Google překladač: English Deutsch

brad1Systém Lockout/Tagout, který zahrnuje uzávěry, zámky a klíče ke zvýšení bezpečnosti během provádění údržby, se v mnoha výrobních podnicích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe postupně stává standardem. V zemích regionu EMEA se v další generaci řešení Lockout/Tagout realizuje čím dál více žádostí o přizpůsobení , jako je transparentní kryt tlačítek Twist and Secure™, kulový ventil Perma-Mount™, univerzální uzávěr kabelů Safelex™ a Safety Redbox™.

Záchrana života při údržbě
Procedura Lockout/Tagout funguje jako prevence úrazů spojovaných s údržbou. Patří k nim například zlomeniny, tržné rány, amputace, popáleniny a úrazy elektrickým proudem. Jde o plánovaný bezpečnostní postup, jenž se týká izolace zdrojů energie průmyslových strojů a jejich odpojení z provozu před prováděním údržby. Tento postup pracovníky chrání před riziky, která představují zapnuté stroje poháněné různými zdroji energie, a zahrnuje použití uzávěrů, osobních zámků a klíčů. Na základě žádostí z různých odvětví průmyslu společnost Brady zařadila do svého rozsáhlého sortimentu řešení Lockout/Tagout nové výrobky.

Vizuální potvrzení
Na základě žádostí z automobilového průmyslu ve Švédsku nyní společnost Brady nabízí rozšíření své řady úspěšných bezpečnostních krytů tlačítek a nouzových vypínačů Twist and Secure™ pro systém Lockout/Tagout. Stejně jako původní červené kryty je i průhledný kryt Twist and Secure™ pohodlným uzávěrem pro použití všude, kde je třeba, a navíc umožňuje jasnou vizuální kontrolu stavu ZAPNUTO/VYPNUTO ovládacích tlačítek.

Flexibilní přenosnost
Ocelářský průmysl v Polsku a důlní průmysl v Jihoafrické republice si vyžádaly další generaci skříňky na klíče systému Lockout/Tagout. Novou skříňku na skupinové uzávěry Safety Redbox™ lze umístit nebo namontovat do různých prostředí, přičemž její mechanismus s rychlým rozepínáním nabízí vysokou flexibilitu a přenosnost. Novou skříňku na klíče lze na určeném místě pevně zajistit, takže např. záměrným zatřepáním skříňkou z ní nelze získat klíč, aniž by se dodržel postup Lockout.

Rychlejší a správný postup Lockout
Nový uzávěr kulových ventilů Perma-Mount™ zůstává na místě po jakoukoli dobu, aniž by stroji překážel. Umožňuje to nejen rychlejší operace Lockout, ale zároveň to zaručuje, že se vždy použije správný uzávěr. Uzamykatelný hákový mechanismus před zahájením úkonů údržby zablokuje páku kulového ventilu v poloze Vypnuto. Po odemknutí zámku pracovník údržby páku jednoduše uvolní z háku, což stroji umožní obnovit chod.

Univerzální skupinový uzávěr
Univerzální uzávěr kabelů Safelex™ používá k uzamknutí jakéhokoli zařízení, se kterým nelze použít vyhrazený uzávěr, odolný ocelový kabel a uzamykatelnou bezpečnostní sponu. Délka kabelu se pohybuje od 1 do 5 metrů a po uzamknutí zařízení až 6 zámky ho lze utáhnout, ale ne uvolnit.

Společnost Brady nadále podporuje průmyslová odvětví, která ke zvýšení bezpečnosti údržby a snížení rizik zavádějí systém Lockout/Tagout. Chcete-li získat další informace o zapisovacích službách postupu Lockout/Tagout, oceněném softwaru LINK360™ nebo o úplném sortimentu zařízení Lockout, zámků a klíčů, napište nám na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

brad2

brad3

brad4


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce