Google překladač: English Deutsch

Nová tiskárna títků kombinuje odolné provedení a inteligentní možnosti tiskuBrady, globální leader v oblasti průmyslových a bezpečnostních tiskových systémů a řeení, dnes oznámil uvedení ruční tiskárny títků BMP™21-PLUS. Tato nová přenosná tiskárna je aktuální novinkou v oblasti profesionálního značení v prostředí elektrotechnického průmyslu, telekomunikací a přenosu dat i všeobecného průmyslu. Kombinuje odolné provedení s inteligentními možnostmi tisku pro značení drátů a kabelů, terminálů, výrobních štítků, i obecného a bezpečnostního značení.

brady1

„Jakmile vyzkoušíte rychlost a jednoduchost tisku štítků s tiskárnou BMP™21-PLUS, nebudete se o ni chtít s nikým dělit,» říká Hilde De Swerdt, ředitelka vývoje Brady pro EMEA. «Zlepšuje vaši práci při tisku štítků díky inteligenci a robustnímu provedení, které jsou potřebné pro plnění každodenních požadavků jakékoliv práce.»

Tvar tiskárny BMP™21-PLUS byl nově navržen pro zvšýení odolnosti a ergonomie s důrazem na vyvážení a tvarování pro snadné držení a manipulaci. Výborná viditelnost žluté a černé barvy dávají tiskárně nepřehlédnutelnost na pracovitši a ochranné pryžové prvky zaručují její vysokou odolnost. Tiskárna prošla nárazovými a vibračními testy podle MIL-STD-810G, metoda 5.16.6 S4.6.5, které potvrdily, že i po nárazu zůstává stále provozuschopná.

BMP21-PLUS se vyznačuje nejen zvýšenou odolností, ale je také chytřejí. Tiskárna je vybavena volitelně dodávanou novou lithium-iontovou baterií s dlouhou životností, velkým podsvíceným LCD displejem a grafickou knihovnou se 104 symboly pro elektrotechnické, bezpečnostní a datové aplikace. Má také automatické formátování štítku pro devět obvyklých aplikací včetně značení kabelů a krycích panelů, dovolující uživateli jednoduše nastavit štítek a začít tisk bez nutnosti dalších nastavování.

Mezi další přednosti nového modelu tiskárny patří rozšířený počet barev štítků v kontinuálním provedení v šíři až 19 mm Jakmile je títek vytištěn a oříznut, je zařízením zachycen, aby nevypadl ven nebo na zem dokud není rukou odebrán.

«Už jen kompaktní konstrukce a široký okruh možností tisku dělá z BMP21-PLUS favorita na trhu. Když k tomu přidáte její atraktivní cenu, stává se tiskárna příliš dobrou na to, abyste si ji nepořídili,» dodává Hilde De Swerdt. «Navíc si můžete být jisti, že vaše tiskárna zůstane ve špičkovém provozním stavu - dvouletá záruka je u této tiskárny standardem.»

Dostupné příslušenství pro BMP21-PLUS zahrnuje přídavné magnety umožňující tiskárnu připevnit na kovový podklad nebo multifunkční příslušenství s magnetem, LED světlem a zasouvacím podstavcem tiskárny pro snadnou obsluhu.

Nová tiskárna BMP21-PLUS nahrazuje dosavadní typ BMP™21. Příslušenství a cartridge dodávané pro tiskárnu BMP21 mohou pracovat rovněž s novou tiskárnou BMP21-PLUS.

www.bradyeurope.com

brady2

 Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news