Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Automatizace s Vario-X

10 Březen 2023

Murr 01Společnost Murrelektronik můžete navštívit na veletrhu AMPER, který se i letos koná na brněnském výstavišti od 21. do 23. 3. 2023. Na stánku se návštěvníci dozvědí, jak může být bezproblémová, decentralizovaná instalační technika rozhodujícím a správným krokem k digitalizaci.

Celý článek...

Polyworks 1 Main-image-PW-ESpolečnost PolyWorks Europa s potěšením oznamuje, že míra spokojenosti zákazníků v tomto roce dosáhla 98,2 %*. Naše služby jsou uznávané pro poskytování rychlých řešení našim klientům, vždy v profesionálním a konstruktivním duchu. Náš tým technické podpory přijímá přibližně 3 000 hovorů/e-mailů ročně ve Francii, 2 500 hovorů/e-mailů ročně v Itálii, 1 900 hovorů/e-mailů ročně ve Španělsku a 350 hovorů/e-mailů ročně ve východní Evropě.

Celý článek...

Tea 1 MC-MAILT.E.A. TECHNIK s.r.o. je výhradním distributorem převodových motorů Minimotor. Kromě převodových motorů nabízíme také servomotory, elektromotory a měniče otáček stejné značky. Všechny produkty, motory, převodové jednotky i elektroniku firma Minimotor vyrábí ve vlastní výrobě a tím zaručuje prvotřídní kvalitu, absolutní provozní spolehlivost a vysokou efektivitu s nízkou spotřebou.

Celý článek...

Micro 1 scanCONTROL LLT30xxProfilové skenery scanCONTROL z portfolia společnosti Micro-Epsilon patří k nejprodávanějším přístrojům své kategorie v České republice, a to díky univerzálnosti, kompaktnosti, a rovněž i dobrému poměru výkonu k ceně.

Celý článek...

Dexon domaci-ozvuceniVáš domov ještě nezná ozvučení? Představte si, že by ranní vstávání bylo veselejší. Stejně, jako večerní grilovačka. Koupelna, kuchyně, terasa, pokoj i pracovna. To vše se dá zpříjemnit hudbou.
Ozvučení od českého Dexonu je nejenom chytré, s kvalitním zvukem, ale také snadné na instalaci. Vytvoříte si příjemnou atmosféru pro relax, ať už ležíte ve vaně, nebo na pohovce, nebo dynamická atmosféru pro domácí oslavu. Ozvučení bude skryté a snadně ovladatelné pro laiky i seniory.

Celý článek...

Timtos 1 Group-photo-at-theTaipei International Machine Tool Show 2023, známá také jako TIMTOS, dnes začíná. Fyzická mega show potrvá šest dní do 11. března. Více než 1 000 vystavovatelů z 18 zemí/regionů hostí téměř 6 200 stánků v hale 1 a 2 výstaviště Taipei Nangang a hale 1 TWTC. S větším rozsahem než v roce 2022 je TIMTOS 2023 nejen ikonická událost pro globální průmysl obráběcích strojů, ale také největší obchodní výstava, která byla kdy zaznamenána poté, co Tchaj-wan od vypuknutí nákazy zrušil všechny kontroly na hranicích.

Celý článek...

HENNLICH 2023 03 02 Novy-reChytrý systém profilovaných spojovacích příček zajišťuje rychlé a snadné přizpůsobení energetického řetězu E4Q průměru hadice.

Celý článek...

Veskom Sestava-sušiče komprGardner Denver GDMT sušičky jsou první sušičky s technologií dosahující –20 °C tlakový rosný bod. Spotřeba elektrické energie je při tom o 70 procent nižší.

Celý článek...

iPRO ci-PRO Co. Ltd., světový lídr v oblasti profesionálních bezpečnostních řešení pro dohled a veřejnou bezpečnost, dále rozšíří své řady vícesenzorových kamer o šest nových modelů s duálními senzory. Díky podpoře až 2× 4K senzorů nabízí řada i-PRO S nejvyšší rozlišení ve své třídě. Kamery se dvěma snímači řady S obsahují také nejvýkonnější čip Edge AI s předinstalovanými bezplatnými aplikacemi. V různých kombinacích lze používat až čtyři různé analytické aplikace založené na AI.

Celý článek...

Philips 1a• Bezdrátové hraní • Herní sluchátka • Náhlavní provedení • Široké rozhraní připojení
• Na jedno nabití až 45 hodin poslechu
Jednoznačné nápisy na obalu příjemně vypadajicího balení jasně říkají, že krabice ukrývá svéráznou novinku z dílny Philips. Sluchátka s ostrými rysy a atraktivním designem jsou nejenom pohledově příjemná, ale navíc i excelentně „sedí" na hlavě. Na první pocit trošku těžší sluchátka jsou díky měkkému oblouku, který se plně přizpůsobí hlavě, zcela kompaktní a hráč gamesky či posluchač muziky se může plně věnovat zvuku.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..