Google překladač: English Deutsch

Společnost Brady uvádí na trh sorpční rohože pro úklid rozlitých látekKdyž se na podlahu pracovitšě rozlije chladicí kapalina, olej nebo chemikálie, výrazně vzroste riziko uklouznutí, pádu a zranění zaměstnanců. To s sebou nese i zvýení celkových nákladů. Zcela jinak tomu je, máte-li po ruce vhodný sorbent, který vám pomůže rozlité látky efektivně uklidit. Brady uvádí na trh nové sorpční pomůcky, které vám pomohou mít vždy po ruce vhodný sorbent, jenž omezí riziko uklouznutí a pádu.

brad

Signální bezpečnostní rohože
Signální bezpečnostní rohože High Visibility Safety Mat od firmy Brady jsou kombinací signálního prvku a sorpční rohože v jednom. Žluté rohože s piktogramy jsou velmi dobře viditelné a mají extrémně dobré sorpční vlastnosti. Lze je použít pro běžné kapaliny i nebezpečné chemikálie «Nae nové signální sorpční rohože fungují současně jako bezpečnostní značení i jako sorbent. Tím, že se místo úniku nebo rozlití kapaliny označí, mohou pracovníci snadno identifikovat nebezpečí a vyhnout se mu,» říká Dominique Roosen, EMEA Safety Product Manager společnosti Brady Corporation. «Tento přístup pomáhá významně omezit riziko uklouznutí a pádu na pracoviti, a zlepuje tak bezpečnost pracovníků. Signální bezpečnostní rohože mohou být umístěny blízko strojů nebo zařízení, kde hrozí nebezpečí úniku kapaliny, a zabraňují znečitění podlahy rozlitými látkami.»

Sorpční signální rohože High Visibility Safety Mat mají stejnou sorpční schopnost a odolnost jako vechny ostatní sorpční pomůcky pro eliminaci rozlitých materiálů a úkapů z řady Spill Control od firmy Brady. Rohože jsou trojvrstvé typu SMM (netkaná vrstva z polypropylenu vyrobená metodou spun bound kryje dvě vrstvy polyproylenových mikrovláken). Materiál je z málo plstnatého materiálu, který nereaguje s agresivními kapalinami. Pro zvýení bezpečnosti a snadnou separaci nebezpečných látek jsou rohože pro nebezpečné látky barevně odliené od rohoží pro běžné použití.

Malé víceúčelové sorpční utěrky
Spill Response Plus jsou mení utěrky s velkou sorpční schopností, odolností, malou plstnatostí a velkou schopností odstraňovat úkapy a malá množství rozlitých látek. «Utěrky Spill Response Plus se dodávají ve třech variantách, univerzální, pro chemikálie a pro oleje. Jsou ideální pro použití v průmyslu, maloobchodě i zdravotnictví. Utěrky jsou schopné absorbovat tekutiny neuvěřitelně rychle až do dvacetinásobku vlastní hmotnosti. Jsou ideální pro rychlé odstranění malých množství úkapů a rozlitých látek, např. parfémů, limonád, polévky, piva nebo mléka v místech s velkým provozem nebo v rizikových prostorech. Utěrky Spill Response Plus jsou čistí než sorpční granule, efektivnějí než papírové utěrky a omezují riziko uklouznutí a pádu na mokré podlaze.»

Utěrky Spill Response Plus se dodávají v rolích. Každá utěrka má perforaci pro snadné odtržení.

Na dosah ruky
Společnost Brady nabízí také výdejní automaty na sorpční pomůcky. Je to skvělý způsob, jak zajistit, aby sorpční pomůcky byly na pracoviti vždy dobře dostupné. «Automaty jsou volně stojící nebo k montáži na zeď, pevné nebo mobilní, v různých velikostech. Mohou vydávat různé sorpční polypropylénové pomůcky. Nabízíme také automaty Spill Safety Station, které lze snadno umístit na pracovitě, jsou dobře viditelné a pomohu vám přímo na pracoviti skladovat nejen sorpční utěrky, ale také ochranné rukavice, pytle na odpad a praktické návody a tipy, jak bojovat s úkapy a rozlitými látkami.»

Dalí informace o sortimentu sorpčních pomůcek Spill Control Products od firmy Brady získají zájemci na internetové adrese www.bradyeurope.com/safetyexpert nebo si je mohou vyžádat e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řeení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné títky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro bezpečnostní značení. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na

www.bradycorp.com

 Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news