Google překladač: English Deutsch

bradyy1Profesionální značení potrubí může v závodě fungovat vždy fungovat jako živá projektová dokumentace, která technikům pomáhá v rozhodování, kde a kdy zasáhnout. Pokud je značení potrubí správně použito, zaměstnanci i dodavatelé je mohou používat jako pomůcku pro rychlé pochopení způsobu, jakým závod funguje. Společnost Brady nabízí trvanlivé, profesionální značení potrubí, které odpovídá legislativním požadavkům a přizpůsobí se jakékoli normě, ať už podnikové, či národní.

bradyy3Všechny barvy a velikosti
Nové investice do tiskových technologií umožňují společnosti Brady zvládat i ty nejnáročnější výzvy v oblasti značení potrubí s rozšířenými možnostmi přizpůsobení. Díky těmto investicím dokáže společnost Brady nabídnout značení potrubí odpovídající legislativě pro celou škálu průmyslových odvětví, včetně chemického průmyslu, průmyslu zpracování ropy a zemního plynu, energetického, automobilového nebo potravinářského průmyslu, odvětví zpracování nápojů, strojírenského a zpracovatelského průmyslu. Samolepicí značky i značky bez lepidla pro potrubí jsou dostupná v libovolné barvě a velikosti a v rozložení, které splňuje požadavky mezinárodních, národních i podnikových norem.

Červen 2015: CLP
Nebezpečné chemické látky a směsi musejí v celé Evropské Unii splňovat požadavky Nařízení GHS/CLP 1272/2008 a Směrnice 2014/27/EU. Patří k nim i chemické směsi, které proudí potrubím v průmyslových závodech. Značení potrubí společnosti Brady může obsahovat správnou sadu symbolů tak, aby splňovaly Nařízení CLP/GHS a jasně komunikovaly jakékoli riziko, které obsah potrubí může představovat pro zaměstnance, dodavatele nebo zásahové pracovníky.

Trvanlivost
Veškeré značení potrubí společnosti Brady je vyrobeno z etiketových materiálů, které společnost Brady pečlivě zkoumala a testovala, doplněných o vhodně připravená adheziva a inkousty, které odolají působení olejů, plynu, chemických látek a rozpouštědel i dlouhodobého UV záření. Značení potrubí společnosti Brady se neodlepuje a text na něm zůstává čitelný po dlouhou dobu dokonce i v náročných podmínkách.

bradyy2


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce