aby zahrnovalo také větší vzduchová vedení a systémy, které dále umožňují optimalizovat spotřebu energie ve vašem zařízení.

Celý článek...

Airflow 1 Obr 001Víte, co mají společného Rolls-Royce, Kalašnikov, Beatles a Anritsu? Každý z nich je nestárnoucí a do značné míry nepřekonatelnou legendou ve své oblasti, ať již jde o automobilový průmysl, zbrojní průmysl, populární hudbu nebo profesionální měření teploty. Jméno japonské firmy ANRITSU, založené již v roce 1895, se stalo celosvětovým pojmem, s nímž se setkal každý, kdo někdy čelil nejnáročnějším požadavkům na měření teploty. Kvalitních digitálních teploměrů a teplotní čidel je na trhu nepochybně vícero, leč v okamžiku, kdy průmyslové aplikace vyžadují skutečně vysokou přesnost a současně i vysokou rychlost měření, se váš výběr nutně dramaticky zúží, abyste nakonec stejně sáhli po značce Anritsu.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

7

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..