Google překladač: English Deutsch

Společnost Brady uvádí na trh novou tiskárnu BOZP značení BBP™30 s termálním tiskem. Nová tiskárna bezpečnostního značení zajišťuje u tiskáren základní řady bezproblémový tisk a zpřístupňuje sortiment trvanlivých etiket společnosti Brady pro vytváření kvalitních bezpečnostních značek a značek pro štíhlé provozy přímo na pracovišti, kdykoli je potřebujete.

brady obr1

Široký sortiment bezpečnostních značek
Tiskárna BOZP značení BBP™30 poskytuje odborným pracovníkům přístup k širokému sortimentu trvanlivých materiálů etiket. Ty umožňují přípravu a tisk velkého množství různých odolných bezpečnostních značek a značek pro štíhlé provozy, které jsou odolné vůči extrémním teplotám, stárnutí, otěru, čisticím procesům a chemickým látkám.

Bezproblémový tisk
Pro snadný tisk pracuje tiskárna BBP30 s etiketami a barvicími páskami speciální konstrukce, které se snadno používají. Tiskárna kazetu automaticky rozezná a bez nutnosti dalších nastavování provede automatickou kalibraci na optimální nastavení k tisku. Kromě toho lze každou kazetu s materiálem pro novou tiskárnu BBP30 použít i s ostatními tiskárnami BOZP značení společnosti Brady, což v případě potřeby umožňuje snadnou modernizaci na tiskárnu BOZP značení pro větší objem tisku.

Návrh a tisk
Pro snadný návrh mnoha bezpečnostních značek tiskárna BBP30 perfektně spolupracuje se softwarem Brady Workstation. Stáhněte si aplikační aplikaci Brady Workstation a získejte tak přístup k množství dalších aplikací, které vám umožní vytvářet bezpečnostní značky, značky pro štíhlé provozy, značení potrubí, značky GHS/CLP a mnohem více. Některé užitečné aplikace jsou dostupné zdarma, přičemž specializované aplikace lze v případě zájmu zakoupit jednotlivě. Jakmile budete mít návrh bezpečnostní značky hotový, jednoduše dejte pokyn připojené tiskárně BBP30, která trvanlivou bezpečnostní značku vytiskne do několika sekund. I při nízké počáteční investici nabízí tiskárna BBP30 každému podniku možnost snadno snižovat nebezpečí nebo počet úrazů, zvyšovat produktivitu a vhodným způsobem dodržovat předpisy o značení.

http://brady.cz

brady obr1aKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news