Google překladač: English Deutsch

Při provádění údržbových prací představuje program Lockout/Tagout zásadní ochranný systém. Díky němu lze v různých odvětvích zabránit velkému množství nehod souvisejících s údržbovými pracemi, a to ať je údržba outsourcována či organizována interně. Přestože bývá program Lockout/Tagout velmi úspěšný, jeho realizace přece jen vyžaduje intenzivní přípravu. Na základě zkušeností posbíraných po celém světě může společnost Brady pomoci s realizací osvědčených postupů pro programy Lockout/Tagout.

bradd1

Procedury pro konkrétní stroje
Jedním z nejnáročnějších aspektů při realizaci programu Lockout/Tagout je příprava písemných procedur pro konkrétní stroje zajišťujících jejich kompletní izolaci od zdrojů energie. Dané procedury musejí být úplné a srozumitelné a budou vyžadovat interní diskuzi, schválení a komunikaci směrem k příslušným zaměstnancům. Společnost Brady může na vaše pracoviště vyslat techniky, kteří návrhy písemných procedur pro konkrétní stroje připraví a na vás pak bude jejich vyhodnocení. Při přípravě konkrétních písemných procedur lockout na základě osvědčených postupů identifikují technici společnosti Brady všechna místa se zdroji energie, aby se ke stroji v době jeho údržby nedostala žádná energie.

Schválení procedur
Jakmile budou písemné procedury pro konkrétní stroje připraveny tak, aby zajišťovaly odpojení strojů od všech zdrojů energie, jsou obvykle postoupeny ke schválení interními zainteresovanými stranami. Ke snadnému zavedení, schválení či úpravám, změně rozsahu a komunikaci procedur programu Lockout/Tagout pro jednotlivé stroje navrhuje společnost Brady používat software LINK360. Bezpečné zavedení procedur do praxe na mnoha pracovištích v různých koutech světa je s oceňovaným softwarem LINK360 velice snadné.

Komunikace
Pomocí tabletu nebo chytrého telefonu na pracovišti lze obrázky zdrojů energie nebo strojů odeslat přímo do softwaru LINK360 a v komunikaci procedur je využít jako pomůcku pro odborné techniky údržby k rychlému nalezení energetických bodů, které je nutné uzamknout.

Společnost Brady dále nabízí vzdělávací moduly pro údržbové pracovníky a všechny zainteresované a dotčené strany. Příslušní odborní technici údržby sice potřebují praktické školení, ale i ostatní zaměstnanci musí být seznámeni s bezpečnostními procedurami, aby je mohli dodržovat. Navíc si musejí být vědomi důležitosti provozních zařízení programu Lockout/Tagout, aby nedocházelo k pokusům o jejich odemčení v rozporu s pravidly dané procedury.

Optimalizované nástroje Lockout/Tagout
Na základě schválených procedur pro jednotlivé stroje dokáže společnost Brady navrhnout, které vybavení Lockout/Tagout je pro úspěšné zvýšení bezpečnosti při údržbě potřeba. K dispozici jsou systémy zámků a klíčů pro většinu průmyslových prostředí. Zařízení lockout pak lze zvolit podle míst se zdroji energie ve vašich prostorách. Procedury pro jednotlivé stroje nabízejí skvělý přehled o tom, co je potřeba, a zajišťují efektivní nákup a použití vybavení Lockout/Tagout.

Úspěšná investice do bezpečnosti
Programy Lockout/Tagout se velice osvědčily a v různých odvětvích na celém světě zabránily již mnoha zraněním při údržbě, jako jsou zlomeniny, tržné a řezné rány, amputace, popáleniny a šok. Procedura zajišťuje izolaci zdrojů energie průmyslových strojů a jejich odpojení z provozu před prováděním údržby.

Obraťte se na společnost Brady na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a požádejte o měsíční bezplatnou zkušební verzi oceňovaného bezpečnostního softwaru LINK360, případně si můžete přečíst další informace na webu

www.bradyeurope.com/lotoservices

bradd2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news