Google překladač: English Deutsch

brady obrS ohledem na nové výrobní procesy a miniaturizaci se výroba stává složitější a při montáži se používají stále agresivnější čisticí procesy a prostředky. Nová polyimidová etiketa B-777 společnosti Brady je navržena tak, aby zůstala připevněna a čitelná i po několika důkladných mycích cyklech, a zajistila tak sledovatelnost.

Sledovatelnost při agresivních mycích cyklech
Průmysl zabývající se montáží DCP používá k odstraňování nečistot z vyrobených desek stále agresivnější čisticí procesy. V těchto mycích procesech se používá větší množství vody a vyšší tlaky, více leptavých chemikálií s vyšší hodnotou pH, a vyšší teploty než v typických čisticích systémech. Aby společnost Brady zajistila plnou sledovatelnost DPS, vyvinula etiketu B-777, která zůstává čitelná a pevně nalepená i za těchto extrémních podmínek.

Nová etiketa a barvicí páska pro sledovatelnost
V kombinaci s novou barvicí páskou R-6300 je nová etiketa B-777 UltraTemp dobře odolná v agresivních mycích procesech s přetavením i bez něj. Bílá lesklá polyimidová etiketa B-777 nabízí vynikající odolnost vůči nanášení tavidla a měkkému pájení vlnou a vydrží teploty až do 300 °C. Etiketa je vhodná i pro tisk velmi malého textu nebo čárových kódů, a dodává se ve velikostech podle přání zákazníka.

Tiskněte a aplikujte na pracovišti
Etiketa B-777 UltraTemp pro agresivní mycí procesy funguje bez problémů s tiskovým aplikačním systémem BSP™61, podavačem etiket ALF a jinými automatickými aplikačními systémy. Společně poskytují spolehlivé a flexibilní řešení sledovatelnosti na místě pro výrobní procesy používající vysoké teploty. Společnosti, které netisknou etikety pro sledovatelnost na pracovišti, si mohou pro své řešení sledovatelnosti DPS, které procházejí agresivním mytím, objednat předtištěné etikety B-777.

www.bradycorp.com

 


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce