Google překladač: English Deutsch

Společnost Brady nabízí jako součást své široké nabídky produktů pro identifikaci nový software Codesoft® 2014. Jde o velmi flexibilní a efektivní nástroj pro návrh a tisk čárových kódů na štítky určené pro identifikaci. V kombinaci s kvalitními tiskárnami štítků a odolnými materiály pro potisk jsou uživatelé schopní v krátké době navrhnout a vytisknout štítky, které odolají i nejnáročnějím podmínkám v nejrůznějích úlohách. Software Codesoft® 2014 byl vyvinut speciálně pro podniky se složitějími potřebami identifikace pomocí štítků.

brady1

Jde o efektivní řeení pro pokročilé čárové kódy, které jsou třeba při správě výrobních prostředků a zdrojů, řízení distribučních kanálů a skladových zásob, sledování oběhu dokumentů nebo pro správu datových záznamů.

Codesoft® 2014 má robustní funkce pro návrh títků, podporu čárových kódů, automatizaci a zabezpečení. Součástí jsou funkce pro zjednoduené umísťování dat a úplný systém Visual Basic Script, který je třeba pro podporu různých formátů identifikačních títků, jež vyhovují vládním nařízením, standardům a doporučením pro použití v průmyslu. Software je vysoce kompatibilní s různými systémy ERP a operačním systémem Windows 8.1 a představuje spolehlivý základ pro rychlý návrh títků a jejich potiskování.

«Skvělou volbou pro potisk títků vytvořených v novém prostředí Codesoft® 2014 je BSPTM61 Print & Apply System od firmy Brady, systém určený pro identifikaci pomocí títků v prostředí vysoce rychlé a automatizované výroby, nebo tiskárna BBPTM33 Label Printer, která umožňuje výměnu potiskovaného materiálu za méně než dvacet sekund,» říká Tom Bieseman, EMEA Product Manager Systems společnosti Brady Corporation. «Tyto i dalí systémy ze sortimentu Thermal Transfer Printing Systems firmy Brady umožňují umístit vae informace i na speciální títky velkou rychlostí a s vynikající přesností. V kombinaci se softwarem Codesoft® 2014 jsou tyto tiskárny kompletním řeením pro tvorbu títků, které budou podporovat vae podnikatelské procesy i v přítích letech.»

brady2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news