Google překladač: English Deutsch
Inzerce

brady1Rychlá identifikace kabelu může být důležitá jak v datacentrech, tak v jiných průmyslových podmínkách. Nová otočná etiketa společnosti Brady Corporation zrychlí a zefektivní řešení potíží, protože uživatelům umožňuje snadno otočit etiketu na kabelu a podívat se na tištěný text z libovolného úhlu.

Rychlejší řešení potíží
Nová samolaminovací verze otočné etikety B-427 od společnosti Brady zvyšuje rychlost identifikace kabeláže, protože ji lze přečíst z libovolného úhlu. Díky nelepivé oblasti pro tisk a průhlednému samolepicímu laminátu, který se omotá kolem kabelu, lze etiketou snadno otáčet. Rychlejší identifikace kabelu může být velmi užitečná při řešení potíží, navíc zkracuje dobu prostojů a snižuje počet lidských chyb (například odpojení nesprávného kabelu).

Spolehlivá etiketa, kterou lze vytisknout na místě
Nová otočná etiketa je součástí nabídky spolehlivých průmyslových etiket společnosti Brady určených pro kabely a komponenty. Etikety drží na místě a zůstávají čitelné i při dlouhodobém používání. Lze je snadno navrhnout pomocí aplikací Brady Workstation tak, aby obsahovaly text, sériové číslo, čárový kód nebo QR kód, případně jiné údaje, a pak je vytisknout na tiskárně Brady. Mezi kompatibilní tiskárny patří BBP12, BBP33, BradyPrinter i5100, BradyPrinter i7100, BradyPrinter M611, BMP61 a BMP71.

Kompletní podpora
Vedle spolehlivých etiket, aplikací pro design etiket a tiskáren nabízí společnost Brady řešení identifikace šitá na míru prostřednictvím poradenského přístupu přímo na pracovišti. Řešení identifikace od společnosti Brady jsou vždy dostupná v místě potřeby díky široké a globální síti distributorů. Jakmile je řešení zavedeno, jsou pro případ jakýchkoli dotazů k dispozici zákaznická i technická podpora.

brady2Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..